Komputery, podzespoły, oprogramowanie

Dokładnie, 3,25GB - przynajmniej na XP.

Mały OT... Kolego Hanys - mógłbyś opisać bardziej tą grę? Dobre by było małe porównanie do ETS'a, ale proponuję do tego założyć nowy temat ;-)
Kevin już zrobione :)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Mafioso napisał(a):
Hanys napisał(a):
i 2 GB ramu dodatkowo ;p

W takim razie musisz mieć system 64 bitowy, bo Win 32bit będzie używał tylko 3,25 GB bodajże.


Ja mam 32bitowy i 4GB Ramu. Szczerze mówiąc pieprzę to 750MB. 3,25GB chodzi dobrze. Mała różnica była w cenie pomiędzy 1GB, a 2GB.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Dziś kupiłem sobie pada do PC, szukałem czegoś bardzo podobnego do dualshocka od playstation, to leżało mi najbardziej w dłoniach, kosztował 49zł, był też fajny pad za 89zł idealnie wyglądający jak dualshock, ale niestety był do psx'a i ps2.
Jak na razie spisuje się dobrze, grałem już w sega rally i syphon filter na emulatorze, jak za dawnych lat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Ja ostatnimi czasy nabyłem :
Pad Tracera dałem za niego 50 zł ;p
Obrazek
oraz
słuchawki Hama cs-408 dałem 79 zł i warto było bo pod Counter Strike są prze Booskie!
Obrazek
PS:
Jaką byście polecili kierownice ??
Tylko taką do 100 zł nawet używke :D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
W którym Media Markcie widziałeś maciek MSI Wind Top AE2200 Pro? Pamiętasz cenę tego komputera? W Media Markcie w Zabrzu są tylko dwa modele tych komputerów MSI Wind Top AE2020 i AE2200, które są zbliżone do siebie parametrami. Jedyne co je różni to pojemność dysku twardego, wielkość ekranu i oczywiście cena.
Media Markt Katowice 3stawy. Ceny nie pamiętam, wersji też. Jak tam będe to przy okazji zobacze ;)
Obrazek
Ja zapomniałem się pochwalić na MT że zakupiłem nowego Notebooka :)

SAMSUNG R720 - 17,3 Cala
Intel Core 2 Duo T6500 2,1 GHz
ATI Mobility Radeon HD4330 1GB
4GB Ram
500GB HDD
i jakieś inne pierdółki typu antybakteryjna powłoka na klawiaturze,
Wejścia SD, SATA, HDMI i jakieś inne :P
Od razu mi dali Winde 7 no i najważniejsze pociągnie mi mafie 2 ^^

Obrazek
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
No,fajny zestawik tylko ten procesor,no chyba że jesteś nastawiony na Overclocking.W tych sprawach nie jestem ekspertem,ale lepiej by było gdyby procek był Core i5 albo i7.I ta karta...Niby dobra,ale gry mają problemy z noteebokami czasami
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Eee pierwszy raz słyszę... Szczerze to GTA IV chodzi mi płynnie na Hight Detalach.
Poza tym ja brałem kompa pod grafikę :P Szybsze rendery pracek itp ;)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Psycho napisał(a):
Core i5 albo i7

...jak ktoś ma 1000zł na procek...
Mafioso napisał(a):
Psycho napisał(a):
Core i5 albo i7

...jak ktoś ma 1000zł na procek...


dzień babci był :mrgreen:
Mój ośmio letni komputer przestaje działać poprawnie już od kilku tygodni, więc zacząłem rozglądać się za nowym. Przeglądając aukcje na Allegro natknąłem się na firmę Elgar z Zabrza, która sprzedaje komputery w atrakcyjnych cenach (http://www.allegro.pl/listing/search.ph ... ring=elgar). Potrzebuję komputera do nauki, pracy, swobodnego przeglądania internetu i najzwyklej w świecie do grania w gry komputerowe. Który z tych komputerów byłby dla mnie najkorzystniejszym zakupem?
Odpuść sobie, te kompy mają zintegrowane karty graficzne. Poza pracą w wordzie i przeglądaniem internetu nie zdziałasz nic wielkiego.

Za dość podobną cenę złóż sobie lepiej sam komputer, podaj ile możesz na niego przeznaczyć, to coś wymyślimy.
Gotowce (nawet z salonów) z góry sobie odpuść.

Omówię Ci kompa na najdroższym przykładzie: http://www.allegro.pl/item892939079_elg ... _gw24.html

Proc: Dobry i zjada większą cenę tego komputera, niepotrzebnie bo reszta byłaby tylko wąskim gardłem (karta grafiki).
Poza tym 4 rdzenie, to na dzień dzisiejszy za dużo, a w momencie gdy będą one powszechnie wykorzystywane, to procek ten będzie już przestarzały.

Karta grafiki: Czysty śmiech, nawet nie ma sensu tego opisywać.

Pamięć: w2GB pamięci renomowanej firmy, ale jakiej? Jak OCZ czy Patrioty to ok, ale jak goodramy to febsko. (choć tragedii nie będzie)

Płyta główna:Nic wielkiego, ze średnio-niskiej półki, choć firma dobra.

Dysk: Jak trafisz akurat na WD, to ok, ale samsungi jakiejś wielce dobrej opinii to nie mają. Choć tu też tragedii by nie było, ale jestem przekonany, że te WD, to tylko dla ściemy.

KARTA DŹWIĘKOWA: Nie ma sensu jej wymieniać jak jest zintegrowana, czysty chwyt marketingowy.

NAPĘD CD/DVD: Tu akurat nigdy szału nie będzie, choć LG, to lepsza pozycja.

Tak więc odpuść sobie i podaj ile możesz wydać na kompa.
Obrazek
Na zakup zestawu komputerowego (skrzynka i monitor) mogę przeznaczyć 1500 zł. Jeśli jednak zestaw komputerowy, który mi zaproponujecie będzie naprawdę godny zakupu, ale będzie przewyższał podaną kwotę to nic się nie stanie. W końcu lepiej jest dołożyć pieniędzy i kupić porządny komputer, a nie jakieś tanie badziewie ;-)