Mafia II została wykastrowana

@up
Jeśli nie zrozumiałeś sensu serialu "Zagubieni", to bardzo mi przykro. Radzę najpierw poprzeglądać różne fora i trochę poczytać, niż pisać takie bzdury :-)

Jestem ciekaw czy po tej mega fali niezaowolenia i wręcz rozruchów na oficjalnych stronach 2k faktycznie wydadzą to całe "DLC" z naszym ukochanym spaślakiem, ikoną Mafii 2.


Wydadzą, wydadzą, to jest pewne.
Obrazek
to prawda gra pozbawiona c*a, ale pocieszajmy się tym, że nie wygląda jak GTA IV. Zakończenie, to chyba widać, Vito stracił przyjaciół i rodzinę.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
up@ Stracił rodzine, ale nie całą. Została mu jeszcze siostra ;-)
Która nie chciała go znać...
Obrazek
Pamiętacie drugi dziennik developera? po 2:29 minuty filmu widać jak jedzie samochód po moście,którego nie ma w grze
;]

@up
Haha, dobre :-D
Obrazek
Haha! Świetne. 111111 filmik jest twojego autorstwa?
Obrazek
L.A. - the city of crimes
A gdzież tam. Przeglądając ten temat, zawiało mnie na UTube i trafiłem na niego przypadkiem.
już był ten filmik parę razy umieszczany na forum
Cóż filmik trafnie przedstawia metody działania dzisiejszych producentów gier, dajemy jako DLC coś co było ale się zmyło :) W ogóle DLC jest chorobą bardzo powszechną weźmy na przykład taki Dragon Age+ mnóstwo głupich do bólu dodatków ( oczywiście płatnych ) albo oczywiście Mafie 2 która zmierza w tym samym kierunku. Wszystkie takie DLC robione szybko, byle jak, byle dopchać portfele, bo frajerzy i tak kupią. Nie chcę obrażać graczy ale inaczej tego nie nazwę. Te bonusy z ciuchami lub kilkoma autami do Mafii 2 to już w ogóle totalna głupota, do tego teraz do nabycia za kasę... nie wiem kto to kupi, ale nie będą to z pewnością sensownie wydane pieniądze.
Biały Wilk powraca...
http://bialywilk.cba.pl
No cóż mały OT robi się przez ten filmik...

Ogólnie do firmy która robiła Mafię 2 mieli zaufanie chyba wszyscy. A tu nagle ni z owego ciach obcieli dużą część gry. M2 jest przykładem tego że nie ma już producentów gier którzy nie stawiają na kasę, wszyscy są uczestnikami wyścigu szczurów. :-?
Obrazek
No nie do końca ... Na przykład firma robiąca grę Euro Truck Simulator 2 (chyba wciąż jest to SCS Software) poprosiła jeden z polskich portali o grze aby zebrał od użytkowników najciekawsze pomysły na urozmaicenie gry, a SCS postara się je zrealizować (na pewno nie w formie DLC xD)
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Pan Pawel napisał(a):
@up
Jeśli nie zrozumiałeś sensu serialu "Zagubieni", to bardzo mi przykro. Radzę najpierw poprzeglądać różne fora i trochę poczytać, niż pisać takie bzdury :-)


dobrze że ty zrozumiałeś to jest moje zdanie i tego się będę trzymał. Serial do bani jak cała ta gra za te pieniądze.kupujesz pełna dostajesz demo z kilkoma misjami. i płytę z muzyką by posłuchać jak przejdziesz grę za dzień...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robertRobin88 napisał(a):
dobrze że ty zrozumiałeś to jest moje zdanie i tego się będę trzymał. Serial do bani jak cała ta gra za te pieniądze.kupujesz pełna dostajesz demo z kilkoma misjami. i płytę z muzyką by posłuchać jak przejdziesz grę za dzień...


Serial Lost nie jest do bani. Nie znam Cie, ale wydaje mi sie, ze poprostu go nie zrozumiales.. Fakt, ze serial zmienil sie bardzo przez te wszystkie sezony, ale to bylo przeciez oczywiste. Od poczatku bylo wiadomo, ze serial nie bedzie polegal na survivalu jak to bylo w 1 sezonie... No, ale to nie forum o Zagubionych, nie bede robil offtopa.
Tak sie tylko zastanawiam... Po co Ty w ogole siedzisz na tym forum? Tzn, po Twoich wypowiedziach odnosze wrazenie, ze Mafia Ci sie nie podobala i bys tylko narzekal (bez obrazy).
Ogolnie to ja rozumiem, ze sprawa z DLC jest do dupy, poniewaz mi rowniez ona sie nie podoba, ale mysle, ze narzekanie i ta cala dyskusja nie ma zadnego sensu, gdyz i tak z tym nic zrobic nie mozemy..
cron