Mafia II DEMO

Co wy mówicie? Przykład : Just Cause 2 - pełna 10GB - demo 1GB. Więc w przypadku Mafii 2 powinno być coś koło tego ;-)
Obrazek
Podjąłem decyzję-nie pobieram dema,kupię pełną w EK.Jak nie zadziała-trudno,ale przynajmniej będę mafie miał i będę mógł pojeździć palcem po Empire Bay :mrgreen: .
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Ja najpierw uważałęm demo za fatalny pomysł. Za dużo informacji uciekłoby. Na szczęście uspokoił mnie news ,że wersja demonstracyjna będzie okrojona. No i każdy będzie mógł sprawdzić czy ma chociaż szanse ,aby gra mu weszła.
Fan of Tommy Gun :D
Napewno pobiore bo muszę stestować na moim blaszaku co i jak pójdzie ...
Dziobak nie cytuj postu u góry ;-)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Ja na pewno ściągnę te demo, bo nie wytrzymam i tak muszę się upewnić czy będzie mi dobrze chodzić. Jak będzie płynniutko to od razu pre-order i HEEYA. :-D
DEMO bedzię miało z tego co wiem ograniczenie czasowe tak jak w przypadku Just Cause 2, będziemy mogli podróżować po nie wielkiej częśći miasta i wykonać jedną misję, wiadomo którą.

Już tylko dwa dni, zacieram rączki i jak tylko wyjdzie od razu ściągam :-)
Ale niestety startujemy od swojego mieszkanka. Ja wolałbym żeby DEMO zaczęło się od cutscenki misji "Buzzsaw", a nie od domu ponieważ ujawni to trochę miasta i zepsuje pierwsze wrażenie.
Obrazek
Zawsze możesz nie ściągać dema i poczekać na pełną wersję ;-) dobrze, że demko będzie się kończyło w połowie misji z grubasem (przynajmniej tak twierdzą mądre głowy z Gamespot :lol: )
CzarFace wiesz dlaczego jest to tak zrobione?

Ja ci wytłumaczę, jak by misja zaczynała się od cutscenki, nie sprawdziłbyś jak jest z optymalizacją,ponieważ im większy świat gra generuję tym większe zapotrzebowanie na energię komputera, jak by było od cutscenki to wiadomo gra chodzi płynnie nawet na słabszych komputerach,bo w tej misji można zauważyć, pomieszczenia nie są za duże, ogólnie tylko strzelamy,wiesz o co mi chodzi?bo nie chcę mi się rozpisywać. :-P

Podam tutaj przykład jak było na moim PC,chodzi o GTA IV, FPS w pomieszczeniach 40, a na ulicy max 20 , na niektórych dzielnicach dochodziło do 26.

Dlatego bardzo mi się podoba to, że będę mógł sprawdzić jak gra sprawuję się na większych terenach.
No jednak mnie przekonałeś ;-) .

---------------------------------------------------------

Co do "Buzzsaw" to w DEMIE kończy się kiedy wchodzimy do windy. Szkoda bo już nam ujawnili całą misję a dają tylko połowę. Chciałbym zobaczyć jak policja się zachowuje.
Obrazek
Ok. 9:30 demo pojawiło się na Steamie. Zajmuje 1,067 MB, także nie jest tak strasznie :-)
A wiecie kiedy się pojawi na Xbox Live? ;>
Żeby nie było syfu w temacie - nie chwalcie się prędkościami i ile megabajtów wam się już ściągnęło, i czy w ogóle się ściągnęło. Jeśli wam się ściągnęło - zagrajcie i zdajcie relacje ;-)
Aha, jak ktoś czeka na konsoli, to proszę:

* wersja PS3 w USA: między godziną 16 a 18 (11 sierpnia, między pierwszą a trzecią nad ranem według polskiego czasu)
* wersja PS3 na całym świecie: 11 sierpnia, między 9 a 15
* wersja Xbox 360: 10 sierpnia, między 11 a 13
* wersja PC: 10 sierpnia, o 9 rano

Sam wydawca informował. :D
Już pobrałem!

Mój sprzęt (wstyd pokazywać...)

AMD Athlon X2 3800+ 2,0GHz, zintegrowany GF 6150SE, GoodRAM 2GB DDR2-667

//edit

Pięknie, przy próbie odpalenia, monitor pokazuje nieobsługiwaną rozdzielczość.

dla zainteresowanych - readme:

http://store.steampowered.com/eula/mafi ... ang=polish
cron