World War II Mod - wątek zbiorczy

Po dość długiej przerwie zrobiłem mapę. Wiadomo już jak wygląda i raczej taka zostanie.
Są już zrobione ulice i chodniki (krawężniki też).
Zrobiłem osobny temat do mapy zebyscie mogli dyskutować tutaj na jej temat ;]
W tym Temacie będę wam pokazywał zmiany odnośnie niej i uaktualnienia.
Na moddb już wrzuciłem szkic wiec pokaże wam go tutaj:

http://media.moddb.com/images/mods/1/15/14273/mapa.jpg
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Taka rada. Polska bardzo szybko rozwijała się w okresie międzywojennym więc warto by było zrobić np. budowę metra (tak metro:), nawet nowoczesne samochody, rozwijające się miasto itp.)
Ale w Okresie Wojennym już nie, a mapa dotyczy wojny.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
@Jogus

Ale to jest 2 września, myślisz że zaraz po wybuchu wojny wszystkie nowe projekty, budynki znikneły?
// Usunięte. Nie cytuj posta nad postem (nowy regulamin) - M.

Właśnie.
Don Salieri napisał(a):
warto by było zrobić np. budowę metra


Hmm... miejscowość przedstawiona na mapce nie wygląda na ogromną metropolię, wygląda raczej na miasteczko. A z tego co wiem to metra nigdy nie budowało się w małych miasteczkach, bo to zwyczajnie nie miało racji bytu. ;-)
A jak pod względem wymagań grafiki prezentuje się mod ;) ? Czy staruszki uciągną ?? Czy będą problemiki ?
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
za to można by wybudować małą sieć kanałów :)
Można by, ale to jeśli mielibyśmy na względzie np. Powstanie, Gietto. No bo tak to nie było by dużego sensu użycia go w misji.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ojj nie jestem w stanie powiedzieć. Jak dotąd mapa ładuje się w nie całą sekundę i "sterylnie" jest zrobiona :) ma 6 obiektów. Standardowy FR miał około 100 lub 200 :P

Ale szczerze będzie chodził na staruszkach lepiej niż mafia bez modów :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Fajnie się modzik zapowiada :-D .Będą na mapie jakieś budynki do ,których można wejść?
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
O tak.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Update! Informacje w pierwszym poście!
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Będzie w modzie karabin SWD (Dragunow) ?

Obrazek
MAFIA II
Czekam na premierę...
A czy pochodzi on z II wojny światowej? Nie znam się, ale coś mi mówi, że nie ;-)
Zresztą wszystko zależy od Cukra ;-)
cron