Opinie i propozycje zmian

No z tym usuwaniem tematów to grząska sprawa, bo niektóre się przydają.

Ale np. coś takiego powinno być co najmniej archiwizowane:
http://mafiatown.gram.pl/forum/nowa-grupa-na-forum-t105.html
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Odnośnie archiwizowania - Dlaczego dział Archiwum jest nieczynne?
Obrazek
Tom napisał(a):
Mam też osobną propozycję odnośnie tego samego problemu. W działach są dziesiątki zamkniętych tematów, które nie znalazły miejsca w śmietniku, ani w archiwum. Myślę, że nie było by zbrodnią usunięcie ich.

EmpireVoyager napisał(a):
Odnośnie archiwizowania - Dlaczego dział Archiwum jest nieczynne?

Od jakiegoś czasu blokowane tematy zostawiane są w oryginalnych działach dla łatwej nawigacji. Archiwum wyszło z użycia, co jest nawet w opisie tego działu.

Co do kasowania tematów i użytkowników - nie będziemy tego robić. Ostatnie wyrzucenie "liczenie do miliona" do śmietnika było spowodowane zapychaniem bazy postami typu 1250, 1251, 1252. Temat nie służył nikomu, co i tam napisałem. To był wyjątek w skali całego forum - nie będziemy aż tak oszczędzać miejsca na serwerze. Kiedyś tak robiliśmy i potem żałowaliśmy, bo nie mogliśmy przywrócić niektórych rzeczy.
Obrazek

Zawsze wszystko było dobrze, a teraz mi taki błąd wywala. Link w pełni ok, bo specjalnie jeszcze sprawdziłem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DMateo07 napisał(a):
Zawsze wszystko było dobrze

Format adresów do kanałów się zmienia i czasami nie da się nad tym nadążyć. Z tego co widzę skorzystałeś właśnie z takiego nowego formatu, którego forum nie rozpoznaje. Dodam ten wariant, gdy będę miał trochę czasu.
Co szanowna Administracja myśli nad zmianą motywu strony?
- Czarny jest fajny ale można by zmienić konwencje na coś a'la Pin-up + pop art oraz Vintage art w stylu Mafii II (lata 50)
Kolor czarny zastąpić taką wyblakłą żółcią jak można zobaczyć na plakatach z tamtych lat. ;-)
Odmieniło by trochę forum z czerni w prowadziło by lekką zmianę :-)
Obrazek
Obrazek

Czarny z jasną czcionką jest bardziej czytelny. Nie wyobrażam sobie jak połączyć styl pin up i Mafię w latach 30.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Też myślę, że to niezbyt dobry pomysł. Teraz jest super. Maf wykonał kawał dobrej roboty. Nowa strona główna wygląda świetnie. Nie zawalajcie go tak propozycjami zmian, bo Maf to człowiek, a nie maszyna. Na razie sie nie pali.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Joguś napisał(a):
[...] Nie wyobrażam sobie jak połączyć styl pin up i Mafię w latach 30.


Nigdzie nie pisałem o latach 30 tylko latach 50 w Mafii II a nie pierwszej części.

Tom napisał(a):
[...] Teraz jest super. Maf wykonał kawał dobrej roboty.


To już nie można propozycji napisać?
Obrazek
No ale forum jest o grze umiejscowionej w latach 30 i jej drugiej części z lat 50. Ograniczanie stylu do jednej z tych części jest niezgodnie z konstytucją i konkordatem.


Teraz jest uniwersalnie, jeśli zmieniać styl to na pewno nie kolorystykę
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Nie planuję żadnych rewolucyjnych zmian wyglądu w najbliższym czasie.
Obrazek
Moim zdaniem teraz jest dobrze, tak mafijnie, czarno. Ubierz gangstera w strój klauna i spróbuj myśleć, że to poważna gra. Tak samo jest z forum.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Woodens twój post był zbędny, jakiego clowna? odpowiednio dobrana kolorystyka i będzie dobrze. Widać, że bardzo boli łac. anus.
Dlaczego tak bronicie się przed zmianą jeśli by taka była na tematykę Mafii II? (pytanie retoryczne)
Ale już nie ważne, może kiedyś taki styl będzie.
Obrazek
EmpireVoyager napisał(a):
Woodens twój post był zbędny, jakiego clowna? odpowiednio dobrana kolorystyka i będzie dobrze. Widać, że bardzo boli łac. anus.

To forum, zarówno jak i sam temat jest przeznaczony dla wszystkich bez wyjątku. To, że komuś się zmiana nie podaba, nie znaczy, że od razu go brzydko mówiąc dupa boli. Każdy ma prawo się tu wypowiedzieć. A to, czy post Woodensa był zbędny, czy też nie zostaw moderacji do rozkminy.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Moderacja rozkminiła, że wszystkie posty od postu EV o propozycji zmiany aż do samego dołu są tak samo zbędne. Nie rozumiem po co ta dyskusja i jeszcze wklejanie obrazków kapitana Picarda robiącego facepalma. EV coś zaproponował, komuś się to nie spodobało - okej. Można wyrazić swoje zdanie, ale po co od razu takie niepotrzebne sarkastyczne obrazki? Hamujcie się trochę panowie, nie ma potrzeby naskakiwać na kogoś za to, że miał jakiś pomysł, jakkolwiek zły by on nie był. Po to jest ten temat, nazywa się on " PROPOZYCJE ZMIAN", więc logiczne, że ktoś może zaproponować jakąś zmianę.

Propozycja padła, Maf się wypowiedział, temat tej propozycji uznaję za zamknięty. Jeśli są jakieś wątpliwości, zapraszam na PW.

EDIT:

Może wyraziłem się troszeczkę niedokładnie - posty nie są zbędne, bo można dyskutować nad pomysłami, ale już sposób w jaki to się robi też jest ważny. Nie trzeba od razu wyśmiewać czyjejś propozycji.
cron