Mafia II została wykastrowana

Ja już naliczyłem 17 odkopów na ponad rok, więc nowością nie zaświeciłeś :mrgreen:, wystarczy sprawdzić w postach użytkownika ;-)
ej dalbys te 8misji przed poczatkowym rozdzialem stary kraj co i w jakich plikach to znalazles
Po pierwsze są to pozostałości po wersji BETA, które w finalnej wersji 2K usunęło :evil:. Nikt ci tego nie wstawi do internetu :shock:. A po drugie to nie on to odkrył, tylko doświadczeni modderzy. Jednym słowem nikt jeszcze nie brał się za przenoszenie linijek kodów z wersji demo do wersji finalnej. P.S. w demo dało się nawet umyć swój samochód szczotką, którą napotykamy w rozdziale "Obsługa hotelowa".
2K Games rżnie nas w dupę za przeproszeniem,po co wycinali kilka opcji z gry które były by na początku,a o które proszą gracze od długiego czasu,rozumiem że chcą zarobić ale mogliby poprostu podnieść cenę gry zamiast dodawać dodatki,zamiast tego jeżdzenia do sklepów po dodatki,w czasie kiedy można by grać w PEŁNĄ WERSJE Mafii 2,zamiast w okrojoną część :satan:
Glory Glory ManUtd XD
Witam panów . Z góry przepraszam że odkopuję lekko temacik . Grałem w wiele gier i do tego momentu to myślałem że najwięcej cięć związanych z klimatem zrobili Ruscy (czy tam Ukraicy już sam nie wiem) w Stalkerze . A tu z tego co przewertowałem z ciekawości cały temat niestety z mafią stało się podobnie . Po super 1 którą przeszedłem w 60% fabułę(potem zdechł mi stary komp i jakoś tak wyszło że czasu nie było na nią ) Aż do czasu jak mój kumpel pozbywał się gier (coś mu odwaliło sam nie wiem co ) i dał mi za Friko mafie II od razu mi się skojarzyła z super I oczywiście odpaliłem niestety mój lapek dużo nie pociągnie więc najmniejsza rozdzielczość i okienko .Grę przeszedłem w 1 dzień i ku**a za dużo poplątanych i nie dokończonych wątków , widać że gra została po prostu chamsko ścięta . po-ściągnąłem DLC I poprzechodziłem parę misji . I po kiego wała oni to wszystko wywalili?? Debilizm . Oglądałem kilka filmików na YT z mafii i jak kilkanaście stron temu kolega z forum pokazał filmik w którym była misja z wysadzaniem aut .W JA była ta sama misja to kiego wała wywalali oni cutscenki (te początkowe) jak już były gotowe ?? Dużo ją wykastrowali przez co zrobili z niej taką króciutką gierkę .

Pamiętam że ktoś opisywał że Mafia miała mieć też multi ale został on wywalony . Jednak stało się podobnie jak z serią GTA przed IV. Na czeskiej stronce znazłem 3 filmiki które prezentują postępy nad nie officjalnym trybem multi do Mafii.

Oto przetłumaczona z czestkiego na polski stronka z tymi paroma filmikami . Jak widać nie wzystko stacone może uda się zrobić moderą coś jak było z San Andreas (mod Things to do In SA który dodawał usunięte misje i nie które rzeczy )

http://translate.google.pl/translate?sl ... ions.cz%2F
Napewno modderzy się tym zajmą :-J. Ale kiedy oni to skończą, to ja nie wiem tyle było o tym gadania, a tu już więcej niż pół roku minęło :|K
Sorry ziomuś, ale jak chcesz korzystać z google translate, to dziękuję. Po za tym to są filmiki przedstawiające prace nad AKTUALNYM projektem. Kilkoro modderów zabrało się za multi i idzie im dobrze. Umiejętność czytania ze zrozumieniem Ci się przyda.
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Szkoda że usunęli możliwość kupowania gazet,możliwość jazdy taksówką jako pasażer i misje na wojnie.Z tym zawalili kompletnie!
"Gniew jest krótkim szaleństwem"-Horacy ;-)
Tak jak i wy jestem zawiedziony tym, że w mafii 2 pozostał jedynie wątek główny.
Jednak wydaje mi się, że nieco przesadzacie. Oto kilka argumentów dlaczego:

1. Nie wszystko co znajdujecie w tych kodach tak naprawdę zostało wycięte. Nie wiem kto powiedział wam, że naprzykład takie rzeczy:
00_50_00_0260:Hide under bed.
00_50_00_0261:Hide in cupboard.
00_50_00_0262:Hide behind hinge.
00_50_00_0263:Hide in shower.

zostały wycięte. Są to ewidentnie różne rozwiązania z misji w której ratujemy Leo. I SA ONE DOSTEPNE w grze. Więc proponuje więcej ostrożności w tym co uważacie za wycięcie a co nie.

2. Nawet z tak okrojonym światem Mafia 2 jest jedną z najlepszych gier nie tylko roku ale pewnie ostatnich ładnych paru lat. Od wielu lat nie widziałem gry z tak fantastycznie poprowadzoną fabułą, z tak genialnie zagranymi scenami i z tak dobrym połączeniem przyjemnej jazdy samochodem i równie dobrze rozwiązanej grywalności w strzelaniu z trzeciej osoby (wystarczy wspomnieć spartaczony system w nowym Deus Ex by wiedzieć o co chodzi).
Tak więc trochę więcej uznania panowie dla wysiłku twórców i jakości tego co nazywamy finalnym produktem. A że wycieli? No cóż, też uważam, że ta gra była by, nie wspaniała (jak teraz), a genialna gdyby wszystkie te smaczki pozostawiono. Mi też brakowało wielu niezwiązanych z główną osią fabuły rozwiązań (choćby możliwości wydania na cokolwiek zarabianej w grze kasy). Ale jeśli przestaniemy tą grę traktować jako niedorobiony sand box a zaczniemy jako grę fabułarną cały ten wkurw przestanie mieć znaczenie. Przypomnijcie sobie jak wyglądają wspóczesne super hiciory typu MW3 - parę godzin pozbawionego sensu strzelania i tyle.
Ta gra nawet pżocięta przerasta o głowę współczesne produkcje.

A dodatki rzeczywiście ściągę a nie kupię. Zapłaciłem już za grę. Politykę DLC od początku jej wymyślenia uważam za marketingowe zdzierstwo - największego kloca naszych czasów.
Zgadzam się z wami wszystkimi, jednak 2K to nie ta sama jakość co IS, niestety. A DLC posiadam bo kupiłem sobie Special Extended Edition i te dodatki to połowa wyciętych z pełnej wersji, misji!
1)Zdjęcie z usuniętej misjiihttp://mafiagame.wikia.com/wiki/Mafia_II.Na samym dole.(pewnie wiedzieliście:))
2)Kurtka vito znana z pierwszych screenów.
3)Na początku(wersja alpha) gra miała obejmować rok 1946 do roku 1957.
Takie wymyślanie historii spiskowych jest żałosne,moje zdanie.
4)http://images.wikia.com/mafiagame/images/b/b8/Bar.jpg
Siema górnik :-F ,wszystko ok ale link nie działa :-o
Zaraz zaraz.. Kto robił ten mod co dodawał wykastrowane części gry.. Czy ten mod jest jeszce w fazie tworzenia ??? Czy został porzucony ??

Ort, poprawiam - niv
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
Przecież nie da.sie przywrocic wiekszosci wykastrowanych rzeczy bo zostaly tylko "smieci" po nich w kodzie gry.
Tak btw to i tak nie rozumiem polityki zmniejszanja gry że niby za duza bylaby zbyt trudna czy co? Jakoś gta SA jest ogromne i jej fajni nie narzekają, a w dlc wcale.nie przywrocono wielu rzeczy. Do tego czemu nie ma.strzelania z aut.
San Andreas też było krojone. I Vice City, Ojciec Chrzestny II, masa innych gier.

Po prostu większość ścinek z takich gier rzeczywiście było bezużyteczne. W M2 usuwano cenne składniki gry. Też tego nie rozumiem. Chcieli więcej zarobić, ale przeliczyli się w sprawie rozszerzających DLC?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron