Mafia II została wykastrowana

Drogi KamayPL, lepiej zajmujcie się (jeśli nas tu nie robisz w bambuko i nie zmyślasz) wyciągnięciem z gry epilogu, a nie tam jakiś przygód Antonia....
Obrazek
Powinniście się przyłożyć co do historii Antonia i najlepiej zmienić te imię na np.:
Sonny, Michael...
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
KamayPL napisał(a):

maciek1o3s napisał(a):
Kayman PL - gdzie wy wynajdujcie te szczątki? W jakich plikach? I co najważniejsze - czym je otworzyć?

Kolego prosze nie Kayman PL bo nie jestem jakim noob'kiem

Sry, kolego KamayPL więc powtarzam swoje pytanie

!!! Jest jeszcze sprawa że cała gra to historia opowiadana z domu Martyego - wspomina przecież album rodzinny przy papierosie, jest to w Oyster Bay, więc domyślam się, że to dom Martyego - czy wiadomo już o co kaman? Może włąsnie jak odjechalismy z planetarium z Leo Galante to to wszystko powrocilo i zamknal Vito album i zaczelo sie szukanie Joe? Czy moze znaleziono Joe, lub nie i wtedy zamknieto album?
maciek1o3s napisał(a):
KamayPL napisał(a):

maciek1o3s napisał(a):
Kayman PL - gdzie wy wynajdujcie te szczątki? W jakich plikach? I co najważniejsze - czym je otworzyć?

Kolego prosze nie Kayman PL bo nie jestem jakim noob'kiem

Sry, kolego KamayPL więc powtarzam swoje pytanie

!!! Jest jeszcze sprawa że cała gra to historia opowiadana z domu Martyego - wspomina przecież album rodzinny przy papierosie, jest to w Oyster Bay, więc domyślam się, że to dom Martyego - czy wiadomo już o co kaman? Może włąsnie jak odjechalismy z planetarium z Leo Galante to to wszystko powrocilo i zamknal Vito album i zaczelo sie szukanie Joe? Czy moze znaleziono Joe, lub nie i wtedy zamknieto album?



maciek-zle zinterpretowałes ten moment gry,Vito kończy czytać album rodzinny(którego oglądanie i opisywanie rozpoczął w intrze) tuż przed "finałową"(akurat) misją gry.
Yow, moje pytanie następujące gdyż Mafii 2 nie mam, a mianowicie czy jest możliwość pójścia i ćwiczenia na siłowi po czym masa mięśniowa Vito wzrasta, coś jak w SA tylko bardziej rozbudowane (ja myśle). Pamiętam dokładnie, czytałem o tym w przedpremierowych newsach chyba jesienią tamtego roku jak pamiętam dobrze, to prawda czy to też wycięli w pizdu razem z freeridem i innymi standardami jak na dzisiejsze gry? Btw, ktoś tam pisał, że 2K straciło respekt na jaki zapracowali sobie Mafią, do sprostowania - Mafia była od Ilusion Softworks a nie od 2K, 2K ich przejęło później jak pamiętam.
Niestety tego także nie ma !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
Aha, no to ładnie w bambuko zrobili, przed premierą myślałem sobie mniej więcej tak, że Mafia dwójka będzie gorsza pod względem fizyki od GTA IV bo to oczywiste już było na początku, pierwsze gameplaye to pokazywały ale myślałem, że nadrobią to wszystkim tym czego w GTA IV nie ma bo fani serii też się zawiedli jak w grze nie było tyle, a nawet więcej możliwości co w innej głośnej części - San Andreas, mianowicie chodzi o takie pierdoły, siłownia, możliwości w grze itp. Wiecie o czym mówię, tymczasem w Mafii z tego co piszecie tego nie ma czym jestem zawiedziony, a jak będę miał na czym zagrać to pewnie pobiorę, no - chyba, że stanieje za ten czas do 19,99 Kolekcja Klasyki Piotruś Fronczewski poleca! :D
vader22 napisał(a):
maciek-zle zinterpretowałes ten moment gry,Vito kończy czytać album rodzinny(którego oglądanie i opisywanie rozpoczął w intrze) tuż przed "finałową"(akurat) misją gry.

Chmm, ale czy on aby na pewno zamyka album?

Jest jeszcze jeden aspekt - Vito przy przeglądaniu albumu mówi "Tym razem nam się nie udało..." gdy go złapali i wysłali do wojska - czy jest kontynuacja?
A i wierzcie mi ten Kamay cały to wkręca jak cholera, błędy ort. w tym co pisze, fabuła jakaś z dupci no i przygody Antonia. :D Haha.
Tak btw. to MY za DLC będziemy płacić w euro, czyli nie 30zł, a 40
Sądzę, że większość płacić nie będzie :lol: Przynajmniej ja nie zamierzam (a jestem przeciwny piractwu, ale tutaj jest wyjątek) bo nie dam się wyruchać jak tania dziwka portowa...
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ten Kamay to jakiś hejter internetowy i lepiej tego gościa nie słuchajcie bo to zasrany prowokator, który jaja sobie robi wzbudzając nadzieję w graczach.

Wszystko bynajmniej przyjdzie z czasem, razem z pogrążeniem 2K.
lol
Kamary, z twojej historii to ryje, po prostu... jak masz tak pisać scenariusze, to w ogóle się za to nie bierz. Podsłuchał rozmowę i spytał się o pomoc - człowieku, nigdy w życiu by się tak nie zdarzyło, jeśli nie zna gangsterów i nie jest ich powiązanym, więc lepiej to zmień...
Obrazek
slacker7 napisał(a):
Sądzę, że większość płacić nie będzie :lol: Przynajmniej ja nie zamierzam (a jestem przeciwny piractwu, ale tutaj jest wyjątek) bo nie dam się wyruchać jak tania dziwka portowa...



To zależy, czy DLC będzie tylko kodem odblokowującym , czy prawdziwym dodatkiem.
Ludzie KamayPL nie jest żadnym koderem, tylko zwykłym spryciarzem, który czyta i przegląda różnorakie fora, tak jak ja i uczy się nowych ciekawych rzeczy na plikach Mafii II.

Jeśli chcecie to wam wszystko wyjaśnię i przedstawię z czym to się je i jak to wydobywać, ale ostrzegam będzie to spory spoiler.

Poza tym nie jedno przedwczoraj Cukrowki pokazałem.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."