O muzyce...

Który gatunek muzyczny ci się podoba?
3% (2)
3% (2)
2% (1)
3% (2)
10% (6)
5% (3)
0% (0)
0% (0)
2% (1)
3% (2)
3% (2)
3% (2)
7% (4)
7% (4)
0% (0)
8% (5)
5% (3)
14% (8)
14% (8)
0% (0)
3% (2)
3% (2)
Liczba głosów: 59
Ja skupiam się na słuchaniu reggae i odmian tej jakże pięknej muzyki :] (raggamuffin , roots rock reggae bla bla bla) , ale lubie też trochę punk rocka , ska oczywiście jak każdy w dzisiejszych czasach trochę rapu , piosenki z początku XXI wieku i w górze (czytaj stare Black eyed peas , Sean da Paul) ostatnio też Rammsteina polubiłem heh
Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest Rock. Oczywiście mówie o tym starszym nie Alternative(co prawda znajdzie się pare dobrych utworów).
Słucham: Heart-Straight On i Barracuda, Black Sabbath- Heaven and Hell czy Kiss-Strutter i reszty której tytułu nie pamiętam.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Ja tam słucham praktycznie wszystkiego, co w ucho wpadnie: Od Franka Sinatry i Deana Martina po Queen'a, AC/DC i Pop z lat 80 i 90. Słucham także (choć rzadko) Hip Hopu.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Jakoś mnie ten świat nie rusza, ale ostatnio Lorde - Everybody wants to rule the world. Moim ulubionym gatunkiem nadal są soundtracki z gier.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Ja słucham w zasadzie wszystkiego co wpada w ucho, wyłączając hip-hop, rap, disco-polo oraz te piosenki "komercyjne" grane na okrągło teraz w radiu.
Sięgam najwięcej po klasyki polskiej lub zagranicznej muzyki. W większości jest to Rock, Hard-Rock, Rock&Roll, Blues ale zdarzają się też kawałki Elektroniczne z lat 80's. Pop oraz Italo-Disco.
Nie zwracam nigdy większej uwagi na wykonawców danej muzyki - kim są, kim byli... Dla mnie liczą się jedynie owoce ich pracy, których mogę zawsze kosztować :-)
Ja nie skupiam się wyłącznie na jednym rodzaju muzyki - pop, rock, techno, dance, disco. I głównie ze względu na muzykę, bo teledyski są w niektórych przypadkach przesycone powtarzającą się formą: "A tutaj postawmy dwie... nie, trzy dziewczyny i walnijmy Mercedesa... nie, białą limuzynę i postawmy hektolitry koli... nie, wódki i piwa i niech to wszystko się leje, toczy, kręci, macha...." . Tak widzę większość teledysków. A najgorsze, że muzyka z teledyskiem się nie klei, zwłaszcza w tej łomoczącej muzyce. Dlatego wolę starsze utwory.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Pozwoliłem sobie zmienić nieco ankietę w temacie, możecie zagłosować jeszcze raz. Jeśli chodzi o mnie to interesuję się muzyką, powiedzmy, lat nie-współczesnych, czyli lata 80-te i wstecz. Pop, jazz, blues, rock, wszystko co wpada w ucho - ciężko jest to jakoś skategoryzować. Coś co też lubię często słuchać to ścieżki dźwiękowe - czy to z gier, czy z filmów, seriali.
Ja bardzo lubię Rocka. Zwłaszcza zespoły takie jak Queen. Rock nie jest jedynym z moich ulubionych gatunków. Uwielbiam także Italo Disco i Disco Polo. Lubię posłuchać także Reagge, a zwłaszcza Boba Marleya i Inner Circle (To w stanie upojenia alkoholowego). Nie przepadam za nowszymi piosenkami. Mnie, podobnie zresztą jak przedmówcę ciągnie bardziej w lata 70 i 80, gdyż muzykę z tego gatunku uważam za najlpeszą. Przepadam także za soundtrackami z gier i filmów.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Dobra, oddałem jeszcze głos na country, bo jak sobie przypomnę stację K-ROSE z GTA San Andreas, to myślę: cud.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.