Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Luźne pytania na temat gry

Siema tutaj będziemy sobie zadawać mniejsze pytanka na temat gry. Będzie to działało na zasadzie odpowiesz - pytasz. Więc ja zacznę

Twój ulubiony drink w grze ?
Heh, ciekawy temat. Powstały zapewne w celu nabicia kilku postów 8-) No dobra, co mi tam...

Żeby wiarygodnie wybrać swój ulubiony drink, trza by było go spróbować w realnym świecie a to jest możliwe, gdyż takie piwko Master naprawdę można nabyć w Czechach ;-) Nawet już takie widziałem w przygranicznym sklepie ale się nie skusiłem. Może następnym razem...

Odpowiadając na pytanie, to mistrzowski browar ;-)

Twój ulubiony dźwięk silnika w aucie? (jakim?)
Oooo! Ciekawe. Muszę spróbować tego piwka. Jestem kolekcjonerem śląskich specjałów.

Dla mnie zawsze najlepszy dźwięk silnika będzie miał Schubert Six. :-D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
Dla mnie zawsze najlepszy dźwięk silnika będzie miał Schubert Six. :-D

W Schubercie Six zawsze najbardziej podobał mi się dźwięk klaksonu ;-) Ale tak "na marginesie" temat jest założony w dziale Mafii II, dlatego pytania i odpowiedzi powinny dotyczyć tej części ;-)

Dobra, jeszcze raz... Zatem jaki najlepszy warkot silnika w drugiej Mafii?
Najlepszy dźwięk w mafii 2 ma culver empire.
Moje pytanie: Którą część miasta najbardziej lubicie zwiedzać w grze?
Zachodnie Sand Island, czyli tam gdzie Gorzelnia, ta trochę bogatsza część, tam to dopiero jest klimat! Te wszystkie podwórka itp. Na drugim miejscu postawiłbym Kingston, tam też jest przyjemnie.

Wolisz lata 40 czy 50?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zdecydowanie 40. Za klimat i auta (czasy niezbyt odległe od mafii I)
Pytanie:Kto według ciebie jest sprawcą wszystkiego złego,co spotyka nas w mafii II?
Jaki ja jestem głupi. -.- miałem napisać Smith V8. Za długo już nie grałem w M. i części mi się mylą.

Sprawcą wszystkiego złego jest sam Vito. To bohater tragiczny, zgodnie z konwencją tragedii musi zwalać sobie (i innym) gówno na łeb.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Masz rację, Hades ale ja myślę,że Henry jest także winny w sumie nie tyle winny,co przynosi pecha oto argumenty:
1.Pierwsze spotkanie z Henrym-dostajemy robotę,dzięki której idziemy na 7-letnie wczasy
2.Drugie spotkanie z Henrym (w rozdziale 10 wychodzi z windy).Chwilę później Marty zostaje zastrzelony.
3Trzecie spotkanie -Irlandczycy palą nam dom
Że nie wspomne już o tym, co później Henry nawojował. (pomijając to,że był kretem).

Moje kolejne pytanie: Jaka broń wydaje najlepszy odgłos?
Dawno nie grałem, ale raczej Magnum, zaraz po nim Colt.

Jakie radio preferujesz?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
W latach 40 Empire central
W latach 50 Wszystkie trzy stacje

Pytanie: Jakie jest twoje nastawienie do głównego bochatera gry ?
Mam dystans, niby go trochę żal w niektórych sytuacjach, niby ciągle jest ofiarą, ale też niepotrzebnie się w to wszystko pcha na siłę.

Jaki strój najbardziej lubisz (typ, kolor)?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
W zimie czarny płaszcz
W lecie kurtka z czerwoną koszulą

Pytanie:Mod,który twoim zdaniem najbardziej psuje klimat Mafii 2
Takiego moda jako jednego raczej nie znam. Jednak jakbym miał wybrać te, które najbardziej psują klimat Mafii 2 byłyby to zapewne nowe samochody. Cóż innego może popsuć bardziej klimat lat 50. jak przejeżdzająca obok nas nowiusieńka Toyota...

Jeżeli już jesteśmy w temacie klimatu, bardziej przepadasz za zimową porą w Mafii II, czy jednak okresem letnim?
Pora zimowa, ten klimat, zima zawsze jest piękna, dopóki nie poczuje się jej na własnej skórze :-)

Które mieszkanie najbardziej przypadło Ci do gustu?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron