World War II Mod - wątek zbiorczy

Takich to nawet nie słuchać... Zróbcie tak, że Niemcy mają mp38, a polacy browninga wz.28, wiem, że to dwa inne rodzaje broni, ale Polacy właśnie żadnego PM nie mieli w znacznej ilości... Pokażcie jak wam wyszedł kar98k i wz.29 ;) Jak jesteście leniwi to zróbcie po prostu gewehra 98 dla obu stron i tyle.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Mam taką prośbę, czy mogliście by zrobić moją kamienice w której mieszkam, jako jeden z budynków?:D Wyśle wam fote. Zawsze chciałem, żeby gdzieś ją wepchnąć ;) Nie jest duża!

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
MP 40 było bardziej popularne niż MP 38,więc myśle że w modzie powinna występować broń która była na standardowym wyposażeniu armii Hitlera.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Andre napisał(a):
MP 40 było bardziej popularne niż MP 38,więc myśle że w modzie powinna występować broń która była na standardowym wyposażeniu armii Hitlera.


Siódmy synie, widzisz sam...
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Powstała dyskusja na ten temat więc się wypowiedziałem,nie wiem dlaczego moja wypowiedź miałaby być niepotrzebna.Chciałem jedynie poprzeć fakt,że MP 40 będzie odpowiedniejsze od MP 38.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Tak, bo produkowali mp40 przez 4 lata i zrobili 1 milion egzemplarzy, a mp38 przez 2 lata i tylko 40 tyś. W tym problem, że w czasie kampanii wrześniowej nie było mp40! mp40 to wersja mp38 z komorą zamkową z tłoczonej blachy stalowej i bez wyżłóbień..Obrazek Obrazek tu masz oba.
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Offtop ale:

Ludzie, na litość boską! Zmieńcie tytuł tego tematu bo mnie szlag trafia za każdym razem jak widzę w nim nowe posty.

BROŃ JEST NIEPOLICZALNA.

Myślałem, że powtarzałem to już nieskończoną ilość razy a cały czas to samo...

Edyta w dół:

Dyskusje są na miejscu ale niech temat ma poprawną, polską nazwę, bo to wstyd i żałość.

Nawet podpowiem twórcy:

"World War II Mod - Broń" <- Poprawnie.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Fakt,mój błąd,jednak w czasie okupacji ta broń systematycznie wypierała MP 38 ,a mod jest osadzony właśnie w czasach okupacji,stąd moje posty.

TommyTheGun ten temat jest po to aby rozmawiać o broni która powinna znaleźć się w modzie,więc takie dyskusje są jak najbardziej na miejscu.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Nie wypierała, bo różnica polegała na sposobie produkcji, a nie efektywności, starano się wyprzeć mp18, czego i tak nie zrobili... Nie było powodu wypierać tego jak już było wyprodukowane, a różnica jak mowiłem polegała na ułatwieniu produkcji...

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
W słowie wyparła mam na myśli to że ta broń zastąpiła poprzedniczke,oczywiście że jej później nie wyrzucano to byłoby marnotrastwo,pozostawała w oddziałach wyposażonych w nią lub była przekazywana dla innych formacji.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
TommyTheGun kierowałem się liczbą mnogą :P Dla tego napisałem Bronie a nie Broń.
Mniejsza, ważne ze ludzie rozumieją o co chodzi.

A co do broni to teraz się wszyscy rozkręcili jak już mam zrobione wszystko ;]
Na litość Boską czemu na początku nie mówiliście ???

Z broniami nic nie będę kombinował już, nie będę nic zmieniał/poprawiał ani robił nowych.
Mafia ma limit co do broni więc teraz jest na styk. Poza tym w modzie każda ze stron nie będzie się stale trzymała swoich ojczystych broni. Polacy również będą korzystali z niemieckiej broni.

Co do poprawności historycznej toi będzie parę błędów i pomyłek. W Easter Eggu mogę umieścić poprawne informacje. Mors będzie używany systematycznie. A faktem jest to (jak to 7th_Son powiedział) że zostało wyprodukowanych tylko 50 sztuk.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
TTG chodziło o to, że nie ma takiego słowa jak "bronie" - jest po prostu broń. Broń jest niepoliczalna. Tak samo jak cukier - cukry. To tyle ;-)

Żeby nie było OT to napiszę, że trochę za późno już na zmianę zestawu "uzbrojenia" :-)
Update z 17.07.2010
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Chevrolety (w grze Shuberty) były produkowane w Polsce od 1937 roku.
Z Niemieckich to Opel Oliymia z 1938.
Zobacz do downloadu strony i tam będziesz miał na ostatniej stronie Mercedesa G3 .Może się przydać.
+Mafia 2