UpHill Race MafiaTown 2015 LH:MP

Jakie auto do wyścigu będzie najlepsze?
Ankieta wygasła 10 sty 2015, o 00:40
7% (1)
14% (2)
21% (3)
43% (6)
7% (1)
7% (1)
0% (0)
Liczba głosów: 14
Witam, wpadłem na pomysł zorganizowania wyścigu na specjalnie przygotowanej mapie wsi w dzień. Pozycje startowe, meta, bariery oddzielające inne drogi od toru itp.

Obrazek



Co sądzicie o takim wyścigi? :-)

Screen z mety:


Możecie już się zgłaszać pisząc na PW(do mnie) lub w shoutboxie a Ja będę was dodawał do listy ;-)

Lista chętnych:

1.) EmpireVoyager
2.) jaro89
3.) DMateo07
4.) Tom
5.) SonnyCrockett
6.) Joguś
7.) mammix
8.) artibogus
9.) Szymon
10.) nivener
11.) Kevin
12.) Cukier

Start wyścigu: Sobota 10.01.2015 o godzinie 20

Wszyscy uczestnicy wyścigu akceptują regulamin: uphill-race-mafiatown-2015-lh-mp-t4397-15.html#p73011
Obrazek
Tak jak już mówiłem na shoutboxie, jestem jak najbardziej za :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja również.
Tylko mam jedno ALE..
kwalifikacje z prawdziwego zdarzenia.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Zrobienie takiego toru trochę potrwa, a testy nie będą trwały w nieskończoność. Lepiej zrobić wyścig na normalnym torze, bo jeszcze mamy możliwość.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Fajna trasa. Zrobisz taką mapę czy jak to będzie? I jakimi furami tam gonić po tych polnych drogach?:D
Spokojnie, w piątek wieczorem wezmę się do roboty, a testy mogą potrwać hmm. może 30 minut? sprawdzić czy wszystko działa, ustawić termin i jizda! ;-)

Mapka będzie standardowa wieś w dzień, dodane zostaną jedynie barykady (żeby nikt nie wyjechał poza obręby toru), linia startowa i jeszcze kilka innych szczegółów.

Co do samochodów, kto wie, mogą to być wyścigówki albo zwykłe samochody :-)
Obrazek
Raczej proponowałbym zwykłe samochody np. z naklejkami, że to "Race MafiaTown" :P Na przykład ciekawie mogłoby być z Boltami Ace, chyba, że ktoś ma inne propozycję, oklejeniem samochodów mogę się zająć.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Tom napisał(a):
Zrobienie takiego toru trochę potrwa, a testy nie będą trwały w nieskończoność. Lepiej zrobić wyścig na normalnym torze, bo jeszcze mamy możliwość.

Spoko Tom , nie martw się może i testy nie będą trwały w nieskończoność ale niedługo wersja RC LHMP zostanie wydana.
Bolty Ace?
Nie dość, że to wolne, to pod górkę nie wyjedzie. Lepsze będą Bolty V8.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Szymon napisał(a):
Tom napisał(a):
Zrobienie takiego toru trochę potrwa, a testy nie będą trwały w nieskończoność. Lepiej zrobić wyścig na normalnym torze, bo jeszcze mamy możliwość.

Spoko Tom , nie martw się może i testy nie będą trwały w nieskończoność ale niedługo wersja RC LHMP zostanie wydana.


Ta wersja co na ps?Z tymi wyścigami tak?

Tylko napiszcie wcześniej kiedy wyścig to się znów spykniemy w więcej osób.
RC LHMP to będzie alpha lub beta (nie wiem jak twórcy określają tą wersję). Będzie ona dostępna kiedy twórcy dodadzą kilka poprawek min system banowania.
SonnyCrockett napisał(a):
[...] Lepsze będą Bolty V8.


To jeszcze będzie do ustalenia. ;-)
Obrazek
Ja się zgłaszam. Jak będę w domu, a nie w pracy to na bank pojadę .
Jeżeli o listę uczestników chodzi, to może niech lepiej ci na PW wysyłają, bo się zrobi 100 postów o treści ''Zgłaszam się'' , lub jak znam życie, pojawią się posty o treści ''Nie zgłaszam się''. :-F. To tylko taka propozycja, żeby uniknąć bezsensownych postów. PW to najlepsze wyjście. Ewentualnie SB. Będą się zgłaszać, a ty będziesz odpisywał na listę w temacie. Tak będzie, jak sądzę najrozsądniej.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Też się zgłaszam, nadal jestem za Boltami Ace, będzie innowacyjnie, ewentualnie traktorami. Tak, żeby z jajem było, a nie tak zwyczajnie :-D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek