Ulubiona misja :-D

No tak ale bez przesady,mi podobała się misja "Śmierć sztuki" i "Wycieczka na wieś"
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
A ja uwielbiam "Śmierć sztuki" (mimo, że to ostatnia misja), z tym świetnym soundtrackiem

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MskN6CDNg5U&feature=related[/youtube]

który idealnie wprowadza nutkę strachu, co świetnie pozwala wczuć się w sytuację Toma :-)
Śmierć sztuki, Robota na boku,Chwila relaksu i Omerta
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Mnie urzekła misja "Kampania wyborcza" - według mnie więzienie jest najlepiej dopracowaną lokacją w grze. Wszystko jest tak realistyczne, że nawet słychać miauczenie kotów. Te gruzy, szkła, chrząknięcia worcorzy - cudo.
Drugą taką misją jest "Wycieczka na wieś", też dopracowana i ciekawa.
Oprócz tego to "Omerta", "Odwiedziny u bogaczy", "Dziwka", "Czysta gra", "Robota na boku" :lol: , "Śmietanka na kawie", "Wszystkiego najlepszego" z okazji świąt wielkanocnych :-)
Obrazek
Zdzichu napisał(a):
Mnie urzekła misja "Kampania wyborcza" - według mnie więzienie jest najlepiej dopracowaną lokacją w grze. Wszystko jest tak realistyczne, że nawet słychać miauczenie kotów. Te gruzy, szkła, chrząknięcia worcorzy - cudo.
Drugą taką misją jest "Wycieczka na wieś", też dopracowana i ciekawa.
Oprócz tego to "Omerta", "Odwiedziny u bogaczy", "Dziwka", "Czysta gra", "Robota na boku" :lol: , "Śmietanka na kawie", "Wszystkiego najlepszego" z okazji świąt wielkanocnych :-)

Wymieniłeś połowe misji ;-) .Jak widze kogoś komu tak podoba się mafia to mam taka mine :-D .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Sorry za OT
Dawid2204 napisał(a):
Wymieniłeś połowe misji ;-) .Jak widze kogoś komu tak podoba się mafia to mam taka mine :-D .

Nie ma się co dziwić. Mafia ma mnóstwo misji, w które chce się grać. Ja już we wcześniejszym poście wymieniłam ulubione, i jest ich kilka. Widzę, że wielu z Was polubiło misję "Dziwka" ;D

Jeszcze raz sorry za offtopa ;)
Obrazek
Moje 5 ulubionych misji

1. Wszyskiego Najleprzego

2.Dziwka

3.Robutka na boku

4.Chwila Relaksu

5.Śmietanka na kawie
Obrazek
Angel of Death
Moje ulubione misje to: robota na boku,śmierć sztuki,i świetny interes :-)
Ja na pewno: Odwiedziny u Bogaczy, Bon Apettito, Chwila Relaksu, Robota na boku i Śmierć sztuki (w szczególności ostatnie - z Samem).

Pozdrawiam,
Rnaki
Ja lubię misje "Śmierć sztuki" , "Robota na Boku" , "Ksiądz" , "Wszystkiego Najlepszego " "bon Apettit" i "Śmietanka na Kawie" <-------A w szczególności te zakończenie z mostkiem ;D :mrgreen: ;-)

// Ostrzeżenie + 1 = 3 (zbyt dużo emotek) = ban do 1 sierpnia 2010 - M.
A "Rutynowe zadanie" (tak się ta misja bodajże nazywałą)? Mnie się w tej misji podobało to, że już się spodziewałem, że trzeba będzie po prostu odebrać ten haracz i wrócić, a tu na koniec taki zwrot akcji (w sumie to 2, bo raz, że zaczęła się strzelanina, a 2 że gangster próbował zwiać) i to nie było łatwe wcale! :)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Rutynowe zadanie, Bon Apettit , Smietanka na kawie
Obrazek
Mi się podoba Epilog i muza z uciekiniera "Latcho Drom- La Verdine"
MAFIA II
Mnie w zasadzie podobają się wszystkie - każda na swój sposób. Ale gdybym miał wymienić podium to:
1. Odwiedziny u bogaczy
2. Czysta gra
3. Wszystkiego najlepszego

Głównie dlatego, że maniakalnie lubię bawić się w skradanie, samochody to pół mojego życia, a misja na parowcu była swoistą odskocznią od reszty. W końcu jedna jedyna tocząca się nie na lądzie :-D
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Ze "szczęściarzem" nic nie można porównywać. Dużo strzelania, jeżdżenia i oczywiście oglądania filmików na których nikt nie umie sobie poradzić z jednym głupim gangsterem..
cron