World War II Mod - wątek zbiorczy

podaj źródło Twojej wypowiedzi. bo według 3 stron które musiałem przejrzeć nie posiadała. najsłynniejsza :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Policja_Pa%C5%84stwowa#Uzbrojenie_PP

posiadała suomi -podobny z lekka do thomsona
Obrazek

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Zrodlem sa grupy rekonstrukcyjne i wiedza wlasna. I chuj koniec, kropka.

;-) //dosia92
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
chuj z tym też że sam jestem rekonstruktorem i historia thompsona nie jest dobrze znana w Polsce i napewno nie można powiedzieć ze miała go w całym kraju policja państwowa. miano zakupic 30 szt. z czego 16 trafiło do żandarmerii KOP'u. Dlatego grzecznie zapytałem o żródło Twojej wiedzy...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Thompsonow faktycznie bylo malo. Ale bylo ich wiecej niz 30szt. I nie byly ono tylko w jakichs regionach. Bo i u mnie w lodzkim byly i w warszawskim byly, i nawet acozz w pomorskim mogl dostac kulke z Tommyego. Na slasku jest to pewne bo to byla prowincja autonomiczna i oni dbali o porzadek w papierach.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Tak, ale MP-40 może ujść za MP-38, a brak Mausera to dla fana militariów prawdziwy cios.
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
SVD dokładnie to radziecka broń o po upadku zsrr Rosja udoskonalała ją


S WD - WINTÓWKA do cholery WINTÓWKA.

Owszem radziecka, na równi z AKM wprowadzona do armii radzieckiej (~'58).
PS. jedyne udoskonalenie jakie Federacja Rosyjska wprowadziła to SWU (są zdjęcia z wspolczesnej czeczenii i Gruzji/Dagestanu), SWD-S i SWD-M to zmiany okładzin optyki długości lufy (SWD-S) i składana kolba (SWD-S)

Skoro STG pojawiło się w modzie to równie dobrze można wprowadzić Samozarjadnyj Karabin Simonowa czyli SKS i Rucznoj Puljemet Djegtariewa czyli RPD który były wprowadzone u gwardzistów bijących się w Berlinie, lekki nonsens nie ?
Obrazek
Mogę wam pomóc w oteksturowaniu tylko dajcie mi jakby takie plany ,że np. ten kawałek powierzchni do dach ten to ściany itp.
Sprzęt

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 @ 2.00GHz
RAM: 3GB
Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 9600M GT
System: Windows VistA HomE PremiuM
jeden albo dwa budynki zostaly otexturowane, poza tym pokaż jakieś swoje prace bo nie chce dawać modeli w ciemno :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
O to mój render: http://img375.imageshack.us/img375/1457/renders.png

Edit . : A to jeszcze praca świąteczna związana z mafią 2 (I LOVE PAINT XD =) http://img826.imageshack.us/img826/86/mafia2hero.jpg

P.S:Te prace robiłem w paincie xD(ale na serio) :mrgreen:
Sprzęt

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 @ 2.00GHz
RAM: 3GB
Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 9600M GT
System: Windows VistA HomE PremiuM
Filip ile masz lat? to też ważne..

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Mam 11 lat.
Sprzęt

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 @ 2.00GHz
RAM: 3GB
Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 9600M GT
System: Windows VistA HomE PremiuM
Zgłoś się za jakieś 5 lat. Za młody jesteś na tworzenie/teksturowanie 3D.
Filip po pierwsze pierwszy "render" nie jest twój. Tylko wycięty CT z CSa :P
Po drugie jak sie czegos nie potrafi to się nie zgłasza. Zapamiętaj to na przyszłość.
Bo pójdziesz do pracy w tartaku nie wiedząc o tym nic. A wyjdziesz bez ręki w najlepszym przypadku.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
filip128 napisał(a):
Mam 11 lat.


Posłuchaj rada na przyszłość. Ja jak znalazłem MafiaTown to było bodajże w grudniu 2008 r. też miałem jakieś 11 lat, ale... nie chwaliłem się tym czego nie umiem tak jak pisali koledzy powyżej. Kiedyś chciałem zrobić moda to leciało jakoś "Sam story Mod" czy coś takiego i nie ukrywam, że nie umiem robić modów, bo pliki leżą nie tknięte od lipca 2009 roku :-P Po drugie jak masz do 13 lat to nie chwal się swoim wiekiem. Zaczną Cię wyzywać od Newie itp. Ja na szczęście uniknąłem czegoś takiego na forach. Po trzecie zawsze patrz jakie jest "społeczeństwo forum" jak jest wulgarne, niegrzeczne itd. nie odzywaj się nie pytany, jeśli znajdziesz użytkowników tak łagodnych jak na tym zacnym forum o grze Mafia to po prostu dostosuj się do regulaminu forum - to wystarczy ;)

Ja byłem w podobnym wieku kiedy tu zacząłem się "osiedlać".

Pozdrawiam i mam nadzieję, że admin da mi żyć ;P
wieku nie da się ukryć ...dlatego spytałem ile ma lat bo tak przeczuwałem ten wiek. oczywiście nie każdy tak ma no... wiadomo o co chodzi. Po tych fotkach które dał to ja nie wiem jakby te budynki wyglądały...a za niedługo będą na nich tekstury ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron