Opinie i propozycje zmian

Hades napisał(a):
Ta responsywność strony jest do niczego, mi w wersji "pełnej" na telefonie ucina posty, zostaje tylko kolumna z avatarkami i ilością postów. Takie trochę bez sensu to. I tak korzystam z mobila więc mi to nie przeszkadza, ale skoro ma być idealnie to niech będzie idealnie.

Panowie, bo trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Osoby nieczytające ze zrozumieniem będą miały problemy.

Strona główna forum jest teraz responsywna - dopasowuje się do różnych urządzeń.
Co myślicie o kolorku dla każdego użytkownika który w danym dniu obchodzi urodziny? Byłoby miło. Taki kolor mógłby funkcjonować na 1 dzień :-)
Obrazek
Obecnie, żeby zmieniać kolor indywidualnie muszę wchodzić do bazy i ręcznie wprowadzać zmiany. Gdybym musiał to robić dla każdego, kto obchodzi w danym dniu urodziny to bym się chyba wykończył. Tak więc w tym momencie to jest niemożliwe, ale zachowam ten pomysł na przyszłość.
Czy można by było dać możliwość dodawania załączników?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Raczej wątpliwe. Staramy się jak najmniej wykorzystywać naszą przestrzeń dyskową.
Moja propozycja nie tyczy samego forum, tylko quizu. Proponuję, aby rozegrać go w przyszłym roku na nieco innych zasadach:
1 Postulat:
W quizie mogą wziąść użytkownicy, którch rejestracja na forum nie później, niż na 3 miesiące przed jego rozpoczęciem.
2 Postulat:
Użytkownicy biorący udział w quizie muszą mieć na koncie minimum 100 postów*, w tym przynajmniej 15 napisanych w w roku, w którym odbywa się quiz, z czego przynajmniej 7 w przeciągu pół roku przed datą rozpoczęcia quizu
*Liczba może być mniejsza, ale nie tak kozacka jak 10 postów. ;-)

Myślę, że większość się zgodzi ze mną przynajmniej częściowo. Zmiany w regulaminie quizu są konieczne, aby unknąć sytuacji takich jak wczoraj. Są użytkownicy aktywni i uczestniczący w życiu forum, którzy po prostu nie mają szans z quizowiczami, którzy z forum zrobili sobie krzyżówkę panoramiczną. Nabiją te 10 postów i oby do następnego quizu. Do tego jeszcze oszukują. To trochę niesmaczne.
Decyzję pozostawiam Tobie, Maf.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
W takim przypadku zacznie się masowe nabijanie postów, lepiej zrobić 30 postów, to optymalna ilość.
Obrazek
Po to są moderatorzy aby czuwać nad nabijaniem postów ;)
To bardzo dobra propozycja, nawet bym jeszcze trochę bardziej to zaostrzył, aby udział brali tylko Ci, którzy faktycznie uczestniczą na forum. Nie bójmy się ryzyka.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nad warunkami jeszcze będziemy się zastanawiać. Mam jednak małą zagwozdkę. Ostatnio EmpireVoyager zaproponował zmiany w (nie)wyświetlaniu wpisów wrogów na shoutboxie. Z racji tego, że obecnie takie wpisy w ogóle się nie pojawiają mogą się zdarzać dziwne sytuacje, np. wrażenie schizofrenii u piszących do osoby, która się u niektórych nie wyświetla. Tak więc są trzy propozycje.

Propozycja nr 1:
Nie zmieniać nic i zostawić tak jak jest, tj. nie wyświetlać w ogóle wpisów od wrogów.

Propozycja nr 2:


Propozycja nr 3:


Osobiście jestem za propozycją nr 3, bo mimo że nie jest tak skondensowane to jakoś bardziej spójnie wygląda.
Też jestem za propozycją nr 3. O wiele lepiej to wygląda.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Oczywiście że jestem za moją opcja nr 3 :-)

Obrazek
Obrazek
3. wersja wygląda najschludniej.

Co do samego quizu - również zgadzam się na bardziej rygorystyczne warunki uczestnictwa. Dobrze że ten przypadek został zauważony przed zakończeniem.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Można zmienić jedną rzecz w cytatach? Chodzi o to, że jak się przegląda forum to w cytatach są stare nicki. Przykład: Hanys -> Szybki. Różnica duża. Tak więc prosiłbym o zmianę z [quote=Woodens] na [quote=user4611].
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
user4611 napisał(a):
Można zmienić jedną rzecz w cytatach? Chodzi o to, że jak się przegląda forum to w cytatach są stare nicki. Tak więc prosiłbym o zmianę z [quote=Woodens] na [quote=user4611].


Nie potrzeba zmieniać nic. Jak widzisz wpisanie ID usera to nic prostrzego.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Chodzi mi o to, żeby cytaty zmieniały nick "autora" w zależności od jego nowego nicku.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.