Mafia II została wykastrowana

No i te wszystkie DLC wzięły się od konsol
Teraz to im dziękować za to. Wprowadzili to na PC bo na konsolach naiwniacy kupują wycięte zakończenia gier i inne opłaty , to czemu nie wprowadzić tego na PC ? No comment
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
te dodatki ktore zostaną wydane w listopadzie będą mialy związek z jakąś fabułą ? bo jak tak to juz szukuje transfer :D pozdro dla tych co sciągną dalszą część gry i nie dadzą sobie w kasze dmuchać !
Znalazłem jakiś stary screen, że Joe's Adventures będzie na pewno wydane. - może o zakończeniu do mafii 2. Obrazek
Zapraszam na http://www.cs-losser.pl - serwery gier Counter-Strike!
diGiel napisał(a):
te dodatki ktore zostaną wydane w listopadzie będą mialy związek z jakąś fabułą ? bo jak tak to juz szukuje transfer :D pozdro dla tych co sciągną dalszą część gry i nie dadzą sobie w kasze dmuchać !


skąd wiecie, że ma być jakiś dodatek w listopadzie?
Soldi napisał(a):
diGiel napisał(a):
te dodatki ktore zostaną wydane w listopadzie będą mialy związek z jakąś fabułą ? bo jak tak to juz szukuje transfer :D pozdro dla tych co sciągną dalszą część gry i nie dadzą sobie w kasze dmuchać !


skąd wiecie, że ma być jakiś dodatek w listopadzie?


http://www.eurogamer.net/articles/2010- ... -announced
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
Również się z tym zgodzę że Mafia II została ładnie pocięta na kawałki,te DLC z tymi ubraniami i samochodami były krokiem poniżej pasa,w grze tak naprawdę mało jest samochodów, a jak by tak dodać wszsytkie samochody z DLC do normalnej wersji to było już by w czym wybierać,oprócz tego nie mamy Free Ride,twórcy stworzyli za to nam kolejne DLC pod nazwą Jimmy Vendetta,można powiedzieć żę jest to jakaś Swobodna Jazda z kilkoma bardzo ciekawymi misjami :lol: ,ale nie chodzi już nawet o te misje bo pograć w nie nawet można.Chodzi o to że każą nam jeszcze za to zapłacić i to tak prawdę mówiac nie mało bo na nasze warunki wychodzi jakieś32zł.Twórcy zamiast wszystkie te DLC połączyć z normalną wersją i wydać to tak jak należy to zalecieli ładnię w malinę i chcą nas wydoić jak krówkę mleczną.Ja mówię stanowcze nie,grę posiadam oryginalną a te ich DLC i tak będe pobierał za free.Pozdrawiam i namawiam do tego samego nie dajmy się wydymać :-P
Nie dajmy się wy***** jak stare k***y, to my powinniśmy dymać 2k games, zniszczyli taką grę

Kolego rozumiem twoją frustracje, ale te epitety mogłeś sobie oszczędzić //dosia92
2rzyn napisał(a):
Nie dajmy się wyruchać jak stare kurwy, to my powinniśmy dymać 2k games, zniszczyli taką grę


Dlatego jak kolega wyżej napisał nie kupować tylko ściągać za darmo . Niech mają za swoje mendy jedne
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
"Nowe DLC (Joe's Adventures) to nie tylko nowa opowieść i misje, ale także niespotykane wcześniej obszary Empire Bay. Dzięki Joe's Adventures gracze trafią w takie miejsca, jak stacja kolejowa, dom lekkich obyczajów, port, okolice jeziora czy niedostępne dotychczas budynki. Pojawią się również kolejne elementy kolekcjonerskie, a także więcej muzyki z przełomu lat 40. i 50. "

:)

Reasumując:
The Betrayal of Jimmy - arcade
Jimmy's Vendetta - arcade
Joe's Adventures - arcade z fabułą.

http://www.gram.pl/news_8QjqHeC2_Joes_A ... ziane.html
Zapraszam na http://www.cs-losser.pl - serwery gier Counter-Strike!
Nie dziwie się twórcy scenariusza i ojcu piarwszej Mafii, że odszedł z 2K Czech ... pociąć grę na kawałki i sprzedawac jako 'odcinki"....
Coś jak w modzie na sukces

"W nastepnym odcinku
-Vito ! dlaczego mnie zostawiłeś
-Ach Joe, gdybys wiedział jak bardzo chciało mi się siąść na stolcu [staropolszczyzna się kłania] "

Ciekawe, czytuje reakcje z zachodu i naszego regionu, zwolenników naliczyłem ~10 :lol:
Obrazek
jesli te DLC będzie dobre, pozwoli pograć minimum 5h i da kilka naprawdę ciekawych i fajnych rzeczy, to może nawet sciagne
Z tego co widziałem na forum 2K Games ciągle wrze. Myślę, że 2KG jest świadome tego co zrobiło i nadal robi (płatne DLC), ale czy się tym przejmą... to już inna historia.
Nie cytuj posta wyżej -M.

to zalezy od graczy, jesli DLC będzie się dobrze sprzedawać, to będa to kontynuować.

2K musiałby ostro dostac po dupie, czyli stracić sporo kasy, to może wtedy by się opamietali
@Maf:
Może teraz się tym nie przejmą, ale myślę że przy wydawaniu Mafii 3 (O ile wyjdzie)czy nawet innych gier dostaną za swoje.
Gracze nie dadzą się drugi raz zrobić z siebie po prostu idiotów i najzwyczajniej pobiorą grę z internetu.
cron