UpHill Race MafiaTown 2015 LH:MP

Jakie auto do wyścigu będzie najlepsze?
Ankieta wygasła 10 sty 2015, o 00:40
7% (1)
14% (2)
21% (3)
43% (6)
7% (1)
7% (1)
0% (0)
Liczba głosów: 14
na chacie
Obrazek
Wszystkie osoby, które zrobiły jakieś screeny lub coś nagrały proszę o przesłanie mi materiału na maila ([email protected]) to coś z tego wykminię. Będę wdzięczny :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Brawa dla zwycięzców i tych, którzy dojechali :)
Mam całą serię screenów z mety 1 i 2 kółka. Prześlę dziś.
I got used to it.
Oficjalne podsumowanie wyścigu:
1.) EmpireVoyager 2. Miejsce
2.) jaro89
3.) DMateo07
4.) Tom Safety Car
5.) SonnyCrockett
6.) Joguś
7.) mammix
8.) artibogus Killer - rozjechanie człowieka na torze (Było już po wyścigu, także nie będzie dyskwalifikacji.)
9.) Szymon 3. Miejsce
10.) nivener
11.) Kevin 1. Miejsce
12.) Cukier
Myślę, że jeżeli będziemy mieli czas, to trzeba będzie jeszcze raz zorganizować wyścig, bo teraz było bardzo fajnie.
Ilość interwencji Safety Car: 1
Ilość zawodników: 12
Ilość zdyskwalifikowanych zawodników: 0
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Fajna impreza. Szkoda tych wywrotek ale co zrobić. Gratuluje wygranych i miejsc na podium. Mi osobiście udało się ukończyć 1 całe okrążenie więc też to jakiś sukces hehe. Edit wyścig na 1 okrążenie Thorami wygrałem !!!! YEAH
Jazda pod prąd?
Czytać nie umiesz? pisałem, że robię jako kamerzysta i stałem na poboczu zawsze.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Prosimy nie zapominać - ja i Joguś dojechaliśmy na 4. miejscu! :-D

Impreza bardzo fajna, mimo wielu problemów i trzech podejść udało nam się w końcu przejechać wyścig. Niektórzy nie byli w stanie zapanować nad prędkością, skutkiem czego było sporo kolizji i do mety dojechały tylko 4 ekipy :D Na drugim i ostatnim kółku walczyliśmy z Jogusiem o 5 pozycję i po tym jak go wyprzedziłem niechcący strącił on mnie na pobocze i skończyłem na dachu :D Zachowany jednak został duch fair play, bo Jogurt podjechał swoim samochodem i pozwolił mi zasiąść za kierownicą a sam został moim pilotem :D Od razu ruszyliśmy w pościg za ArtiBogusem, który chwilę później miał dachowanie na bardzo trudnym odcinku drogi w lesie :D Wskoczyliśmy na czwarte miejsce ale nie byliśmy w stanie dogonić pierwszej trójki, która oddaliła się od nas na dość znaczącą odległość. Ostateczne wyniki prezentowały więc się tak:

1. Kevin
2. EmpireVoyager
3. Szymon
4. nivener i Joguś

Ogólnie było bardzo fajnie i mam nadzieję, że powtórzymy coś podobnego w niedalekiej przyszłości :)
Również dziękuję wszystkim. Cieszę sie mój pomysł wypalił i ze się podobał wyścig (mimo wielu problemów) W niedalekiej przyszłości szykuje dla Was jeszcze większe wyzwanie, ale o tym nieco później :-)
Obrazek
Było bardzo fajnie, w ostatnim wyścigu stoczyłem walkę z Empire'em niestety przegrałem. :D
Co do przejeżdżania ludzi przepraszam, chociaż nie była to moja wina. Zaliczyłem crash i przejechał was mój samochód. :D
Logo wyścigu nie wiem , czy każdy widział.

Obrazek


To kiedy następny wyścig?
Za tydzień? albo może za 2 tyg?
Mam nowy pomysł na wyścig, każdemu powinien się spodobać ;-)
Obrazek
Nadal czekam na screeny, jak macie jakieś, może nawet nie za ciekawe to będę wdzięczny :) Na PW lub ma maila poproszę, abym potem mógł zrobić album.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Miałem kilka screenów z ostatniego wyścigu, niestety Fraps ich nie zapisał (nwm czemu).
Wyścig trzeba powtórzyć koniecznie. Proponuję przyszłą sobotę.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Sobota byłaby ok, tylko proponuję na innej trasie.