Mafia II została wykastrowana

Jeżeli chodzi o pocięcie Mafii, to raczej nie był to pomysł 2K. Na 90%, wymusił to od nich wydawca, ze względów zysku. Studio, pracujące nad grą nie robi takich rzeczy, a często wydawcy wypierają nacisk na studiach. Ale na prawdę będę się śmiał, jak jakieś DLC będzie dłuższe od podstawki.
@majkool
Z miłą chęcią poczytamy !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
Dokładnie, majkool opowiedz wszystko w spoilerze - kto chce ten wejdzie, kto nie to nie. Nikt nic na tym nie straci :-)
Obrazek
Tylko dla ciekawskich!

Niewybrane zakończenia:


A teraz tekst jaki miałbyć, albo będzie po tym:
Joe Barbaro: Dobra, zobaczymy się na miejscu.



Pozdrawiam
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
majkool napisał(a):
Tylko dla ciekawskich!

Niewybrane zakończenia:


A teraz tekst jaki miałbyć, albo będzie po tym:
Joe Barbaro: Dobra, zobaczymy się na miejscu.



Pozdrawiam

Niewybrane zakonczenia - o co tu chodzi, mialy byc 4 a nie wiele - ile tych slow leo galante

Po za tym w jakim ty to pliku znalazles i czym go otworzyles?
Podstawowa umiejętność otwierania plików .bin oraz SDS Unpacker i to wystarczy.

Nic strasznego każdy to potrafi jeśli umie wgrywać mody do gier itp.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
a dokladniej ktore pliki?
Zdaj maturę to pogadamy...
majkool, o co chodzi z tym "nie ma nieba dla spryciarzy" ? :-D
Obrazek
Chodzi o to, że tam wstawiona jest cutscenka
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Ludzie, jak się nie podoba to nie, Prace są tymczasowo zakończone i mam to w dupie czy ktoś chce czy nie, chwilę temu powiedziałem mojej grupie że ludzie w nas nie wierzą, dlatego prace są przerwane !!!
Jak mi przykro.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Czyli wszystko jasne: żadnej grupy nie ma, i jest mi głupio, że uwierzyłem. Jaką grupę obchodzi to, czy ludzie w was wierzą, czy nie? Powinniście robić swoje. Ale po tej historyjce z Antoniem, wszystkiego się można było domyślić :lol:
No i dobrze, że w końcu przestanie ten gość wypisywać takie bzdury. A historia Antonia to najgorszy pomysł jaki w życiu widziałem. Chwalmy Pana że nigdy nie powstanie....
Obrazek

http://de.rohan.aeriagames.com/
KamayPL napisał(a):
Ludzie, jak się nie podoba to nie, Prace są tymczasowo zakończone i mam to w dupie czy ktoś chce czy nie, chwilę temu powiedziałem mojej grupie że ludzie w nas nie wierzą, dlatego prace są przerwane !!!



trochę brak logiki w Twojej wypowiedzi. Tak ogólnie to myślę, że pora wrócic do szkoły, w końcu 1 września:)
No to jeszcze po-kastrujmy. :mrgreen:
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."