Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Luźne pytania na temat gry

Za Fabułe i życiorys postaci.

Twoja ulubiona postać z Rodziny Falcone?
Eddie.
Jakiej rodziny nie lubisz najbardziej?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Clemente. Najbardziej honorowi moim zdaniem są Vinci.

Która część miasta najbardziej podoba Ci się w zimie, a która w lecie?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
W zimie - Hillwood
W lecie - Southport

Który rewolwer najbardziej lubisz?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ja dokladnie na odwrot xD Najbardziej lubie policyjne S&W bo szybko napieprza. :-P

Czy wg. Ciebie Vito po zakonczeniu gry dolaczyl w szeregi rodziny Vinci, czy raczej stalo sie co innego?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Wg. mnie, to raczej nie dołączył. Czemu? - odpowiedź jest prosta: Mafia nie zapomina, a po takim gnoju, jaki w Empire Bay narobił Vito, szczytem litości było by darowanie mu życia. Poza tym ja bym nie wstąpił do rodziny, która zabiła mojego najlepszego przyjaciela.

Co sądzisz o Sztucznej Inteligencji w Mafii II?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Sztuczna Inteligencja?! Jaka inteligencja?! Ta gra ma poziom trudności do wyboru: łatwy-ciotowaty średni-łajzowaty trudny-łatwy
Czy kojarzysz auto delizia grandeamerica z Joe's Adventures?
Tak, bardzo fajna bryka. Posiada niezłe przyspieszenie, za co ją lubię.
Jak wg. ciebie potoczyła by się historia Vito, gdyby jego ojciec nie wziął pożyczki od lichwiarza?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Arrr!!! Kiedyś MT informował jak jakiś post został dodany podczas pisania naszego. Foch, nie edytuję.

Dokładnie, zawsze je sobie wprowadzałem do garażu, mimo, że sterowność na tragiczną. Wygląda jak jedno auto z bety gry.

Z którego mieszkania korzystasz w DLC? Ewentualnie jak nie korzystasz z jednego, to z którego najczęściej?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zazwyczaj z mieszkania Marty'ego
Jaki kolor garnituru preferujesz?

„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Hm... O ile dobrze pamiętam to był taki jeden ze sklepu dla tych biedniejszych taki biały. Koniecznie z płaszczem. A po za tym to czysto czarny.
Czy myślisz, że podjęte przez Vito i Joe decyzje w sprawie zmasakrowania Henriego były słuszne? (masakra Chińczyków)
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Trudno to określić... z jednej strony zdrowy rozsądek każe przestać, z drugiej emocje każą zemścić się. Henry był kretem (Joe i Vito o tym nie wiedzieli) i wg. mnie nie był warty tego, by obrócić przeciwko sobie całe miasto.

Korzystasz z usług pucybuta?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Jak jest wolna chwila, a się gdzieś napatoczy, to dlaczego nie :->

W jakim miejscu lubisz się schować i prowadzić walkę z policją?

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No i zabrałeś mi posta ale ok, nie strzelę focha.
Zazwyczaj w sklepie z odzieżą, kebabem lub bronią.

Wolisz Kotajle Molotova czy granaty?
Koktajle są dwa razy lepsze. Po za tym jestem Piromanem. :satan:

Co myślisz o mini misji, w której bronisz cnoty (albo nie) kobiet Joe?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha