Mafia II została wykastrowana

Majkool uchyl rąbka swojej wiedzy.
W spojlerze możesz nam opowiedzieć co jeszcze jest wycięte ;) BTW. skoro te zakończenia i inne rzeczy "są" w grze to możliwe jest, że ktoś je aktywuje?
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Twórcy zrobili nas w bambuko, i tyle. Chcą żebyśmy jak głupi kupowali DLC i więcej kasy dla nich...
To jest podłe... Rozumiem że nie ma FR bo może nie zdążyli przed premierą ale mam nadzieje że wyjdzie Patch z FR.
Obrazek
Ja pierdziele teraz się okazuje, że tylu fajnych rzeczy nie ma...
Ciekawe ile będą kosztowały te wszystkie wycinki pod dlc ? :evil:
Większość graczy załatwi je sobie pewnie za darmo (chyba będę do nich należał) ... 2K straciło respekt i dobrą opinię, na którą długo pracowało.
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Jeśli Daniel Vavra odszedł z zespołu, to dla mnie jest koniec Mafii. Do tego profesjonalnie odszedł, gdyz pewnie się dowiedział, że jego projekt potną na kilka części. Oj kiepsko widzę ewentualną mafię 3
Ja kupie wszystkie DLC co beda ,ale to jest nie fair ze tworcy gry pocieli fabule na czesci,po to zeby zarobic wiecej pieniedzy za to dla nich duzy minus :!: :!: :!:
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Ja chyba Odstawie na Półkę Mafie 2 albo Których Modelarz Zrobi Mody dodające braki za free i będzie uciwie
Narazie to pisze o 2 DLC z tym Jimmym Vendetta wiec poczekamy jeszcze duzo czasu
http://www.gamer.ru/games/556-mafia-ii/posts/51426 pisze ze dzis ma byc DLC
Ja w zupełności się ze wszystkimi zgadzam. Mafia 2 pocięta na kawałki. No nie. To panowie producenci przesadzili. Przydałby się taki Cukier i Majkool, żeby aktywowali to co zostało wycięte. W was cała nadzieja :-/
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Zgadzam się z wami, fabuła jest wyśmienita ale zdrowo obcięta. Brakuje mi misji coś w stylu "Lepiej do tego przywyknij" z tymi żelami. Nie ma kija bejsbolowego i żadnego noża, a wolałbym najpierw nabić do głów tym żelakom a później ładować serie z Tommy'ego 8-)
Obrazek
Zapłaciłem 215 zł za tą gre nie po to, by dopłacać jeszcze za DLC!
Czyli jest tak jak myślałem... Ale to już nawet nie chamstwo, że dają za pieniądze coś co jest umieszczone w grze - to już totalna głupota ze strony twórców... W czasach gdzie nastolatkowie się włamują na rządowe serwery oni myśleli, że te pliki umkną uwadze graczy, którzy skończyli po paru godzinach gre, nie dostali freerideu i z nudów grzebią po folderach...
Swoją drogą to na screenie z widokiem z wnętrza Jeepa widać też inną rzecz - z maski wystaje sprężarka, a ponoć w pełnej wersji można tak przerobić tylko Pontiaca w jakiejś misji. Jest jakiś garaż w którym można to zrobić czy to też wycieli??
Mafia II to była prawdopodobnie ostatnia oryginalna gra jaką kupiłem (może jeszcze Dragon Age 2, ale z tego co wyczytałem jak ma byc obcięty, to się porządnie zastanowię). Przedtem kupiłem Mass Effect 2, co było opłacalnym zalupem, bo gra wystarczy na dużo dłużej i nie ma w niej ewidentnie wyciętej zawartości. Ale to co robi reszta twórców gier, to woła o pomste do nieba. Co do dlc do Mafii 2, to na pewno ściągne wszystkie (za darmo oczywiście), wystarczy, że już nabilem im kapsy za bardzo rozszerzone "demo". Założę się, że jest dużo więcej użytkowników podzielających moje zdanie.
cron