World War II Mod - wątek zbiorczy

a mam jedne pytanko czy zaczniecie kiedyś robić modele ludzi? i do nich textury?
i do Blitzkierga wiesz że browing nie był na 2 wojnie światowej ta broń
O który model broni Browing'a ci chodzi? Browning zaprojektował dużo pistoletów/karabinów/strzelb, a wyżej też omawialiśmy kilka modeli, więc nie wiem o który konkretnie ci chodzi. ;-)
ModernM napisał(a):
a mam jedne pytanko czy zaczniecie kiedyś robić modele ludzi? i do nich textury?

Modeli ludzi w mafii jest cała masa. więc nie widzę sensu robienia nowych. Jedynie textury będą zmieniane :P

P.S Robię teraz model MP40
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Cukier pytanko do ciebie,będziesz zmieniał parametry broni(chodzi mi o szybkostrzelność itp) czy nie?
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
No oczywista :) bronie będą dodawane a nie podmieniane ze standardowymi. Czyli nowe parametry, realizm no i dźwięki.

P.S Dodany MP40
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
To dobrze,myślałem że pozmieniasz tylko wygląd i liczbe amunicji w magazynku,przy teksturach możesz dorzucać jakieś oznaczenia seryjne broni,oczywiście to tylko pomysł z mojej strony.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
ale MP40 bez kolby? to jakiś dział chorej mutacji przecież MP40 ma kolbę ale metalową i ma 32 naboje w magazynku i najwięcej amunicji to 300 a żeby ktoś rozpoznał że to niemiecka broń to możecie na niej dodać swastykę :mrgreen:
ModernM napisał(a):
najwięcej amunicji to 300


Po co nosić dziesiąty magazynek zapełniony tylko w ok. 40%? :roll:

ModernM napisał(a):
a żeby ktoś rozpoznał że to niemiecka broń to możecie na niej dodać swastykę


Nie słyszałem jeszcze o bardziej poronionym pomyśle w kwestii modyfikacji...
ModernM napisał(a):
ale MP40 bez kolby? to jakiś dział chorej mutacji przecież MP40 ma kolbę ale metalową


Niekoniecznie MP40 miało kolbe,niektóre egzemplarze po prostu jej nie posiadały,jeśli ją miały kolba była składana a nie nieruchoma.

Kevin napisał(a):
Po co nosić dziesiąty magazynek zapełniony tylko w ok. 40%?


Żołnierze armii III Rzeszy niekoniecznie nosili same magazynki,często mieli ich kilka a reszte amunicje nosili luźną w pojemnikach.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Andre napisał(a):
Kevin napisał(a):
Po co nosić dziesiąty magazynek zapełniony tylko w ok. 40%?


Żołnierze armii III Rzeszy niekoniecznie nosili same magazynki,często mieli ich kilka a reszte amunicje nosili luźną w pojemnikach.


Chodziło mi o wypowiedź ModernM, który napisał, że można mieć przy sobie max. 300 naboi. Taka ilość amunicji odpowiada 9 pełnym magazynkom i jednemu zapełnionemu w połowie (niecałej), stąd moja wypowiedź.
Przepraszam,źle to zinterpretowałem,myślałem że mówiłeś o realiach. :-)

Wracając do tematu,Cukier mógłbyś powiedzieć coś więcej o mieście(układ budynków,interaktywne budynki)czy narazie skupiłeś się na broni?
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Miasto będzie to samo ale będzie zmodyfikowane.
W temacie Newsy macie screena gdzie będzie zamieszczone nowe osiedle.
Poza tym będą zmieniane obiekty. Kosze, latarnie, itp
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
ale chyba nie będziemy nosić 1 magazynka który ma 32 naboi trzeba je nazbierać proponuję propozycję z Medal of Honor Allied Assault Breakthrough a tym bardzie z wszystkich części allied assault są szkrzynki a w niej takie małe szkrzynki napełnione magazynkami do broni
Ta jkasne i skrzynki z amunicją będą sobie stały na mieście niczym liście :P
Amunicje będziemy zbierać z zabitych nazistów
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Będą karabiny snajperskie? Mam nadzieję, że tak.
MAFIA II
Czekam na premierę...