Mafia II DEMO

Udostępnią. Chłopie, gdzieś ty był? :-) Przeczytaj co to znaczy "wersja demonstracyjna" a.k.a demo.
Wersje demonstracyjne gier to dzisiaj niezwykle rzadki widok tym bardziej na PC nie myślałem że 2K będzie miało w planach wydanie dema, będzie wiadomo jak gra chodzi bo nie ukrywam ciekawi mnie to najbardziej ja z optymalizacją jak tam ze sterowaniem itd i was pewnie też to ciekawi.
W demie Mafii II chodzi chyba głownie o rozleklamowanie gry i pokazania z jak najlepszej strony.
Obrazek
We wszystkich demach gier o to chodzi, więc nic nowego nie wniosłeś ;-)
Wiadomo już może kiedy wyjdzie?
Początki sierpnia lub trzy tygodnie przed premierą... Chociaż to jeden 'uj jest XD
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Oskisko napisał(a):
Wiadomo już może kiedy wyjdzie?


10 sierpnia na wszystkie platformy. Wersja demonstracyjna została przygotowana w oparciu o misję Buzzsaw z pełnej wersji gry. Jednak zmieniono okres w jakim owa misja się rozgrywa i porę roku. W oryginale będzie to zima lat 40-tych, natomiast w demie będziemy mieli lata 50-te w porze letniej.
Ciekawe po co zmieniali lata w których dzieje się ta misja, przecież to i tak jedna misja. No chyba, że chodzi to większe możliwości typu nowsze samochody itp.
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Dokładnie! Chodziło o to, żeby pokazać graczom coś więcej. Jakby dali np. misję początkową z lat 40-tych - to większość dzieciaków by powiedziała, że to gów**ana gra bo samochody są wolne itd.
W demie nie ma kontekstu fabularnego, więc mogą dać to co najlepiej wygląda.
Przenoszę dyskusję z innego tematu ;)

Wiesz co to są gameplaye, recenzje i opinie tych co już grali?

Nivener, powiedział to co ja chciałem, więc nie będę na to odpowiadać. Opinie są nic nie warte, samemu trzeba zobaczyć.

Najpierw ściągasz grę, a potem ją kupujesz? Huh, dobre. Wytłumacz mi jaki to ma sens.

A no taki, że jako kolekcjoner mogę sobie od czasu do czasu pozwolić na dobre wyszukane tytuły, które uważam za świetne, dlatego sam fakt posiadania takiej gry mi nie wystarcza, lubię sobie postawić pudełko nowej gry na pułeczkę. Troche to snobistyczne, ale inni zbierają monety, drudzy znaczki a ja kolekcjonuje gry z pudełkami ;).

Czapel ma taką pewność, więc w czym problem?

W tym że nawet on nie może mieć takiej pewności, twórcy i redaktorzy pisemek zawsze zachwalają głośno wyczekiwane tytuły, a jak wiadomo, nie zawsze są takie super jak by się mogło wydawać.
Getai napisał(a):
W tym że nawet on nie może mieć takiej pewności, twórcy i redaktorzy pisemek zawsze zachwalają głośno wyczekiwane tytuły, a jak wiadomo, nie zawsze są takie super jak by się mogło wydawać.

No to ma się rozumieć, ale skoro Czaplowi to wystarczy, to jest tylko i wyłącznie jego sprawa.

Getai napisał(a):
lubię sobie postawić pudełko nowej gry na pułeczkę. Troche to snobistyczne, ale inni zbierają monety, drudzy znaczki a ja kolekcjonuje gry z pudełkami ;).

Każdy lubi co innego. Ja kupuję grę jeśli mam pewność, że będę do niej wracał, ale jeśli już ją ściągnę to jej potem nie kupuję. Ale co kto lubi.

Getai napisał(a):
W tym że nawet on nie może mieć takiej pewności, twórcy i redaktorzy pisemek zawsze zachwalają głośno wyczekiwane tytuły, a jak wiadomo, nie zawsze są takie super jak by się mogło wydawać.

No ale jeśli jemu wystarczy sam fakt, że poprzedniczka była uberzaje*ista, no to gut. Tobie i mnie nie wystarczą recenzje, gameplaye, trailery i opinie, ale jemu już tak i nie ma się nad czym kłócić, bo to sprawa subiektywna.
Nie wiem czy wiecej poniewaz ostatnio tutaj nie zaglądałem ale demo mafi 2 ma wyjsc 10 sierpnia 2010r. nie dawno weszlem przypadkowo strone o zapowiedziach gry i tez podobno w pełnej wersji bedzie 1 zakonczenie zamiast 4
Prosze mnie nie poprawiac ze np juz to wiecie bo nie przeglodam calego forum tylko po trochu jak wejde
Dobrze że wydadzą to demo, ale na PC będzie dostępne przez STEAMa więc zakładać konta ! :mrgreen:
Mi się wydaje że będziemy mogli sobie pochodzić trochę po mieście pojeździć samochodami, zrobić tę misję i tyle, nic więcej.
Lubisz grać ? Interesują Cię komórki ? Jesteś ciekawy co kryje w sobie Technologia ? Zobacz ---> http://www.tcnblog.info
Ja też tak sądzę. 1 misja, dostępny jakiś obszar miasta do pojeżdżenia i tyle.
Fajnie też, że demo będzie w polskiej wersji :>