Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Luźne pytania na temat gry

Mieszkanie Vito w uptown

Pytanie:Jakie auto jest według ciebie najszybsze?
Mi najbardziej pasuje mieszkanie Joego. Sentyment. No i te perełki w postaci panienek.

A z autem to najfajniejszy jest Hot Rod. To przyspieszenie :-D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Czy napadasz na sklepy i bary ?
Owszem.Gdzie i kiedy się da.

Pytanie:Jaki bar bardziej ci odpowiada: Freddy's czy Sokół Maltański?
Czasami, zależnie od tego jaki styl rozgrywki sobie przyjmę, ale zazwyczaj najpierw robię grzecznie zakupy, płacę, potem szybka kulka w łeb i biorę co moje wraz z haraczem :mrgreen:

EDIT: Wyprzedziłeś mnie o sekundy.

Wolę Sokoła Maltańskiego, ten elegancki wystrój, pianista, który przygrywa, naprawdę przyjemnie.

Która misja najbardziej trzyma klimat?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Schody do nieba. Przeszłość wraca do Vito,co jest chyba momętem przełomowym w fabule.Jest to równierz najdłuższy rozdział.
Pytanie:Ulubiony sposób wydawania pieniędzy?
Na broń, fury i łapówki :-D
Hot - rod czy oryginał?
Oryginał.Np. taka Delizia Grandeamerica,Roller czy Walker Rocket mają po tuningu o wiele lepsze osiągi i przyspieszenie od Hot Rodów.
Pytanie: Najwyższa osiągnięta przez ciebie prędkość ?

Czajo22-Staraj się nie pisać jednego postu za drugim.Jak czegoś zapomnisz,możesz zawsze edytować swój post.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Nie pamiętam dokładnie, bo to już dawno było, jadąc od Green Field, przez most, i tam przy zjeździe było prawie 140mph. Po czym wybiłem się na czymś i pamiętam, że wylądowałem na dachu budynku. Oczywiście już wtedy martwy.

Fabuła główna czy DLC, w których wszystko jest mniej liniowe?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zdecydowanie główna (choć zakończenie bez sensu) DLC to zbieranina drobnych misji z wyjątkiem Joe's adwenture (5/ok.50 to misje fabularne)
Pytanie:Ulubiony DLC (poza Joe's adwenture,Jimmy's Wendeta,Bethrayal of Jimmy.) ?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Joe's Adventure bo jest spiknieta z glowna fabula a te o Jimmy to juz osobna historia ;)
Na jakie lata liczysz w kolejnej odsłonie mafii (20-30) (40-50) lub (60-70)?
20-30, żeby klimat pierwszej części w końcu powrócił, te samochody, garnitury itp.

Którą z postaci byś chciał rozegrać fabułę, widząc poczynania Vito z innej perspektywy?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Chciałbym rozegrać fabułę jako Joe,bo to najczęściej z nim Vito współpracował,I z jego perspektywy można najwięcej zobaczyć.
Pytanie:Jaki jest twój ulubiony samochód w latach 40,a jaki w 50?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
W latach 40. zdecydowanie Shubert Series AB (Chevrolet Confederate BA Sedan) z wyglądu od razu na myśl przywodzi samochody z pierwszej odsłony Mafii. W latach 50 zaś, myślę że Walker Rocket (Tucker Torpedo) za odjechany wygląd oraz osiągi.

W kolejnej odsłonie Mafii wolałbyś fabułę, która kontynuowałaby wydarzenia z Mafii II, czy jednak coś nowego ze sporym nawiązaniem do poprzedniej części?
cron