Ulubiona misja :-D

Zdecydowanie "Śmierć Sztuki". Coś pięknego po prostu, może dlatego, że to po prostu koniec i podsumowuję wszystko, ale mógłbym to oglądać i oglądać. "Świetny interes" bardzo lubię tą misję, oraz "Robota na boku". I jeszcze kilka by się znalazło bo każda ma swój fajny klimat i jest w nich co robić:)
Obrazek
Misja stworzona dla mnie to
''Better get used to it''
''Lepiej do tego przywyknij''
odczuwam w niej nie samowity klimat i te słowa Pauliego "Remeber Tom Don't Shot !"(chyba dobrze napisałem).
Potem lubię również "Odwiedziny u bogaczy" oraz "Czysta gra".
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Moja ulubiona misjia to:
Odwiedziny u bogacza bo można pochodzic po willi
Lepiej do tego przywiknij
Omerta
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Moje to tak:
- Napad na bank (chyba najlepsza)
- Impreza koktajlowa (może i łatwa ale przyjemna)
- Rutynowe zadanie (Chyba pierwsza misja gdzie jest jakaś strzelanina, jak dobrze pamiętam)
Obrazek
Packie napisał(a):
Moje to tak:
- Napad na bank (chyba najlepsza)
- Impreza koktajlowa (może i łatwa ale przyjemna)
- Rutynowe zadanie (Chyba pierwsza misja gdzie jest jakaś strzelanina, jak dobrze pamiętam)


Offtop :
Strzelanina była nawet w pierwszej misji ;) Powinno być pierwsza strzelanina w której Tommy z bronią bierze udział :)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Wszystkie oprócz Omerta SMierć sztuki szczęsciarz i kampania wyborcza w więzieniu lubię strzelać sobie z naganta ;-)
Moje to
Napad na bank (świetne wręcz)
Omerta
Kampania wyborcza :-)
U mnie będzie to wyprawa po gorzałę na wieś, sama nie wiem dlaczego. Może ta noc, burza, skrzypiące wrota i słaniający się Sam. Jakby się czepiać szczegółów to on nawet nie mógł ustać o własnych siłach.
"Dziwka", dlaczego? Bo oto kilka lat temu, kiedy Mafia jednym z cudów techniki, nagle znajduję się w świetnie odtworzonym "hotelu". Pamiętam, że zanim w ogóle wziąłem się do wykonywania roboty, obszedłem budynek świetnie się bawiąc i ciesząc oczy wnętrzem. Gdyby tylko byłoby mnie na to stać zamieszkałbym w domu w takim stylu. Później uciekanie po dachach jest wybitnie irytujące, ale pierwszego wrażenia, jakie zrobiło na mnie wnętrze hotelu "Corleone" nie zapomnę.
Dziwka była najlepsza, aczkolwiek nie zdecydowanie, bo Mafia to gra, w ktorej na kazdym kroku mozna wdychac kilometry szescienne najbardziej niezwyklego klimatu w historii gier wideo. A dlaczego akurat Dziwka? Za wspanialy hotel i nastepujaca po nim sekwencje z uciekaniem po dachach. Miod, miod i jeszcze raz miod.
Crunk Ain't Dead, Ho!
Moja ulubiona misja to "Dziwka"
http://westside.npx.pl/news.php
Ja najbardziej lubię misje ''Robota na boku''
Śmierć sztuki,propozycja nie do odrzucenia,impreza koktajlowa,czysta gra,dziwka,wycieczka na wieś,bon apetit,szczęściarz,śmietanka na kawie,kampania wyborcza,chwila relaksu i robota na boku.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
@Kaj

Miała być ulubiona misja, a nie ulubione 12


Ja najbardziej lubie robota na boku, śmierć sztuki i wycieczka na wieś.
Miały być wszystkie ulubione.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)