L.A. Noire

ee... nie wydaje mi się, żeby spolszczenie było problemem, po pewnym czasie na pewno ktoś zrobi spolszczenie, a im głośniej będzie o tej grze w Polsce tym większa szansa na wersje PL
Obrazek
tylko ze na Xboxa ciezko ze spolszczeniem .. tak jak ktos tutaj napisal w grach powinnien byc udostepniony plik z tekstami z tym ze problemu konsoli nadal by to nierozwiazalo
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Strasznie czekam na tę grę. Cóż - miejmy nadzieje, że wersja PC ujrzy światło dzienne.
Podobno ujrzy. Nie jest to stuprocentowa informacja, ale czytałem, że twórcy planują wydać ją na PC! Czekamy!
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
A jeśli nie wyjdzie na PC to czy opłaca się specjalnie kupować Xbox 360?
Czy to się może poza tą grą przydać? Nie znam za bardzo dobrych gier na Xbox 360, ale L.A. Noire zapowiada się ciekawie.
@Up: odsyłam do zakup-konsoli-t2270.html tego tematu.
Co do gierek na Xboxa to jest trochę dobrych tytułów, które nie wyszły na PC, chociażby RDR.

Mam nadzieję, że L.A. Noire wyjdzie na PC, a jeśli nie, to mam nadzieję, że do czasu premiery zdążę zakupić Xboxa. Wreszcie gra, której przejście zajmie więcej niż tydzień :D
Mordor napisał(a):
@Up: odsyłam do zakup-konsoli-t2270.html tego tematu.
Co do gierek na Xboxa to jest trochę dobrych tytułów, które nie wyszły na PC, chociażby RDR.

Mam nadzieję, że L.A. Noire wyjdzie na PC, a jeśli nie, to mam nadzieję, że do czasu premiery zdążę zakupić Xboxa. Wreszcie gra, której przejście zajmie więcej niż tydzień :D


Już trzy razy przenosiliście to moje pytanie. Na czwarty nie pozwolę. Bez żartów - to jakaś zmowa na mnie?

Przestańcie mnie tak ganiać :-?
tutaj popre chlopaka :D zapytal tam - zle , zapytal tu - tez zle . gra konsolowa wiec niech pyta chyba nikomu to strasznie niezasmieca tematu pozatym sam wolalbym zadac pytanie w popularnym temacie niz w jakims zakopanym o konsolach gdzie nikt by mu juz pewnie nieodpisal :) to ja mu odpowiem - jezeli lubisz tego typu gry to warto kupic bo na konsole jest duzo takich gier , jezeli nielubisz sie martwic czy ci gra pojdzie na jakich detalach itd - to jak najbardziej . ale z drugiej strony jezeli juz zainwestowales w dobrego pc to niewarto kupowac dodatkowego (xboxa ) tylko ze wzgledu na jedna gre :) ale jezeli twoj pc juz niedomaga albo drazni cie ustawianie detali to kupuj smialo :) Dla jednej gry - NIE jako inwestycja na przyszlosc - tak
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Chodziło mi o to, żeby sobie tamten temat poczytał, bo dużo o konsolach było pisane. Jeśli chcesz kupić xboxa dla jednej gry to odradzam ;] Ja przymierzam się do zakupu właśnie xboxa, głownie z takich powodów:
-gdy widzę trailer jakiejś nowej gry pierwsze co robię to nie sprawdzam, czy mi ruszy, tylko zamawiam pre-order
-gra na wysokich detalach przez dłuższy czas, co przy zakupie sprzętu do komputera za cenę konsoli nie jest możliwe
-ciekawe dodatki - kontroler ruchu move w ps3 czy kinect w x360
-na konsole wychodzą bardzo fajne gry (np. God of War, RDR i niestety L.A. Noire) których brakuje na pc

@Dantes: napisałem, że się przymierzam, bo kupię dopiero na wakacje. Na początku też byłęm bardziej przekonany do ps3, głównie ze względu na God of War, xboxa wybrałem ze względu na niższą cenę. Jednak obie konsole mają w sobie coś wyjątkowego.
Mordor nie przymierzaj się tylko kupuj konsolę:) Ja właśnie kupiłem sobie wprawdzie nie Xboxa a PS3, mimo, że mam świetnego kompa i jestem zachwycony. Na razie mam tylko 3 gry, FIFA11, Red Dead Redemption i Heavy Rain, ale naprawdę bosko to wygląda. RDR to najlepsza gra jaka ujrzała światło dzienne moim skromnym zdaniem. Co do L.A. Noire to u mnie już Pre-Order poszedł wczoraj. Myślę, że Mafii nie dorówna, ale gra zapowiada się fajna.
Obrazek
Szkoda tylko ze konsole niedzialaja wspolnie :D chodzi mi o PS3 i Xbox :D o te podziały :D wiadomo ze gry exclusive to sprawa finansow :D ale jest glowna rozkmina PC VS Konsola :D a konsola niestety ma podzialy na X i PS . dla mnie są na rowni obydwie . w PS3 podobaja mi sie exclusivy tpu Havy Rain albo Unchrated (jakos tak sie pisze ) ogolnie w PS swienie wychodza takie przygodowki z dubbingiem :D plusem Xboxa jest Xbox live bo podobno mimo ze platny to przewyzsza ten internet z PS :D Jesli chodzi o L.A Noire to odradzam wam pre ordery :Dzastanowcie sie troche :D to nie marka jak GTA ze wiemy co bedzie to jest calkowicie nowa gra wiec wyjdzie albo suchar albo genialna gra :D a co wam szkodzi zagrac w to np tydzien dwa po premierze ? gdzie beda pierwsze komentarze ? :D to tylko moja rada :D w Mafie 2 moglismy ryzykowac tu bym nieradzil :D ale wierze w Rockstar :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Wcale się nie dziwię, że R* nie chce wydać tego na PC. Z Red Dead Redemption jest tak samo. Powiedzieli, że nie chcą konwertować tego na PC, ze względu na piratów. W sumie racja, PC to najbardziej piratogenna z platform. Myślę, że R* chce zagrać w ten sposób piratom na nosie. Oni i tak zarobią na tej grze krocie, nawet jeśli będą to same konsole. Plan finansowy zostanie wykonany. Niektórzy mogą powiedzieć: "hej, cholera, ale gdyby zrobili konwert na PC, to zarobiliby jeszcze więcej". Otóż nie, sądzę, że nie zarobiliby dużo więcej. Po pierwsze konwert na PC też dużo kosztuje, a więc dochodzą nowe koszta. Biorąc pod uwagę fakt, że mnóstwo ludzi by tą grę spiraciło, R* nie zarobiłoby dużo więcej. A więc można powiedzieć, że po części rozumiem R*.
oglądając nowego trailera gry powiem że coś mnie grafika nie powaliła był moment jak się prowadziło auto i tu jakoś tak pusto było na drogach, mało szczegółów. Ale to chyba tak jest na platformach nie wiem.... Ale lata i klimat ahhh. niestety nie mam konsoli z tych nowszych i nie planuje kupować. Jakoś granie całymi dniami już mi przeszło. Myślę że za kilka lat będzie emulator z konsoli to będzie można zagrać w ta grę :P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja powiem, że grafika nie jest w tej grze aż tak istotna. Dla mnie wszystkie minusy, których do tej pory nie widać, przesłania ta zajebista mimika twarzy. To jest jakieś prawdziwe cudo, oglądając trailery ma się wrażenie jakby był to jakiś film. Czekam na więcej, i każdy trailer przybliża mnie do podjęcia decyzji o kupnie konsoli :-P
A co jeszcze lepsze to ta dokładna mimika jest zrobiona przede wszystkim po to, żeby zdecydować w grze czy ktoś kłamie czy nie :-)