Mafia II została wykastrowana

To "obróć teleskop" przecież jest, wchodzi się na balkonik w ostatniej misji, tam gdzie jest teleskop. Są tam skrzynki kontrolne, można obrócić teleskop i otworzyć kawałek dachu.
@majkool
Posłużę się cytatem z pewnego polskiego filmu:
"Nawet mi o tym nie mów k***mać (...)" ;-)

A mówiąc poważnie, no szkoda tych rzeczy, ale co zrobić ? No, nic nie można zrobić...
A dla mnie użytkownicy tego forum są żałośni, nie wszyscy oczywiście.

KamayPL ze swoją grupą poświęcić chciał czas na tworzenie takiego projektu, gdzie dowiedzielibyśmy się co z Joe a wy siędząc z dupami zrzędziliście - mogliście mu zaproponować pomoc, czy coś. Pieprzyliście że to nie prawda to się chłopak wkurzył i przestał pracować. I jeszcze jedno. To, że dowodów prac nie ma nie znaczy, że ich nie ma - ludzie niech oni robią lub kłamią co wam to przeszkadza?

Dobra i czy któreś DLC będzie zawierało kontynuację fabuły Mafii 2?
A nie sądzisz, że troche to dziwne, że jak my powiedzielismy, ze kłamie, to przestał robic projekt?? Jakby miał prace rozpoczate i chcęc pracy, to by się nie przejmowała jakimis tak komentarzami.

A tak btw. to skoro on jest moderm, to po co sie pyta w innym temacie, ajk otwierac pliki z gry?? Troche smieszne niesądzisz?
majkool napisał(a):
Chodzi o to, że tam wstawiona jest cutscenka

O który kawałek chodzi? Ten jak odjeżdża z planetarium z Leo?
Jest po prostu sprytny, ale nie na tyle by coś zrobić. :P

Z tym teleskopem to zapomniałem, ale może te mniejsze można będzie używać tak jak w GTA.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Nie inna, której nie było w grze, bardziej końcowa.

Ehh, sorry za wpis po wpisie miało być edytuj. :-|
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
I pomyśleć, że ta boska gra mogła zabijać radością :-( Oczywiście teraz radości z gry też jest niemało, ale pomyślcie sobie co mogło być gdyby nie te je**ne wycinki :-(
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ja powiem tak:

Dostrzegam błędy tej gry. Nie jest ich dużo, ale nie jest tak mało. Jednak niemiłosiernie wkurza mnie pierdzielenie o sandboksie. Czy pierwsza Mafia była sandboksowo lepsza od drugiej? Nie! A zgarniała najwyższe noty.
Natomiast jeśli chodzi o powycinane rzeczy - twórcom podwinęła się noga, ponieważ "odciski palców" zostawili w plikach gry. A dlaczego powycinali? Bo testerzy zapewne stwierdzili, że nie ma sensu trzymać tego i tego, że misja treningowa jest zła etc.
To samo z zakończeniami. Testerzy wybrali jedno, najlepsze, o czym otwarcie mówi samo 2K Czech.

ALE.
Jeśli dadzą mi te kilka opcji w DLC (bo misji.... w woju [?] raczej nie będzie), tzn. "wzrokowe" malowanie samochodów, jakieś tam interaktywne scenki i misje poboczne - zawiodę się. Może nie jakoś do bólu, ale na pewno odczuwalnie. Bo mogli to przecież z powodzeniem wrzucić do produktu za 120 ZŁOTYCH.
Woleli się jednak skupić na historii i samej historii. To moim zdaniem byłoby super, gdyby nie wspomniane 120zł za samą grę + kilkadziesiąt za DLC, gdzie to wszystko ma być (nawet ta usunięta wyspa, część miasta)

Mafii II daję SZCZERE 9/10, bo jednak to nie poziom na 10.
Takie moje zdanie.
Obrazek
Tia...i do tego do dzisiaj nie otrzymalem kodu do przekletego, znienawidzonego DLC
Obrazek
A dlaczego ktoś usunął mój post ?
Co to jest na tym forum totalitaryzm ?! Brak możliwość wypowiedzenia swojego zdania ?!
Wyrażam swoje zdanie i zostaje ono usunięte ! SKANDAL !!!!
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
http://i55.tinypic.com/21tmkl.jpg hahaha :lol:
Twarz też pewnie dadzą w DLC Jimmy's Face xDD
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
jimmen17 napisał(a):
To "obróć teleskop" przecież jest, wchodzi się na balkonik w ostatniej misji, tam gdzie jest teleskop. Są tam skrzynki kontrolne, można obrócić teleskop i otworzyć kawałek dachu.

Nie tylko to, jest też kilka innych.... ale mimo wszystko, jak by były te wszystkie smaczki to normalnie Simsy third person :D Epicka gra by była... szkoda :(
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Podczas transmisji gameplay'a z Jimmy's Vendetta pozwoliłem sobie trochę pojechać po twórcach xD Zapytałem się czemu tyle rzeczy z gry wycieli, czemu nas olewają, napisałem, że są cholernymi kłamcami i bardzo się na nich zawiodłem. Oczywiście nie uzyskałem żadnej odpowiedzi od Elizabeth, ale mam nadzieję, że wzięli to sobie do serca.
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."