Opinie i propozycje zmian

Czy można wysyłać informację na PW do userów których posty są niewłaściwe, są spamem, lub zawierają błędy? Wcale się nie dziwie, że ktoś może nie rozumieć dlaczego np. jego post znika, jest poprawiany itd, itd.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Całkiem dobra propozycja, od siebie dodam że można dołączyć opcję permanentnego zablokowania możliwości edycji "notatki" administracji lub moderacji i wyostrzyć ją tak, żeby była lepiej widoczna (zrobiłem screen poglądowy)

Obrazek

W obecnej chwili notatka jest mało widoczna i użytkownik może ją w dowolnej chwili edytować lub usunąć

Obrazek

(kliknij w obrazki aby powiększyć)
Obrazek
Jogusiowi chodziło raczej o wysyłanie użytkownikowi na PW informacji, że jego post został usunięty. Popieram także propozycję zablokowania edycji posta po interwencji moderatora/administratora. Słowo moderatora powinno być oststnim słowem napisanym w poście. Nie powinno się edytować posta, który był już edytowany przez osoby odpowiedzialne za utrzymanie porządku na forum. Co do zmian wizualnych, to te mi się wydają na razie niekonieczne.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ostatnio przeglądając konto jakiegoś użytkownika zobaczyłem pewien mały błąd. Zrobiłem screen :

Obrazek
Obrazek
Kilka propozycji odnośnie modernizacji opcji dodawania wrogów.
-Proponuję, aby wpisy wrogów w ogóle się nie wyświetlały. Teraz wyświetla się informacja, że wpis został usunięty, a chodzi o to, żeby nawet tej informacji nie było widać.
-Fajnie by też było, jakbyś pokombinował nad opcją blokowania widoczności wpisów użytkownika dla jego wrogów. Działało by to na takiej zasadzie.
    - Kowalski zablokował Nowaka.
    - Kowalski nie widzi wpisów Nowaka.
    - Nowak nie zablokował Kowalskiego, ale mimo to nie widzi wpisów Kowalskiego - wystarczyło, że Kowalski go zablokował.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tom napisał(a):
Proponuję, aby wpisy wrogów w ogóle się nie wyświetlały. Teraz wyświetla się informacja, że wpis został usunięty, a chodzi o to, żeby nawet tej informacji nie było widać

Z tego co pamiętam była już dyskusja na ten temat. Jakaś informacja musi być wyświetlana, żeby osoba blokująca widziała, że pozostali z kimś rozmawiają. W innym wypadku może dochodzić do niedomówień i dziwnych sytuacji.

Co do drugiej sugestii - ignorowanie opiera się na wewnętrznym systemie forum, a tego nie chcę się dotykać.
Maf, panel wiadomości mi nie działa:
Obrazek
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Powiem szczerze, że chyba wraz ze zmianą shoutboxa, który stał się jakoś mało oddzielny, zmieniły się buttony "Odpowiedz" itd. które są wstrętne, ohydne i obrzydliwe i oczy mnie bolo. Dało by się coś z nimi szacher macher przy najbliższej okazji?
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ja chciałbym zgłosić, że nowy SB podczas autoodświeżania miga (średnio raz na 15 sekund). Nie dało by rady coś z tym zrobić?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ja natomiast proponowałbym przeniesienie rozwijanych menu "Wyświetl" oraz "Narzędzia" na prawą stronę belki - takie przyzwyczajenie, pewnie nie tylko moje :-D
Również trochę mi przeszkadza przeniesienie tych opcji na lewą stronę, ale nowa grafika buttonów mi się podoba.
Mimo wszytsko myślę, że to wszystko kwestia przyzwyczajenia.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Joguś napisał(a):
zmieniły się buttony "Odpowiedz" itd. które są wstrętne, ohydne i obrzydliwe i oczy mnie bolo

Myślę, ze starsze był jeszcze gorsze i nie pasujące do klimatu.

Ja chciałbym zgłosić, że nowy SB podczas autoodświeżania miga (średnio raz na 15 sekund). Nie dało by rady coś z tym zrobić?

Tutaj. Pierwszy post, pomarańczowy tekst.

------------------

Taka mała ankieta. Czy korzystacie z shoutboksa na osobnej stronie? Jeśli nie to dlaczego?
Korzystam. Jest większy i przyjemniej się go obsługuje.
Ankieta, rozumiem w postach?
U mnie to zależy jak używam, szczególnie, że nie należę do stałych bywalców i na sb wpadam okazjonalnie. Może raz, dwa razy na rok jak się zagadam i trochę dłużej siedzę to wtedy korzystam z osobnego okna (żeby nie mieć całego forum widocznego), ale na co dzień po prostu szybciej i wygodniej jest na dole forum.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jako stały bywalec Shouta, w zupełnosci wystarcza mi ten na dole strony. Przez 6 lat obecności nigdy nie skorzystałem z tego w oknie :)
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.