Mafia 2 Joe's Adventure

Czekam na DLC napisany w temacie. co według was będzie w tym dodatku? i czy na niego czekacie?. ja myśle podobnie jak użytkownicy, dodatek będzie opowiadał o losach Joy kiedy Vito był na wojnie i o losach Joy kiedy Vito był w kiciu. mam nadzieje że jeszcze pokażą losy Joy kiedy gra się skończyła. i że Joy przeżyje :mrgreen: ja na ten dodatek czekam z niecierpliwością bo jestem ciekawy co dalej z Joy.

I wiecie już może czy 2K tym DLC już się zajmuje kiedy premiera itp.
mam tylko nadzieje ze nie bedzei to wygladało na sposob ze joe ucieka z samochodu gdzie jest 4 uzborjonycj po zeby gangsterow i jakimns cudem wraca do domu...

Moze dodam cos od siebie

szczerze powiedzieawszy mam gdzies co robił joe

chce tylko kontynuacje historii z mafii 2 po rozdziale 15
A ja mam nadzieję, że to będzie coś lepszego od JV.
Joe Black napisał(a):
mam tylko nadzieje ze nie bedzei to wygladało na sposob ze joe ucieka z samochodu gdzie jest 4 uzborjonycj po zeby gangsterow i jakimns cudem wraca do domu...

Moze dodam cos od siebie

szczerze powiedzieawszy mam gdzies co robił joe

chce tylko kontynuacje historii z mafii 2 po rozdziale 15

W samochodzie, w którym jechał Joe (NIE JOY !!!) był tylko kierowca i jeden goryl , a więc nie " 4 uzbrojeni po zęby gangsterzy " tak dla sprostowania ; D
Obrazek
szczerze powiedzieawszy mam gdzies co robił joe

chce tylko kontynuacje historii z mafii 2 po rozdziale 15


Mam to samo xD
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
I dla kolejnego sprostowania, Joe miał przy sobie Magnum :mrgreen: Od razu mógł wywalić gościowi co siedział obok niego, kierowca nawet by nie zareagował, a jego mózg już by się rozprysnął o przednią szybę ;-)
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
mateuszz27 napisał(a):
czego wy nie rozumiecie, że to jest MAFIA !!! a zazwyczaj mafie kończy sie żle !!! (upadkiem głównego bohatera jak i jego przyjaciół ) dla mnie Joe po tym filmku jest ewidentnym TRUPEM! i jestem pewien na 99% ( dużo oglądałem filmów gangsterskich) , że Joe skończy w piachu a przynajmniej takie były zamieżenia twórców.



Nie zgodze sie z Toba ,ze Joe jest w 99% trupem.Mafia 2 konczy sie jak Joe skreca i nic wiecej nie jest pokazan ,wiec nie mow mi ze jest trupem,a pozatym w Mafii 2 juz tyle bylo zaskakujacych zwrotow akcjii wiec bym sie nie zdziwil jak teraz tez bylby ;-) A co do tematu mysle ze Joe's Adventure moze opowiadac jak Joe dorabial jak Vito byl na wojnie i wiezieniu.Moze tworcy gry pokaza na koncu co sie stalo z Joe czy zostal zabity czy tez nie :-P


Pozdrawiam
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Domysły domysłami, ale tu lepiej napisać co będzie naprawdę w tym dodatku a o to smaczek dodatku "Przygody Joe".


I zaimportowany model Joe do Blender'a.
Obrazek


Pozdrawiam
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
majkool, Czyli nie będziemy sterować Joe tylko Vito? Cieszę się z tego. I widać, że będzie kontynuacja historii :-) Zapowiada się na świetny dodatek (kontynuację historii).
Obrazek
Nie wiadomo czy nawet taki dodatek zostanie stworzony. "Joe's Adventures" to jak na razie plotka.
majkool napisał(a):
15. Joe zginął. (tego może nie być w dodatku, ale dość ciekawe)
.[/spoiler]






Obrazek
Czekam na każde DLC, bo wtedy skompletuję grę w pełni. JV jest fajne, bo dodaje taki FR, a teraz pora wg mnie na rozwinięcie fabuły (jakiekolwiek...).
http://www.Counter-Strike.PL
Powstanie i będziemy Joe a nie Vito ludzie.

Prawdopodobnie ma być wydany na następny tydzień.

Co do
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Mam nadzieję, że będzie w co pograć. Chciałbym dowiedzieć się, co robił Joe, kiedy Vito był na wojnie/w więzieniu. Mam też ogromną nadzieję, że Joe naprawdę został zabity- bardzo lubiłem tą postać, jednak ostatnio nie przepadam za happy- endami.
Prawdopodobnie ma być wydany na następny tydzień.


Skąd masz taką informację?

Ja uważam, ze twórcy teraz pójdą w kierunku fabuły, a nie stylu arcadowego, jaki miał miejsce w JV. Mam wrażenie, że rozgrywka będzie dotyczyła dziejów Joe'go, kiedy Vito był w więzieniu.
Obrazek
cron