Mafia 2 Joe's Adventure

Tą czarną kurtke z czerwoną hawajską koszulą można mieć ale trzeba otrzymać aktualizacje
dla DLC joe's adventures ,konkretnie to sam nie wiem o co z tym chodzi.Czytałem to na Mafia Wiki. :-)
Obrazek
Mam tą koszule od dawna już. Gdy włączysz steam'a automatycznie zaktualizuje ci grę w tym doda kilka fajnych nut z lat (chyba) 50-tych noi ów tą koszule ze skórzaną kurtką.
A na xboxie 360 też tak można ?
Obrazek
@up Już była na xboxie aktualizacja i masz tą koszule z kurtka skórzaną i parę nowych piosenek ;)
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
To fajnie bo właśnie planuje se kupić za tydzień pakiet dodatków na xboxa 360.
Chciałem się upewnić czy będzie ta kurtka :-)
Obrazek
A co dla kurtki tylko kupujesz DLC hehe...
Zauważyliście że w Joe Adventures nie ma tego house'a (polskie słowo - domu - M.) z normalnej gry który był w 7,8 i 9 rozdziale?
Mam pytanie. Otóż w JA wprowadzono możliwośc trzymania różnych przedmiotów(zauważcie, że w ikonce z ręką jest 0/10, a kiedyś obiecano wprowadzic do gry system, dzięki któremu będziemy mogli wykorzystywac wszelkie przedmioty do okoła, by pokonac przeciwnika) i nie wiem jak podniesc te przedmioty, czy ktoś mi powie jak to zrobic?
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Jeśli chodzi o tą możliwość chwytania przedmiotów to kiedy tworzyli Mafie 2 usunięto tą możliwość ,inaczej gdyby w JA przywrócili ją to u Giuseppe można by było kupić pałke co widać na filmiku z Mafii 2 Beta na którym była przedstawiona misja gdzie trzeba było zniszczyć Dezille 410 Grand Americe którą również w JA zmienili na Delizie grandeamerice
czego mi żal gdyż moim zdaniem Dezilla 410 Grand America lepiej się prezentuje :-|
Obrazek
Hej. Mam do Was parę pytań odnośnie Joe's Adventures, ponieważ zastanawiam się nad kupnem wszystkich dodatków:

    Przygody Joe
    Vendetta Jimmy'ego
oraz mniejsze dodatki

    Pakiet Vegas
    Pakiet Renegade
    Pakiet Greaser
    Pakiet War Hero
.

Czy w "JA":

-są jakieś nowe samochody?
-odblokowane nowe budynki, do których można wejść po misjach?
-są jakieś nowe bronie?
-są nowe postacie?
-są scenki, czy misja zaczyna się od okna z opisem?
-są misje poboczne?
Obrazek
Przem723 napisał(a):
Jeśli chodzi o tą możliwość chwytania przedmiotów to kiedy tworzyli Mafie 2 usunięto tą możliwość ,inaczej gdyby w JA przywrócili ją to u Giuseppe można by było kupić pałke co widać na filmiku z Mafii 2 Beta na którym była przedstawiona misja gdzie trzeba było zniszczyć Dezille 410 Grand Americe którą również w JA zmienili na Delizie grandeamerice
czego mi żal gdyż moim zdaniem Dezilla 410 Grand America lepiej się prezentuje :-|

W pierwszej misji pojawia się napis "W walce wręcz możesz zabić przeciwników bronią"
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Może planowali przywrócić w tym dodatku możliwość bicia się kijkami ,aby był następny powód dla kupienia tego dodatku ale z powodu braku ich czasu pozostawili ślady takie jak polecenia itd. :-|
Obrazek
Czarface, odpowiem tobie na to co pamiętam.
- Jest jeden nowy samochód "Delizia Grande America", będzie to najszybszy samochód w grze. Delizja jest w stanie osiągnąć szybkość 300 km/h. 8-)
-Chyba Metro, lecz nie jestem pewien, oraz parking. Parking znajduje się na Północno-Zachodnim końcu Lincoln Parku, oraz obok sklepu z bronią.
-Nowych broni niestety nie ma :-/ .
-Jest kilka nowych postaci:Riche Mazzeo,Charlie (posiada warsztaty samochodowe) oraz Rocco (Ginie w ostatniej misji).
- są scenki przy misjach głównych a są ich 4. okno z opisem jest przy innych misjach
- nie ma żadnych misji pobocznych :-(
Mam nadzieje że pomogłem ;-) .
Obrazek
Mikrus napisał(a):
oraz Rocco (Ginie w ostatniej misji).


Mogłeś sobie darować, ale dzięki wielkie :-P :))
Obrazek
Może wiecie gdzie można kupić ten DLC ? Możliwe, że już pisaliście w tym temacie, ale przepraszam naprawdę nie chce mi się czytać 21 stron. Tylko proszę nie podawać Allegro .
- Wu, proponuje rewanż.
- Myślę, że da się coś załatwić. Co ty na to, Vito ?
- Z chinolem? Dajcie mu taboret i zapraszam.
Eee... Steam? :-)