World War II Mod - wątek zbiorczy

Ja się znam na broniach i radze zostawić mosina w spokoju
Dragunova nie będzie. Bronie są takie jakie na screenie w pierwszym poście. Poza tym Drag to chyba Rosyjska broń. W modzie tylko występuje Polska i niemiecka
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Mam taką małą prośbę do was.
Boje się że nie zdążę z modem przed premierą Mafii 2 więc mam do was takie pytanie.
Czy znacie kogoś/macie jakieś namiary do ludzi którzy posiadaję jakieś pojazdy do mafii z okresu drugiej wojny światowej ?
Chodzi mi o pojazdy którymi przemieszczały się wojska niemieckie i polskie. Oraz jakieś czołgi.

Oczywiście "dawca" takiego pojazdu bedzie dopisany w Creditsach
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Nie wiem czy tak można, ale jeżeli można, to weź te auta z Hidden & Dangeorus 2
Ta gra jest od Illusion Softworks i tez była robiona na silniku Mafii więc powinno pasować, ale ja się tam nie znam. ;-)
Obrazek
Poszukaj czegoś na stronach o GTA, powinieneś coś znaleść (jeśli umiesz konwertować).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
SVD dokładnie to radziecka broń o po upadku zsrr Rosja udoskonalała ją
Tak Dragunov nie może występować w modzie,powstał po wojnie dlatego nie pasowałby do czasów.Jednakże takie przemyślenia lepiej zostawić Cukrowi.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Cukier napisał(a):
Poza tym Drag to chyba Rosyjska broń. W modzie tylko występuje Polska i niemiecka

Jak widać w zacytowanym fragmencie, Dragunov nie wystąpi w modzie bo to broń rosyjska

@DOWN:
Czepiasz się szczegółów :-)
Dosia raczej Radziecka ;)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
A może być radzieckie
Kiedy przeczytałem twojego posta Cukier pomyślałem o tym samym co Grisha,jednak te auta z H&D 2,jest ich troche mało trzeba pokombinować.Ktoś w temacie dotyczącym broni pisał o modelu gestapowca oraz chyba jakimś samochodzie ale nie jestem pewien.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
A może karabin maszynowy Hotchkiss?
MAFIA II
Ten budynek pierwszy to mogła by być biblioteka albo muzeum
MAFIA II
Taki maly komentarz, nie rob mp40, tylko mp38, bardzo podobny ale ma wytloczenia... Fajnie, że Morsa zrobiliście, ale wyprodukowali ledwo ponad 50 sztuk, prędziej mp18 na polskie wyposażenie.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
o kurczątko. Tego nie przewidziałem sztukowo :PP

Co do MP 40 to taka standardowa niemiecka broń każdy ja chyba zna :P zrobilibyśmy MP 38 prawie identyczne jak Schmeiser to wiesz ile dzieci by pisało że błąd? :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.