World War II Mod - wątek zbiorczy

Update! Patrz pierwszy post.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Fajnie, fajnie, fajnie (...) że prace nad modem zostały wznowione.
Screen mapy - wygląda fajnie i ciekawie się zapowiada ten cały World War II Mod.
Tobie i wszystkim którzy będą lub mają w tym udział - życzę miłej pracy i wytrwałości.
Fajnie mieć takie zdolności, znać się w takich tematach i samemu coś tworzyć w wolnych chwilach.
Pracy bardzo dużo, tym bardziej kiedy to coś większego niż mała modyfikacja.
Ciekawe też - jak się ostatecznie potoczą losy Polish Mod.
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich użytkowników MafiaTown.
Wiesz Cukier bardzo mapka mi się podoba ale powinieneś ją troszkę powiększyć.

Uważam że za miastem powinno być więzienie bądź obóz jeniecki .

Jeśli jeszcze po miastach chodziło gestapo i odgrywały się ataki partyzanckie uważam że byłby to naprawdę bardzo ale to bardzo dobry mod
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Mam nadzieję, że z tym modem nie będzie tak jak z Polish Modem i będzie on naprawdę niezły.
To białe to ratusz, nie? :mrgreen: Mniejsza z tym. Można by pod nim zrobić jakiś strajk czy bitwę wojska w ludźmi.
Rnaki napisał(a):
czy bitwę wojska w ludźmi.


ale masz pomysły...wojsko z ludźmi? hmmm chyba że powstańcy i wybuch powstania... ale przy znanych skryptach nie wiem jakby to wyglądało... trochę sztucznie...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Oczywiście chodziło mi o powstanie. Tylko pisałem to na szybko ;-) A może jakiś strajk? Czy protest? Chociaż na wojnie chyba nie było, nie wiem...
Strajki w przedwojennej II RP? Nie słyszałem o tym. Manifestacje, strajki i protesty w tamtych latach były ewentualnie we Francji.
Obiło mi się o uszy, że jakieś strajki w II RP były, ale ich ogniwa były szybko rozbijane przez Policję Państwową, która nie cackała się z demonstrantami.
Owszem - strajki zdarzały się wszędzie. Tym bardziej, że w latach 1929-1933 trwał Wielki Kryzys odczuwalny również w Polsce.
To kiedy w końcu bedzie download bo nie mogę się doczekać

Zgłaszam się na ochotnika do pracy przy modzie ,jeśli łaska

Mam kilka pomysłów by nieco urozmaicić. Potrzebuje tylko skiny SS-manów , oraz auta niemieckie. O plakaty nie martwcie się. Stwórzcie Berlin za czasów Hitlera

Jeśli łaska używaj opcji edytuj - Acozz
No odpowiedźcie coś

Ostrzeżenie + 1 - M.
nie ma modu i nie będzie w najbliższym czasie :) wiec pograj w inne gry wojenne.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Potrzebuje kogoś kto będzie się chciał babrać w zmodelerze.
Dokładnie potrzebuje kogoś od exportowania modelu do gry. Nie chce tracić czasu na ustawianiu wszytskich opcji dla każdej textury z osobna.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Pozwolę sobie jako miłośnik kampanii wrześniowej 1939r zauważyć że pistolet maszynowy MP40 oraz karabin szturmowy stg44 jest pomyłką ponieważ broń ta weszła do użytku po roku 1940 a ze strony polskiej pistolet maszynowy "mors" też nie jest do końca trafiony ponieważ w czasie wybuchu wojny było ich zaledwie około 50 sztuk, poza tym nie wyobrażam sobie początku wojny bez karabinów czterotaktowych po stronie niemieckuej "mauser 98k" po stronie polskiej "mauser wz.29" (nie wiele sie od siebie różniących ale jednak) była to bowiem podstawowa broń początku wojny. Mogę pomóc także w sprawie pojazdów pancernych (obu stron) oraz lotnictwie i wszystkim co związane z uzbrojeniem we wrześniu 1939. Tak poza tym widzę że cisza przy modzie a ja jako fan gry oraz kampanii wrześniowej strasznie sie napaliłem na niego i mam nadzieje że zostanie dokończony ;) pozdrawiam
"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.."