Ulubiona misja :-D

Moją taką najbardziej zapamiętaną misją i jedną z ulubionych była ''Napad na bank'' i ''Omerta''
:)
''Pamiętaj kiedyś zabije Cię twój własny przyjaciel''
Pierwsze misje czyli : Propozycja nie do Odrzucenia , Uciekinier , Impreza Koktajlowa , Rutynowe zadanie.
Moim faworytem jest "Rutynowe zadanie". Ten klimat pozamiejskiego moteliku jest nieziemski!
Uśmiechnij się! :-)
Dla mnie wszystkie misje są NAJLEPSZE- nic na to nie poradzę
Ale jakby ktoś pod groźbą pobicia :-F :-F :-F kazał mi wyłonić faworyta to myślę że byłaby to misja "dziwka".
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Trudna decyzja, wszystkie misje są genialne :mrgreen: Jeśli chodzi o najlepszą to chyba będzie to Kampania wyborcza i Świetny interes. Lubię sobie postrzelać :-F
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Moje ulubione to
-Śmierć sztuki
-Omerta
-Robota na boku
Najbardziej lubię :
-Omerta
-Szczęściarz
-Czysta Gra

Lecz moim zdaniem wszystkie misję są najlepsze :).
Dla mnie objazdowe Rutynowe zadanie i... Wszystkiego najlepszego. Zawsze cieszę się na chodzenie po statku ;)
Moim zdaniem też najlepsze misje to "rutynowe zadanie" i "lepiej do tego przywyknij" :) Natomiast przy pierwszym zagraniu w mafię każda misja, nawet pierwsza była kozacka, bo to było wtedy coś nowego! Chyba w żadnej grze nie było tylu możliwości. Gta 3 jest ubogie pod tym względem.
Czysta gra,Wszystkiego Najlepszego,Robota na boku.
Hmm
1. Świetny interes(Tak mnie przyciąga)
2. Śmietanka na kawie
3. Robota na boku
Śmietanka na kawie, kampania wyborcza, śmierć sztuki, robota na boku, uciekinier i dodatkowe misje dla Lucasa aby zdobyć auta.
"Odwiedziny u bogaczy" za siedzibę prokuratora:)
Śmierć Sztuki
Hm... Dziwka, Wszystkiego najlepszego oraz Śmierć sztuki. Tak jakoś :-D