Ulubiona misja :-D

Pierwsza misja
Nie chce aktu zemsty
ojciec chrzestny
śmierć sztuki-sam.na początek nie mogłem przejść śmierć sztuki wielki finał ale jak przeszłem całą grę to mi sie spodobał ostatni zapis.od teraz ciągle w niego gram 8-)
Moją ulubioną misje jest "Śmierć Sztuki", lecz lubię jeszcze "Wycieczka na wieś" i "Robota na Boku"
Ulubiona misja ? Trochę ich jest :) "Czysta gra" , "Robota na boku" , "Wycieczka na wieś" , "Szczęściarz" , "Czysta gra" i
"Rutynowe zadanie"
Napad na bank :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Też ją lubie. Zwłaszcza te dialogi Pauliego. A zresztą jest krótka i przyjemna.
Mi się najbardziej podobała misja "Omerta" z Frankiem, fajne też były Śmierć Sztuki i Czysta Gra:)
Moje ulubione misje to Impreza koktajlowa, Wycieczka na wieś, Szczęściarz i Śmierć sztuki :)
"Żeby być kimś najpierw musisz być sobą"
Ulubiona to Śmierć Sztuki. To jest podsumowanie po prostu wszystkiego, troche smutne, ale za to uwielbiam mafie ;) Znudzily mi sie happy endy typu GTA gdzie glowny bohater na koniec zostaje miliarderem itp..

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Kampania wyborcza podobał mi się klimat w więzieniu a później tylko pyknąć polityka :mrgreen:
Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko - Albert Einstein
Wszystkiego Najlepszego... Tommy może się napić świetnych drinków i posłuchać śpiewu pięknej pani. Świetna misja!
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
moje ulubione misje to Wszystkiego najlepszego,Kampania Wyborcza,Uciekinier i Śmierć Sztuki
i oczywiście Misja Wycieczka Na Wieś
Człowieku, naucz się edytować posty. Takie spamowanie grozi ostrzeżeniem a następnie banem.
muore il bandito, la mafia vive
Widzę temacik z 2008 roku :mrgreen:
Odkopię go.
Moją ulubioną misją jest "Śmierć sztuki", "Uciekinier", "Omerta" i "Impreza koktajlowa". To wszystkie, o ile czegoś nie pominęłam.
Obrazek
cron