O muzyce...

Który gatunek muzyczny ci się podoba?
3% (2)
3% (2)
2% (1)
3% (2)
10% (6)
5% (3)
0% (0)
0% (0)
2% (1)
3% (2)
3% (2)
3% (2)
7% (4)
7% (4)
0% (0)
8% (5)
5% (3)
14% (8)
14% (8)
0% (0)
3% (2)
3% (2)
Liczba głosów: 59
Ostatnio słucham Grupy Operacyjnej ! :mrgreen:
ja słucham rocka/metalu np. Apocalyptica , Avenged Sevenfold , Rammstein , Muse , Nightwish , Evanescence ; )
Ja słucham jazzu, bluesa i muzyki klasycznej.
Ja słucham Popu oraz Hardstyle.
A siódmego dnia Bóg stworzyl Google i powiedzial szukajcie a znajdziecie
Ja słucham rocka typu Queen.
Ja słucham 52 dębiec
Obrazek
Angel of Death
Ja słucham hard rocka i tradycyjnego heavy metalu :-) Led Zeppelin, Deep Purple, Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath, Rainbow, Dio, The Doors, Dire Straits, Bjielo Dugme
Eminem 4Ever
Obrazek
Ja słucham głównie Pink Floyd'ów. Ogólnie to rock. Rąbanka (czyt. metal) mnie nie kręci. Ogólnie to nie trawię tylko techna, rapu itp.
Obrazek
Słucham sporo Thrashu (Sacred Reich,Vio-Lence,Exodus itp) oraz death metalu (Obituary,Nunslaughter i wiele innych)Z innych gatunków muzycznych tylko jak coś wpadnie w ucho,ale jako zainteresowanie to głównie muzyka metalowa.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
a ma ktoś może konto na Last.fm?
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
"Twoje porównanie z użytkownikiem jacek151b wypada: Fatalnie

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Eminem, O.S.T.R., Basement Jaxx, Queen oraz Lady Gaga."
O nie hahaha :D Całkiem inne gusta ;) Ale Last to całkiem ciekawy wynalazek jest :D
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Jacek151b mamy widzę podobny gust :-) Aguilera ma świetne niektóre kawałki (mało znane) np. "Save me from myself" czy "Mercy on me".
Obrazek
Miałem wątpliwości co wybrać? Czy hip-hop czy inne (do innych zaliczałem reggae). Jednak wybrałem hip-hop ze względu na rahima którego slucham od zawsze, a reggae od 4 lat dopiero.
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Edit: o kurde, jak wiele się zmieniło przez tak krótki czas.Teraz bardziej ciągnie mnie do metalu, hard rocka, rocka, słucham głównie AC/DC, Iron Maiden i Metalliki i nie wyobrażam sobie, abym mógł spokojnie umrzeć nie zaliczając koncertu któregoś z tych zespołów
cron