Mafia 2 Joe's Adventure

A no tak, wielkie dzięki. Myślałem o czymś innym i zapomniałem o Steam :D Jeszcze raz dzięki. Nie długo kupię :D
- Wu, proponuje rewanż.
- Myślę, że da się coś załatwić. Co ty na to, Vito ?
- Z chinolem? Dajcie mu taboret i zapraszam.
Jeśli nie masz jeszcze pozostałych DLC, możesz sobie kupić zestaw dodatków (24,90 zł) - o wiele bardziej się opłaca:
http://www.gram.pl/sklep/pc/mafia-ii-zestaw-dodatkow-do-gry
Oooo tak. :)) Właśnie o to chodziło. Jeszcze raz dzięki. :D Teraz dodatki wypełnią mi niedosyt gdy przejdę mafię 2, a niedosyt mam zawsze. :))
- Wu, proponuje rewanż.
- Myślę, że da się coś załatwić. Co ty na to, Vito ?
- Z chinolem? Dajcie mu taboret i zapraszam.
Niedosyt będzie wciąż, bo gra jest okrojona i wiele wątków z gry po prostu wycięto. Że ujmę pewnego recenzenta "Mafia 2 jest jak świetna książka, z której jakiś idiota powyrywał najlepsze rozdziały"
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Święte słowa Quama :-(

Ogólnie dodatek jest dobry tylko niektóre misje wkurzają swoją długością(np. kradzież samochodu z drugiego końca miasta) ale w pakiecie z innymi dodatkami za 24 zł to polecam.
Tom77 napisał(a):
Gram już trochę w Joe's Adventures i nawet mi się podoba, chociaż denerwujące jest to, że wciąż są obrazki, zamiast cut scenek. Pierwsze misje w zimie i misję z lokomotywą oceniam na 9/10, inne jednak na 6/10. Gdyby tak wszystkie misje w Joe's Adventures były jak te z 9/10 :->

No i jeszcze jedna sprawa. Mam problem z jedną misją. Całość daje w spoilerze, niby nie ma tam nic ważnego ale jak ktoś nie chce psuć sobie zabawy (?) to niech nie czyta


Co do misji z wybuchającą furą.. nie ma potrzeby klikania e po wjeździe misja sama jest zaliczana :)

EDIT: Skoro mowa tu o dodatku Joe Adventures mam do was pytanie, Macie jakiś sposób na wykonanie drifta za 200pkt. ? jakie auto jak odpicowane itp? od razu dodam już tak dla szpanu ze całą mafie z wszystkimi dodatkami mam na hardzie w 100% i jeżdżę tylko na realistycznym trybie jazdy
Pytanie 2: Czy to prawda że "tylko" posiadacze wersji kolekcjonerskiej mają dodatki w postaci 2 dodatkowych samochodów, przypominającego wyglądem mercedesa SL oraz jeszcze drugiego?

Nie piszemy jednego posta pod drugim, łączę oba posty - niv
I Put a Spell on You.... Because you're MMMMMMMIIIIIIIINNNNNNNEEEEE Szczęśliwy posiadacz edycji rozszerzonej http://kompania.cenega.pl/images/gry/okladki/1287.jpg
O właśnie, gdzie jest ten nieszczęsny 300 SL ?

PZDR
W DLC Made Man