World War II Mod - wątek zbiorczy

robertRobin88 napisał(a):
nie ma modu i nie będzie w najbliższym czasie :) wiec pograj w inne gry wojenne.


a czy mod zostanie wgl ukończony ? czy macie zamiar rzucić dotychczasowy kawał pracy w kąt i go zmarnować ?
"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.."
Pisałem na moddb że z broniami nie pofikam bo mam związane ręce.
Nie dość że nie mam już za co zamieniać. To animacje przypisane pod ID broni są hardcoded.
Jeżeli ktoś znalazł by mi adresy odpowiadające za animacje poszczególnych broni to + dla niego :P

Nie zapominajcie ale w modzie oprócz broni które sam zrobiłem będzie standardowy "US Rifle M1903 Springfield", "Mosin-Nagant 1891/30" oraz "Koktajl Mołotowa". I nie wczuwajcie się zbytnio w realizm i poprawność dat :)

P.S kiedyś mod na pewno zostanie ukończony ;)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Kiedyś na pewno zostanie ukończony ;) A wyrzucać go nie zamierzam.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Przepraszam za OT, ale mam wrażenie, że w nazwie tematu jest błąd. Wydaje mi się, że broń jest niepoliczalna (nie mam teraz słownika, nie sprawdzę na 100%) i powinno być "Broń" zamiast "Bronie".
Tak, powinno być Broń, TTG już zwracał na to uwagę, a Cukier nic; )
Obrazek
Cukier napisał(a):
Kiedyś na pewno zostanie ukończony ;) A wyrzucać go nie zamierzam.


A dlaczego to szanowny kolego nie zamierzasz dać nam tej radości podzielenia sie swoim modem ?
"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.."
wyrzucać a nie wrzucać. Jak będzie gotowy to się podzieli:P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Sorki za to :oops: ale każdy popełnia błędy ;)
"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.."
Jestem specjalistą od II wojny światowej więc jakbym mógł pomóc byłbym zadowolony
Z tego co wiem Cukier już dawno zakończył pracę nad modyfikacją.
Prace są zawieszone ;)
Po prostu nie mam czasu nad nim pracować.
Praca - odpoczynek - sen i tak w kółko :P
Możliwe ze kiedyś dokończę.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
A jak wygląda sprawa graficzna ? jest jakaś mapa miasta ?
Na moddb masz mape miasta.
Link do moda w moim podpisie.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
No,no pięknie, ile zajęło ci modelowanie ?
Skoro to ma być 2 września to nie może być STG 44 bo jak sama nazwa wskazuje wyprodukowano go w 1944 roku a nie w 1939
cron