Mafia II została wykastrowana

nivener 2:0 eldorado2009

A tak na serio to muszę się zgodzić z tym co pisze nivener. Bycie kulturalnym nie boli (przynajmniej INTELIGENTNYCH ludzi). Jeżeli komuś imponuje rzucanie "kur**mi" to współczuję. O ile, gdy jest prowadzona rozmowa w 4 oczy to może się wymsknąć, ale myślę że gdy pisze się posta na forum to raz jest czas na to żeby ochłonąć (myślę że takie wypowiedzi jak wasze nie pisze się tak szybko jak się je mówi), a dwa jest w każdej chwili możliwość poprawienia takiego posta poprzez np. wycięcie wulgaryzmów.

Druga sprawa, że jak widać przynajmniej na tym forum większość osób doskwiera brak FR (m.in. mnie), więc w tym momencie to posty, które głoszą jaki to FR jest zły i niepotrzebny są tymi punktami zapalnymi. Nie chcecie to nie grajcie w FR, ale nie krytykujcie tego że inni po przejściu głównego wątku fabularnego (który w tej grze jest bardzo krótki) chętnie włączyliby FR.
"Prawnik ze swą teczką może ukraść więcej niż tysiąc ludzi z pistoletami."
Ja powiem tak , Mafia II jest filmem , film kończy się napisami :-P
To tak jak by nakręcić Titanica , Titanic tonie fani nie są ucieszeni , reżyser zmienia scenariusz i nagle Titanic ku ucieszy fanów dopływa szczęśliwie , nie liczcie że Mafia II będzie ''odkastrowana'' ale szkoda ;-)
@UP: W tym przypadku to tak troche jak Titanic uderza w górę lodową..... NAPISY. I się domyślasz czy zatoną i czy wszyscy zginęli ;p

E: My bad man xdd myślałem że znowu ktoś nawija o zakończeniu (swoją drogą wtedy porównanie wypada zacnie ;p)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
nivener napisał(a):
Soldi napisał(a):
Ech widzę, że sie nie dogadamy, więc chyba nie ma sensu kontynuować tej dyskusji, bo argument za i przeciw zawsze się jakieś znajdą.

Cóż, na tym właśnie polega dyskusja. Argument przeciw argumentowi. A jest to forum DYSKUSYJNE. Ale ok, rozumiem, że nie każdy chce dyskutować. Stosujesz tylko głupi unik w stylu: "I tak cię nie przekonam do tego, że Mafia 2 jest super, więc nie mam zamiaru z tobą dyskutować".



Nivener, ja bardzo chętnie mogę z Tobą podyskutować, bo po Twoich postach można się domyślać, że jesteś dobrą w tym osobom. Przerwałem dyskusję, bo Mafia 2 i jej plusy i minusy, to temat rzeka. Zresztą chciałem też uniknąć OF i wulgarnego naskakiwania na siebie.

Moim celem nie było przekonanie Ciebie i innych osób, ze Mafia2 jest super, tylko zobrazowanie Wam, że trochę za bardzo się czepiacie. Rozumiem, że długo czekaliście na tę grę (tak samo jak ja), ale trochę za dużo zaczęliście od niej wymagać i właśnie, dlatego się rozczarowaliście. Ja, jako gracz można powiedzieć starszej daty nauczyłem się już, że nie warto dużo wymagać od kontynuacji gier, bo zazwyczaj kończy się to wielka klapą.


PS Mafia573, jesli chodzi o kupowanie gier, to Empik jest słabym miejscem, bo tam ceny są bardzo zwyżone.
I ja nie twierdzę, że Mafia jest ideałem. 2K chciało zostawić swobodną zabawę dla dodatku - szkoda tylko, że za taką cenę.

Abstrahując.
Nikt nie jest święty i każdego czasem poniesie. To, że rzucę ku** od czasu do czasu to ludzka rzecz. Zdarza się też, że ktoś się poprztyka, ale cała sytuacja kończy się na jednym poście.
Soldi napisał(a):
Nivener, ja bardzo chętnie mogę z Tobą podyskutować, bo po Twoich postach można się domyślać, że jesteś dobrą w tym osobom. Przerwałem dyskusję, bo Mafia 2 i jej plusy i minusy, to temat rzeka. Zresztą chciałem też uniknąć OF i wulgarnego naskakiwania na siebie.

No i bardzo dobrze, dobrze wiedzieć, że są na tym forum chętni do normalnego podyskutowania. Poza tym, jak napisał MasteROOT, kultura nie boli, i myślę, że zawsze są słowa, które zastąpić mogą wulgaryzmy. Uwaga, mówię tu o forum internetowym, gdzie - jak trafnie zauważył MasteROOT - jest czas na przemyślenie swojego posta i nieużycie wulgaryzmu. Jeśli ktoś się jakimś postem mocno zdenerwował, niech da sobie czas na ochłonięcie. W realu to co innego, jasne, że może się coś wymsknąć, ale na forum masz czas na to, żeby pomyśleć nad postem.

eldorado2009 napisał(a):
Nikt nie jest święty i każdego czasem poniesie. To, że rzucę ku** od czasu do czasu to ludzka rzecz. Zdarza się też, że ktoś się poprztyka, ale cała sytuacja kończy się na jednym poście.

j.w.

Aha, i nie chodzi o to, że rzuciłeś ku*wą, ale że nazwałeś mnie kure*ską marudą. To dwie różne sprawy i nie myl ich.

Ale proponuję skończyć już ten temat, bo zrobiliśmy OT.
Czekam na DLC za 10 euro w którym Vito będzie umiał skakać ^^
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
Czy byłby ktoś tak miły (np. Majkool :P) i odblokował krótkie włosy Vit'a
tak żeby można było w tej fryzurze całą fabułę przejść? :D
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
on w więzieniu te włosy miał krzywo obcięte , taki pasek dłuższy został :mrgreen:
A bo myślisz, że policjanci się starają wszystko dokładnie obciąć jak zawodowy fryzjer :-P
Obrazek
Pan Pawel napisał(a):
A bo myślisz, że policjanci się starają wszystko dokładnie obciąć jak zawodowy fryzjer :-P

Policjanci zazwyczaj wszystko na odpierdziel , hehe :-)
Podejrzewałem to już od dłuższego czasu! Spójrzcie na ten screen (nie jest mojego autorstwa), zauważacie coś dziwnego?

Obrazek

Moja teoria jest taka - na postać Vita nasadzili łysą makówkę Jimmy'ego, a cały ten dodatek (Jimmy Vendetta) to zwyczajny miks trybu Free Ride i misji pobocznych, które wycieli z podstawowej gry.
pewnie masz racje wojtas022 w kazdym razie zle to rozegrali bo pewnie wiekszosc nie kupi tego dodatku tylko go sciagnie jak ja
Przecież to było już wiadome po wyjściu finalnej wersji, nie wiem co tu odkrywczego.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Tak? Wiedziałeś już o tym zaraz jak wyszła Mafia 2? BOSKI JESTEŚ!
cron