O muzyce...

Który gatunek muzyczny ci się podoba?
3% (2)
3% (2)
2% (1)
3% (2)
10% (6)
5% (3)
0% (0)
0% (0)
2% (1)
3% (2)
3% (2)
3% (2)
7% (4)
7% (4)
0% (0)
8% (5)
5% (3)
14% (8)
14% (8)
0% (0)
3% (2)
3% (2)
Liczba głosów: 59
Ostatnio poczułem sympatie do dwóch grup: Video, One Republic.
Co do koncertu Limp Bizkit, byłem i było zajebiście, za niedługo ma wyjść ich nowy krążek "Gold Cobra", nagrany w oryginalnym składzie. Będzie się działo mam nadzieję.

Czekam także na nowe płyty Korna, Burzum i P.O.D.
No a kolejna fajna wiadomośc jest taka, że Soundgarden wraca do gry, oby tylko trzymali formę jak 12 lat temu. 2010 będzie pięknym rockiem.
Obrazek
A gdzie jest metal,co?! A tak to słucham Sabaton,Iron Maiden,Hammerfall i Drowning Pool.Czyli metal!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Shizone napisał(a):
A tak to słucham Sabaton

Co wyście się tak wszyscy uparli na tego Sabatona? :-P Znajomi też tego słuchają.
Zapomniałbym jeszcze o System Of A Down.Ostatnio się na to natknąłem i bardzo pozytywne efekt.Teraz mało muzyki słucham,ponieważ nie mam jeszcze dobrych słuchawek i aż szkoda słuchać na tym co się ma
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Ostatnio chciałem kupić nową płytę COMA, ale jakoś nie mogę się jednak przekonać do niej... To już nie jest Wyjście z mroku i Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków...


Swoją drogą - widzieliście/słyszeliście nową płytę EastWest Rockers - jakaś takaś zbyt hh im wyszła imo :P Przynajmniej w niektórych piosenkach.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Ja słucham przeważnie techna (i co zabroni ktoś?) rapu (niektóre polskie kawałki ale nie peja itd. ale zazwyczaj amerykański) rocka i nawet lubię kilka utworów metalu a dokładnie Drowing Pool i Limp Bizkit.
Obrazek
Rammstein (wybrane kawałki) z Polskiego Hip Hopu to PEJE FOREVER ! Oczywiście żartuje z Polskiego Hip Hopu to Paktofonike, Kaliber 44, 3oda Kru i lubię jeszcze nutke Everlastu-Stone in my hand ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
No ja oczywiście Gangsta rap jak i G-Funk :D
Ja lubię wszelaką muzykę. Od klasyki przez rock'n'roll po trance. Natomiast uwielbiam rock, poprock i taki syf. No i muuuzyka filmowa :roll: nie lubię jedynie hip-hopu, rapy, czy jak to tam się zwie.
Muzykaaa ;) Ja lubię posłuchać czegoś starego, z przed paru lat, bo niektóre dzisiejsze piosenki mają tylko rym, a sensu w ogóle. A co do np. hip hopu to nie odmówię, jeśli jest fajne. Do rocka też nic nie mam. Lubię nawet metal, techno też :D Słucham tego, co mi wpadnie w ucho.
Obrazek
ja tez słucham różnorodnej muzyki. Ale musi to być muzyka, mieć jakaś melodie a nie głupie bity i stękające laski na zmianę z dyszącymi raperami. Jakoś tego nie czuje chyba że do tańca, w klubie. Lubię rock stary, nowy. Uważam że Led Zeppelin to najlepsza grupa wszech czasów a Michael Jackson najlepszy piosenkarz popowy (wiem, teraz to jest modne). Nie szanuje muzyków a raczej psudomuzyków typu Madonna która moim zdaniem za grosz talentu i głosu nie ma (ma zmysł biznesowy i marketingowy), którzy nie potrafią nic skomponować a są tylko twarzą, marką. polecam również Dream Theater dla ludzi lubiących mocne, charakterystyczne brzmienia.
Nie lubię punk rocka. Może dlatego że po prostu nie rozumiem tej muzyki, nie czuję jej. Dla mnie to straszne chaotyczne. Nie lubię Limp Bizkit - jak dla mnie wszystko na jedno kopyto. Ale o gustach sie ponoc nie dysutuje ;-)
Obrazek
Przepraszam, a gdzie jest klasyczny METAL w sondażu? Skandal!
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Postanowiłem jakoś to nakierować na "Jeden tor".Nie słuchać tych,których słucham mało.Zrobić jakiś taki "Porządek".Nie lubię słuchać wielu wykonawców,więc jakoś to pogrupowałem.Podsumowując,słucham metalu tylko-Wszystko inne odlatuje.A oto moja mała lista
Metal
Slipknot (Mam przeczucie,że "zostanę na dłużej")
Drowning Pool
Sabaton

Klasyczna
Fryderyk Chopin
Ludwig von Beethoven
Wolfgang Amadeusz Mozart

Chopina,Ludwisia i Mozarta słucham nieco rzadziej niż zespoły metalowe.Czemu? Sam tego nie wiem,ale mio to uważam ich za genuszy-Przetrwać kilkaset lat to nie byle wyczyn,czyż nie?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
A mnie jakiś Slipknot nigdy nie potrafił przekonać do siebie.
Za, to Korna słucham z uwielbieniem. Limp Bizkit, czy Godsmack.
No i jak dla mnie jedna z lepszych kapel P.O.D.

Ostatnio też Tenacious D, Jack Black jest po prostu niesamowity, a Potyczka z samym diabłem czyli Beelzebosss miażdży.

Obrazek
cron