O muzyce...

Który gatunek muzyczny ci się podoba?
3% (2)
3% (2)
2% (1)
3% (2)
10% (6)
5% (3)
0% (0)
0% (0)
2% (1)
3% (2)
3% (2)
3% (2)
7% (4)
7% (4)
0% (0)
8% (5)
5% (3)
14% (8)
14% (8)
0% (0)
3% (2)
3% (2)
Liczba głosów: 59
Ja słucham popu i dance.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ja słucham AC/DC, Iron Maiden, Rammstein - te klimaty ;). Czyli po prostu metal, hard rock itp. Oczywiście lubię też Behemotha i byłem na kilku ich koncertach :D
9.08.11, Ergo Arena, Sopot - Ozzy Osbourne
10.08.11, Spodek, Katowice - Judas Priest - Metal Hammer Festival
Jeśli chodzi o mnie to nie mam bliżej określonego stylu muzyki....
Słucham metalu AC/DC, Metalica , Iron Maiden, KISS
Hip-Hop Peja, Hemp-gru , DonGuralEsko , Grubson.
Od niedawna Reggae
Si vis pacem, para bellum.
Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona ludzi to statystyka. J. Stalin

Pentium Dual-Core 2.80 GHz | 2x2GB Ram|Nvidia GeForce 9800GT 1GB
Windows 7 Enterprise 32bit
szukam pewnej piosenki jest na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=q9XIVPtE7U8

zaczyna sie gdzieś 3;55 pomożecie??
Wiem że trochę stary temat ale napiszę

Bardzo lubię Jazz a zwłaszcza Louis Armstrong i Louis Jordan .Jazz to świetna jak dla mnie muzyka :-D
+Mafia 2
Ja słucham głównie:
-AC/DC
-Iron Maiden
-Children of Bodom
-Bruce`a Dickinsona
-Slipknot
-System of Down

Ale lubie też posłuchać nie tylko rock`a ale inne lżejsze kawałki ;)
Obrazek
ObrazekPiszę poprawnie po polsku (chyba)
Wybiera się ktoś może na Simple Plan do Wawy, 3 Czerwca?
Półtora roku temu bym się wybrał. Wtedy jeden z moich ulubionych zespołów. Dzisiaj zupełnie nie mój styl. Ale koncert na pewno wart uwagi.
Obrazek
Ja słucham polskiego rocka, szczególnie polecam zespół The Bill, gdzie wokalistą jest mój wychowawca :-D
Ja w sumie to słucham wszystkiego po trochu, wszystkiego oprócz metalu, jakoś nie przemawia do mnie ten rodzaj muzyki. Rock'a i jego odmian lubię posłuchać. Zdarza mi się czasem puścić AC/DC czy LP. Lubię też posłuchać muzyki klubowej, czasem rap. Wszystkiego po trochu :-P
Obrazek
Słucham to co akurat mi wpadnie na ucho... czyli zmieniam raz Rock potem trochę techno, odmiana schranz a miedzy nimi jazz z lat 30 i 20 - rock'n roll.. tylko za metalem nie przepadam.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja słucham wszystkiego po trochu. Najczęściej Radio Soundtracka z mafii 2 bo jest genialny albo moich ulubionych kawałków najczęściej coś z popu
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Rock. Podobnie jak Mordor.
Ogólnie - wszystkiego prócz rapu, hip-hopu, techno, heavy metalu, metalici i disco.
Wszystkie które wpadną w ucho ;-) . Lubię nowe kawałki, słucham też czasami starych, polskich zespołów ( Republika, Dezerter), no ale to sporadycznie :->
Obrazek They never fight alone...