Ciekawostki w grze...

Zaraz to sprawdzę, a co do fotek, to wystarczy mieć Frapsa (fakt, można to zrobić bez niego, ale jest to troszkę uciążliwe), zrobić screena, wrzucić na jakiś serwer, np. Imageshack i podać link na forum ;) Jeśli czegoś nie rozumiesz to pisz ;)

[ Dodano: 14 Czerwiec 2008, 11:26 ]
PS. Sam sprawdziłem - działa ta "czarna dziura" ;)
Witam! Przechodzilem Mafie 4 razy, gdy robilem to ostatnim razem w misji "Smietanka na kawie" jechalem bardzo blisko auta Morello, zawszwe gdy robilem te misje to samochod skrecal na lotkisko nasz samochod nawalal i tak dalej, a tym razem gdy kierowca mial skreacac na lostnikso zagrodzilem mu droge i on zmienil zdanie pojechal za lotnisko gdzies dalej za miasto, jednak nie moglem go wtedy dogonic bo mialem za slaby samochod i za wolno toczylem sie pod gore.
W misji omerta jest budynek w którym znajduje się rodzina Franka.W tym budynku jest małżeństwo które się do siebie przytula, jeżeli zabijemy pana to kobieta zacznie nas bić :mrgreen:
A jeśli w miarę szybko rozwalimy gościa w budce telefonicznej to unikniemy psiarni na lotnisku ;)
Stary dobry sposób ;-)
Kiedyś nie wiedziałem skąd gliny się dowiaduja lecz jak włączyłem głos i przeszedłem obok tego kolesia to usłyszałem rozmowe :-D
Dostal w plecy.
muore il bandito, la mafia vive
Ja wlasnie nigdy nie wiedzialem skad oni sie biora poprostu trzeba "odblokowac" budke dla innych :p
Murphy był optymistą.
A ja usłyszałem i od razu go załatwiłem :-D . Ale muszę sprawdzić z tymi glinami ;-) .
Najlepiej od razu wyjmij dobrą broń bo powitają Cię strzelbami :-D
muore il bandito, la mafia vive
ja zawsze wpadam tam z thompsonem i 10 kulek od razu trafia do budki :D
LOOOL...ja tam wole zachowac ammo...zawsze rozwalam dziada z rewolweru...max 3 strzały.
muore il bandito, la mafia vive
Jadąc koleją z Paulim w misji 19 możemy zobaczyć panów majstrujących na stacji za nimi są gadający ze sobą ludzie
...i ludzie myjący okna ;) Jeśli wyjdziemy z pociągu i staniemy obok nich to możemy zaobserwować ich zniknięcia ;)
Podczas misji wszystkiego najlepszego kiedy jesteśmy na statku nie musimy czekać aż polityk wystąpi tylko zabić go w swojej kabinie :->Musimy zaatakować strażnika który ma broń i walić w niego dopóki go nie zabijemy kiedy to zrobimy musimy wziąść jego broń i zabić pozostałych strażników. Kiedy wszystko zrobimy przeszukujemy ciała strażników przy jednym z nich znajdziemy klucz, idziemy do kabiny polityka i go zabijamy :-P
Trzeba jednak pamiętać że można stracić życie.
Strażnicy nie będą tak poprostu patrzeć jak nawalasz ich kolege.
Ja wole poczekać i zadać jeden strzał przy przemówieniu.
muore il bandito, la mafia vive
Jeden strzał? Ja zawsze muszę kilka w niego wpakować tym Colt'cikiem ;P
cron