Ulubiona misja :-D

Moją ulubioną misją jest "Czysta Gra". Początkowo jak jeździłem w stylu NFS to szlag mnie trafiał jak na ostatnim łuku "dachowałem". Teraz to z zamkniętymi oczami i wyłączonym monitorem przechodzę ta misje.

Potem na drugim miejscu jest "Impreza Koktajlowa" ponieważ jest to pierwsza misja gdzie możemy komuś obić ryja :mrgreen:
Omerta , Lepiej do tego przywyknij i Dziwka.
Salieri Cię dorwie
Ksiądz - Za "przypadkowe" trafienie na pogrzeb dzieciaka i rozróbe w kościele.

Świetny Interes - Za rozróbe na parkingu :)

Chwila relaksu - Za klimacik :-)

....Mógłbym tak wymieniać bez końca :D
Obrazek
Omerta,Dziwka,Chwila Relaksu, Odwiedziny u Bogaczy.
+Mafia 2
Chwila Relaksu,Robota na Boku,Odwiedziny u Bogaczy,Wycieczka na Wieś ;-)
1.Odwiedziny u bogaczy
2.Śmietanka na kawie
3.Robota na boku
4.Dziwka
5.Śmierć sztuki
6.Bon Apetit
7.Wszystkie najlepszego
8.Uciekinier
9.Wycieczka na wieś

Przepraszam ,że aż tyle rozpisałem się trochę :roll: .
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
Moją ulubioną misją jest ,,Chwila Relaksu'' ponieważ przy tej misji można wypocząć od strzelanin i pościgów do czasu.. :-D
Hmm.. Trudny wybór , ale jeżeli miałbym już wybrać tą najlepszą to jest to dla mnie Dziwka - Hotel "Corleone" a dlaczego ? Dlatego , że jest bardzo klimatyczna i uwielbiam takie miejscówki jak hotele , motele ; )
Moja ulubioną misja jest Śmierć sztuki. Fabularnie może nie stoi na najwyższym poziomie, ale ma w sobie to coś;)
Soldi napisał(a):
Fabularnie może nie stoi na najwyższym poziomie, ale ma w sobie to coś;)


Jak to nie stoi na najwyższym poziomie? Jest tam przecież genialny zwrot akcji, w żadnej innej misji tego nie znajdziesz.
muore il bandito, la mafia vive
W hotelu corleone . Extra misja wystarczy wziąć nóż i zakosić dyrektora a potem zabić facia w pokoju dyrektora i już.Potem ksiądz też z hotelem corleone nawalanka w kościele to jest coś.
Obrazek ObrazekObrazek
http://kozuba.wrzuta.pl/audio/29yBLYiitOZ/papa_americano
Mnich, dla mnie nie było to niczym nadzwyczajnym. Jeśli chodzi o zwrot akcji i fabułe, to najlepsza była ona w misji Omerta. Zdrady Franka najmniej się spodziewałem.
Robota na boku, Śmierć sztuki, Sarah
Najbardziej podobają mi się dwie ostatnie misje w grze-"Robota na boku" oraz "Śmierć sztuki". Coś pięknego, wykonanie, dramatyzm zapierają dech w piersiach. I ten martwy Paulie na podłodze...
moja ulubiony to kampania wyborcza ze względu na to że to opuszczone więzienie w central island to najbardziej klimatyczna lokacja w grze, no i misja świetny interes oraz bon apetit;]
Obrazek
cron