Mafia II DEMO

Demo w Polskiej wersji. Miodzio :D Już mam konto na Steam , więc czekam do 10sierpnia
Połowa userów MT ma konto na Steamie włącznie ze mną i zamierzam mieć Mafię II DEMO włączyć ją ale nie grać :-P .
Obrazek
CzarFace napisał(a):
Połowa userów MT ma konto na Steamie włącznie ze mną i zamierzam mieć Mafię II DEMO włączyć ją ale nie grać :-P .


Nie wytrzymasz. :-P
Lubisz grać ? Interesują Cię komórki ? Jesteś ciekawy co kryje w sobie Technologia ? Zobacz ---> http://www.tcnblog.info
Dokładnie. Poza tym warto sprawdzić na jakich ustawieniach nasza jednostka może "smigać". Co prawda popsujemy to sobie pierwsze wrażenie przy pełnej wersji, ale nie wytrzymamy czekania.
Ja dema chyba nie będę pobierał wole poczekać na pełną wersją gry i nie psuć se zabawy więc chyba w demo nie zagram a tym bardziej chyba ono nawet nie pojawi się na moim blaszaku ;D
Podejrzewam że nawet gdyby moje łącze było 56 kb/s nie wytrzymałbym i musiałbym pobrać demo mafii 2. Właśnie żeby zobaczyć jak się jeździ, jak mi chodzi, czy jest taka jaką sobie ją wymarzyłem przez te 8 lat.
A co za różnica czy pierwsze wrażenie będzie przy demie czy pełnej? Chyba znikoma... jak nie żadna w tym wypadku.
Ja chyba nie wytrzymam i od razu gdy bedzie to pobiore lecz możliwe że nie zdąże przed pełną wersją bo będę wyjeżdżał.A jak myślicie czy w demie będzie ta sama misja co na E3?
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Zagramy w misję która była na E3, ale w innej czasach,autorzy trochę zmienili demo,będzie inna pora roku i bodajże inny rok, żeby nie psuć zabawy w pełnej wersji :-P
Demo mnie nie interesuje, pogram dopiero po premierze. I będę grał na X360 a nie mam Live,a to nie bardzo.
Obrazek
Ja ciągle się przejmuję tym, że gra może się nie odpalić. Nie chodzi mi tu o mój sprzęt, który niedawno kupiłem i sprawuje się doskonale, lecz o to... że może być coś nie tak.
Przykład: Uruchomiłem GTA IV i miałem lagi. Zainstalowałem patch 1.0.4.0, to nie miałem teksur. Później jakoś mi się udało to naprawić.
Właśnie o takie rzeczy się boję. Bardzo chciałbym zagrać w MAFIĘ II wykluczając wszelkie problemy.
Możecie mi powiedzieć ile mniej więcej wersja demo będzie wazyła ?(GB)
Bo mam limitowany inernet w play i jak dużo to chyba nie sciągne :(
Ciężko powiedzieć, pewnie gdzieś koło 2gb. Albo więcej, żadko które demo przekracza tą magiczną cyfrę, ale może się to zmienić ;)
Jak demo pojawi się 10 sierpnia - odrazu je ściągam. Nie wytrzymam do 27, muszę sprawdzić jak ta gra wygląda ;-)
diGiel napisał(a):
Możecie mi powiedzieć ile mniej więcej wersja demo będzie wazyła ?(GB)
Bo mam limitowany inernet w play i jak dużo to chyba nie sciągne :(


Podejrzewam że będzie ważyć 2-3 GB a z tym internetem z playa to ci współczuje też kiedyś miałem to dziadostwo.
Tak,rozj*** o kant dupy i tyle. Więc jeżeli ma tyle warzyć demko to mogę pomarzyć o ściągnięciu no chyba ,że pójdę do kafejki internetowej i tam sciągnę.
cron