GTA IV

Jestem hardcorem. Odpaliłem IV na: AMD Athlon 64 Processor 3000+, 1.8GHz, Radeon X1300 Series, 1 GB RAM.
Ścina jak diabli, ale jestem cierpliwy i idzie się bujać po mieście. Jutro dołożę 512 RAM i zobaczę czy będzie jakaś poprawa.
Acozz ja odpaliłem na moim gruchociku jakiś czas temu ;)
-Pentium 4 3,06 Ghz
-2,5 GB RAM
-nVidia 7300 LE 256 MB (dosyć słaba karta)
O ile normalne chodzenie w dzień było w miarę (koło 8 fps przy frapsie) to przy bijatykach, strzelaninach, nocą etc. był lekko przyspieszony pokaz slajdów. Aha oczywiście zrobiłem te wszystkie ulepszenia żeby niby lepiej chodziło. Szczerze Acozzie nie łudź się. Nie pograsz, chyba że masz ogromną cierpliwość ;)
Obrazek
No, to najprawdopodobniej dodatki wyjdą i na PC (mówi się także o PS3). Mam jedynie nadzieję, że wyjdą obydwa w Packu Episodes from Liberty City. Bo pojedynczo kupował nie będę. No i oby cena nie byłą jakaś super wygórowana, 100zł dla takich dodatków to odpowiedni koszt.
Obrazek
Ja posiadam owe dodatki na mojego Xbox,a i jestem zadowolony powiem że dawno nie miałem tyle zabawy w grach niż te w GTA IV i dodatkach.
Obrazek
Jak dla mnie GTA 4 to tylko gra do zabawy chodzi mi bawienie się fizyką gry
jak grałem w tą grę to nieźle się przy niej ubawiłem :D
Dodatki do GTA IV również na PC i PS3!

Stało się! Wszyscy cierpliwi fani, którzy oczekiwali wyjścia epizodów do GTA IV na PS3 albo PC, nareszcie zostali wynagrodzeni. Otóż dzisiaj, Rockstar Games potwierdziło, że Episodes from Liberty City, czyli The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony, były jedynie czasowo ekskluzywne dla Xboxa 360, a reszta graczy pogra w to już wiosną(kolejny powód, dla którego zima musi się skończyć). Premiera została ustalona na 30 marca 2010 dla obu platform. Gry będzie można zakupić w wersji cyfrowej(20$) poprzez Games for Windows LIVE Marketplace oraz PlayStation Network oraz pudełkowej(40$). Wersja na PC dostanie 32-osobowy tryb multiplayer, bardziej zaawansowany tryb edytora video oraz nowe utwory w radiostacjach.

Obrazek

Źródło GTASite.pl
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Na gram.pl i cenega.pl EFLC są po 100zł - ujdzie, choć myślałem, że będzie z 89 :)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Odkopałem...

Jak wiadomo, GTA EfLC miało być dostępne 30 marca 2010 ale przesunęli premierę na 16 kwietnia 2010. Nie do końca było jasne dlaczego...

Otóż przesunęli datę wydania tej gry na PS3 i PC, przez nacisk Sony Europe. W wersji na Xbox, były reklamy w Internecie, w radiu i na ulicach, promujące konsolę à la Xbox (był jej odpowiednik w grze). To się oczywiście nie spodobało Sony i wymusili na R* edycję tychże reklam.

No cóż, zostało jeszcze 10 dni :roll:
Obrazek
XtravaganZa napisał(a):
Otóż przesunęli datę wydania tej gry na PS3 i PC, przez nacisk Sony Europe. W wersji na Xbox, były reklamy w Internecie, w radiu i na ulicach, promujące konsolę à la Xbox (był jej odpowiednik w grze). To się oczywiście nie spodobało Sony i wymusili na R* edycję tychże reklam.



Podaj źródło.
Acozz napisał(a):
Podaj źródło.


A to co?! Rozkaz? :-?

Nieważne, masz tu

Obrazek
Ale jest skopany kod EfLC... :/ Działa o wiele gorzej niż IV :/
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
barth89 napisał(a):
Ale jest skopany kod EfLC... :/ Działa o wiele gorzej niż IV :/

Można tak powiedzieć... Jest parę niedociągnięć ale mówi się trudno ;-)
Mam tylko cichą nadzieję, że R* wypuści patch pozwalający grać autami z obydwu dodatków w każdym i żeby było można jeździć Police Stingerem i motorem policyjnym podczas normalnej gry (tzn. offline) No i naprawiający pewne rzeczy.

Powiem tylko tak:

W TLaD nie ma praktycznie ruchu na ulicach (albo tylko mnie się tak wydaje...)
Nie podoba mi się, co by nie było :-/

To są epizody, a nie całe gry. Jest więc normalne, że obie gry przechodzi się błyskawicznie. Mimo wszystko jestem trochę zdegustowany, że po tak długim czasie oczekiwania na EfLC, jest już po grze...
Jest parę ślicznych aut, tak jak Schafter, Stretch-E, Rhapsody, Serrano, Buffalo, itp - lecz nie są one dostępne w obydwu dodatkach

Skończę pozytywnie. Grając w The Ballad of Gay Tony, poczułem ten cudowny klimat z Vice City...
Ta gra daje kopa, pozytywnie nastawia. A jaka świetna muzyka tam leci - mmmh... :-D

PS: nowe auto Rhapsody - jestem pewny, że jest identyczne jak w Driver: Parallel Lines. Zresztą tak samo się nazywają...
Obrazek
Też mi się wydaje, że nie ma ruchu na ulicach - pustawo...

Co do innych kwestii:

- w TLaD jest jakiś taki dziwny efekt, jakby kaszka.... Da się to jakoś wyłączyć?

- też słyszałem, że szybko się to przechodzi. Ile Tobie to zajęło?

- na moim kompie tak jak IV działało po prostu płynnie, tak tu z wyłączonymi cieniami, detalami na medium, anizo na x4, rysowaniem na 30 i natężeniem na 35 chodzi bardzo kiepsko...

- też mam nadzieję, że będzie można jeździć tym samym i wykorzystywać te same gadżety w obu dodatkach :)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
No, to chyba ogólnie wstrzymam się z zakupem tych dodatków.
Mi po nowej łatce GTA IV, ostro zwolniło, a na full detalach śmigał wcześniej, że aż miło.

Poczekam parę miechów na nowe łatki i podejmę decyzję.
Obrazek
barth89 napisał(a):
Też mi się wydaje, że nie ma ruchu na ulicach - pustawo...

No, widocznie ma być wygodniej motocyklistom :-P
barth89 napisał(a):
w TLaD jest jakiś taki dziwny efekt, jakby kaszka.... Da się to jakoś wyłączyć?

Display< Noise Effect< Off
barth89 napisał(a):
też słyszałem, że szybko się to przechodzi. Ile Tobie to zajęło?

Z 18 godzin, opier**lając się po mieście
barth89 napisał(a):
na moim kompie tak jak IV działało po prostu płynnie, tak tu z wyłączonymi cieniami, detalami na medium, anizo na x4, rysowaniem na 30 i natężeniem na 35 chodzi bardzo kiepsko...

Nie wiem, mam na PS3
barth89 napisał(a):
też mam nadzieję, że będzie można jeździć tym samym i wykorzystywać te same gadżety w obu dodatkach :)

:mrgreen:
Obrazek
cron