System Zdrowia

Jak wiadomo, w Mafii II nie dane nam będzie regenerować życia za pomocą apteczek, tak jak to był w poprzedniczce.
Będzie natomiast regeneracja zdrowia, wszyscy napewno wiedzą jak to wygląda. Co sądzicie o tym rozwiązaniu?
Osobiście byłem i jestem zasmucony tym faktem, tą rozwiązanie według mnie czynić będzie tę grę bardziej causulową.
Jest rozbudowany system osłon, to by wystarczyło, boję się, że gra będzie za łatwa.
Takie rozwiązanie przydałoby się na poziomie HARDCORE.
Jednak na dłuższą metę to będzie zbyt nudne i jak wspomniał Acozz, zbyt łatwe.
muore il bandito, la mafia vive
Pewnie jest taki system zastosowany, a nie inny, bo gra jest już trudna.
Mafioso napisał(a):
Pewnie jest taki system zastosowany, a nie inny, bo gra jest już trudna.


Według mnie powinni zrobić 2 poziomy trudności: z samoregeneracją i bez samoregeneracji, gdzie trzeba korzystać z apteczek.

To by było chyba najlepsze rozwiązanie :-P
A jak to będzie podczas wypadków?
:-/
Blitzkrieg1410 napisał(a):
A jak to będzie podczas wypadków?
:-/


Można przypuszczać, że przy większym dzwonie Vito zostanie zabity, ale kto wie...
Sam nie wiem co o tym sądzić.
Niby gra będzie łatwiejsza, ale w Call of Duty też był zastosowany taki system regeneracji zdrowia i grało się bardzo przyjemnie i dobrze ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Mafioso napisał(a):
Pewnie jest taki system zastosowany, a nie inny, bo gra jest już trudna.


Mam nadzieje, bo lepszy powód do wprowadzenia tego systemu nie przychodzi mi do głowy ;-)
Powinni to zastosować dla niedzielnych konsolowców, posiadaczom piecyków dać do wyboru.
Jak sie ma regenerować to pewnie wpłynie to na realistyke gry (wam sie regeneruje życie?). Osobiście wole apteczki, ale niech już będzie...
Obrazek
Kuba, "czas leczy rany" :-P. W sumie apteczki też nie są za bardzo realistyczne więc na jedno wychodzi ;-).
Może i leczy, ale w życiu zdrowie "regeneruje się" dniami, a nawet miesiącami (ja się wszystkiego czepię). Więc powinno się leżeć w szpitalu xd

Jakbyś miał taką rozwałke w grze i nie będzie regeneracji, to może zmusi Cie to do uważania na kulki od wroga i miałobysie więcej zabawy :)

Koniec mego czepiania. Będzie jak będzie. Ważne, że to będzie Mafia ;]
Obrazek
ale z ta regenaracja to bedzie tak na pewno?,czy to tylko domysly?Chyba lepiej wyglada samoregenerujace zycie niz apteczki ktore powinny byc tylko ozdoba.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Andre napisał(a):
ale z ta regenaracja to bedzie tak na pewno?,czy to tylko domysly?Chyba lepiej wyglada samoregenerujace zycie niz apteczki ktore powinny byc tylko ozdoba.


wystarczy obejrzeć jeden z gameplayów np. ten w wieżowcu i samoregeneracja sie potwierdza ;-)
Zostawiając na chwilę kwestię regeneracji - ciekawe, czy Vito trafi do szpitala po "zgonie" :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
cron