UpHill Race MafiaTown 2015 LH:MP

Jakie auto do wyścigu będzie najlepsze?
Ankieta wygasła 10 sty 2015, o 00:40
7% (1)
14% (2)
21% (3)
43% (6)
7% (1)
7% (1)
0% (0)
Liczba głosów: 14
Proponuję wyścig po torach kolejki naziemnej w Lost Heaven :mrgreen:
To by było coś!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Fajny pomysł, Mateo. Ale było by przy tym baardzo dużo roboty. Praktycznie co każdą stację trzeba by było zdejmować kolizje z niewidzialnych ścian. Trzeba by było zrobić spawn na torach, bo wjechać sie nie da.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Po torach to niezbyt dobry pomysł gdyż tory są wąskie i 12 czy 15 osób się nie zmieści i 90% zawodników wypadnie z trasy na 1 zakręce. ;-)
Obrazek
Żadna duża robota, zdjęcie kolizji to tylko kilka kliknięć, spawn i tak trzeba dodać przy zakładaniu serwera. I wtedy się ścigamy od Winslet Ave aż do Market Ave. Ewentualnie trzeba by dodać kolizje, żeby nie spaść z trasy, albo specjalnie zostawić i zrobić wyścig nie tyle na szybkość, a bardziej na to kto dojedzie do mety. Wyobraź sobie to śmiganie między budynkami.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ambitnie
ale do niczego. Mogę się założyć, że większość uczestników będzie się kąpać przy pierwszym zakręcie nad zatoką :-P
Lepiej zróbmy wyścig długodystansowy, coś jak Carrera Panamericana.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Po torach to najlepsze będą Bolty Ace. Są wąskie i nie za szybkie, więc nikt nie wypierdzieli się na pierwszym lepszym zakręcie.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Możemy jechać każdym samochodem, jak zrozumiecie, żeby w siebie nie wjeżdżać.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Mówi to osoba która we wszystkich uderzała i próbowała rozjeżdżać :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Synchron nie zawsze działa. Jechałem lewą np i w tym samym momencie pomyślałem, żeby zmienić pas na prawą i zderzaliśmy się z tą drugą osobą,której nie widziałem, że wyprzedza. No do tyłu ciężko spojrzeć w grze :D. Po drugie wszyscy prawie na złamanie karku ze startu i na pierwszym lub drugim zakręcie już bariery i od barier w tych co jechali z tyłu. W takiej sytacji jesteś bez szans co nie zmienia faktu, że się ubawiłem bardzo.
Joguś, nie bądź taki do przodu :-P to już było po wyścigu xd
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Dobra, jako, że nikt mi nie przesłał więcej screenów, ani Sonny nie podesłał filmu to decyduję się jedynie na kilka takich podsumowujących, lekko spóźnionych.


Kevin, na mecie - pierwsze miejsce.
fot. Mammix
Obrazek


Empire, następny - drugie miejsce.
fot. Mammix
Obrazek


Szymon - trzecie miejsce.
fot. Mammix
Obrazek


Uczestnicy, od lewej: Tom, Kevin, Szymon, Joguś, Nivener, Jaro, Artibogus
fot. DMateo
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie no, czuję się urażony, nie ma mnie na ostatnim zdjęciu :D Byłem max po prawej...
Ah, na 2 miejscu podium był Empire- w pewnym momencie był jakiś problem i nie było widać jego postaci, musiał ponownie wejść na serwer i wtedy było dobrze.
I got used to it.
Spoko foty. Będzie ten jakiś filmik z tego wydarzenia?:D
Będzie, tylko znajdę czas na konwert :-F
"To nie jest kradzież, to jest podział."
W takim razie cały czas czekam aż podeślesz, postaram się zrobić coś na prawdę spoko.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek