L.A. Noire

Sory ze odkopuje ale mam pewne zdanie co do tej gry , Mysle ze ta gra moze byc przelomem , przelomem jak Mafia tylko w innej dziedzinie . Ale jest jedna obawa ze zrobia ta gre zabardzo poważna wiadomo morderstwa klimat wesolo byc niemoze z tym ze jak wiekszosc gry bedzie w deszczu i w cichych ciemnych pokojach z deszczem za oknem to moze ta gra przynudzac , powinno byc umiarkowanie jak w Mafi 2 no i w Mafi 1 czasem wesolo a czasem nie tak mysle
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Na tym właśnie polega urok gier obsadzonych w scenerii noir. Nocne, skąpane w deszczu miasto, będące tłem dla śledztwa w sprawie o morderstwo. Poza tym, było już kilka gier, które udowodniły, że sceneria noir, może się świetnie sprawdzić, nadając grze niesamowity klimat. Przykład? Max Payne. I to obie części. Gra, której akcja w całości dzieje się w nocy, do tego nie pamiętam, żeby w jakiejś misji nie padał deszcz. Gdyby nie ten deszcz, to cały klimat poszedłby się walić. Nie wyobrażam sobie misji w Max Payne, której akcja ma miejsce w dzień. A więc ja jak najbardziej czekam na grę w deszczu i z 'ciemnymi pokojami z deszczem za oknem', bo to może zbudować ekstra klimat.
Max Payne w pierwszej czesci to raczej sniezyca :) Może jest i racja w tym co mowisz ale jesli tak to potrzebny jest drugi element do tego deszczu i klimatu Noire . Niemoze byc monotoni jak bedzie chociaz troche monotoni to ta gra lezy i kwiczy :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
asfad napisał(a):
Niemoze byc monotoni jak bedzie chociaz troche monotoni to ta gra lezy i kwiczy :)


Dlatego przed twórcami stoi bardzo trudne zadanie, aby gra nie stała się zbyt szablonowa. A o to bardzo łatwo: cut-scenka - zbieranie poszlak - przesłuchanie - cut-scenka - zbieranie poszlak - przesłuchanie. Są gry w których nawet quick time eventy po jakimś czasie irytują, dlatego zbalansowanie rozgrywki przy tym tytule będzie bardzo ważne.
asfad napisał(a):
Może jest i racja w tym co mowisz ale jesli tak to potrzebny jest drugi element do tego deszczu i klimatu Noire . Niemoze byc monotoni jak bedzie chociaz troche monotoni to ta gra lezy i kwiczy :)

Ależ nikt nie mówi, że ta gra będzie monotonna. Pamiętaj: klimat noir nie równa się monotonii. Ja z niecierpliwością czekam na LA Noire, gdyż liczę właśnie na klimatyczną grę w scenerii noir (właściwie czekam na taką od MP2 :-P ). Ważne jest też to, co powiedział Acozz, odpowiednie wyważenie poszczególnych elementów, które nie pozwolą nam się nudzić. Więc nie stawiałbym tej gry na straconej pozycji, tym bardziej, że palce macza w niej Rockstar Games.
też licze bardzo na ta gre :) Ma szanse byc nowa legenda w swojej dziedzinie :) dlatego tymbardziej sie martwie zeby jej niepopsuli :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
W sklepie gram.pl jest oferta L.A. Noire (niestety nie ma póki co wzmianki o wersji PC)


Oferta Xbox 360
http://www.gram.pl/sk0_8QfjH,q7_L_A_Noire.html?utm_source=sklep_gram&utm_medium=mail&utm_term=2011_01_06&utm_content=L.A._Noire&utm_campaign=newsletter

Oferta PS3
http://www.gram.pl/sk1_8QfjH,m3_L_A_Noire.html?utm_source=sklep_gram&utm_medium=mail&utm_term=2011_01_06&utm_content=L.A._Noire&utm_campaign=newsletter

Data premiery : 28.4.2011
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Nie jestem pewien, ale ta giera ma chyba nie wyjść na PC, tylko na konsole.
Ja też słyszałem ,że L.A Noire ma być dostępne tylko na konsole ;-)
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
GTA 4 też nie miało być na PC-ta, a wyszło. Najpierw zbiorą konsolowe plony, potem znając życie dadzą info o wersji PC. Premiera "czwórki" była w kwietniu, a dopiero w sierpniu R* poinformował że wyjdzie również na PC. Tak więc nie można być pewnym w tym co jak na razie piszą :)) Trzeba czekać po prostu.
Niby prawda, ale wujek google mi powiedział, że mają problem z przeniesieniem tej gry na PC ... Ale my, pecetowcy musimy byc dobrej myśli ;-)
"Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać."
Red dead redemption nadal niechca wydac na PC i chyba juz niewydaja , wiec wątpie ze L.A Noire bedzie GTA wydali chyba dlatego ze GTA zawsze bylo na PC . mimo ze mam xboxa to uwazam ze te exclusivy to chamstwo . Skoro gracz decyduje sie na zakup sprzetu do grania PC Xbox, Ps3 powinien miec prawo grania w nowosci, jest wolny rynek to prawda ale moralnie to jest nie fair glownie chodzi mi o exclusivy na PS3 i Xboxa , jest kilka gier ktore wychodza albo na jedno albo na drugie i tworcy sugeruja zeby gracz kupil nową konsole ... co oni chca na tym zarobic to ja niewiem przeciez zaden gracz xboxa niekupi specjalnie konsoli Ps3 dla Gran turismo albo gracz Ps 3 xboxa dla np alan wake
zamiast zarabiac podwojnie (gry na to i na to ) to zarabiają tylko na graczach danej platformy i kilku wariatach co kupia konsole dla gry
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Czekam na tom grę dlatego że podobno ma byc na pc.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Na razie, nie ma, żadnej oficjalnej informacji, że L.A Noire ma być wydane na PC, przynajmniej ja takiej nie znalazłem. Jeśli nawet miałaby być wersja na PC, to poczekamy, sobie trochę dłużej niż na wersje na Xbox'a 360 czy PS3. Osobiście wątpię, żeby wyszła wersja na pecety, chociaż nie ukrywam, że płonie w mnie płomyk nadziei, że się mylę :-)
Obrazek
i tak jak niebedzie Polskiej wersji to bedzie straszna lipa ....w gry po angielsku da sie grac ale zalezy jakie RDR i GTA jakos tam zrozumialem ale jakbym mial grac w taką Mafie albo L.A noire czy nawet Max payna po ang to niema sensu bo nieznam na tyle tego jezyka
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej