E3 2016

kubala102 - Może i masz rację, ale dawanie terenów po równo nie rozwinie nam niczego. Chodzi o to, że im więcej dajesz jednej z postaci, to ona daje nam coraz więcej lub coraz lepsze rzeczy (z tych, które oferuje). W tym właśnie rzecz, że trzeba rozsądnie rozdzielać dystrykty. Byłoby za łatwo, gdyby rozdzielenie po równo rozwiązywałoby cały problem :) Musi być coś za coś, bo inaczej straciłoby to sens. Jak dasz każdemu po równo, czyli po trzy dzielnice, to każdy z poruczników da Lincolnowi to co będzie miał dać i koniec sprawy. I nie rozwiniemy relacji. Krócej mówiąc - ktoś musi dostać więcej, a ktoś mniej. Jak nie dasz nikomu więcej, to nie rozwiniesz relacji i w konsekwencji nie otrzymasz "unikalnej" misji czy informacji czy czego tam. Na to przynajmniej wychodzi sądząc po tym co mówią i piszą twórcy.

Ja w każdym razie zamierzam poeksperymentować. Dzięki temu każde przejście będzie inne bo inne będą konsekwencje.

TGMplay - O Jezu, a ja myślałam, że jestem jedyna :D Zakochałam się w tym utworze już przy pierwszym obejrzeniu gameplay'a i właśnie jestem w trakcie szukania co to za wykonawca, ale właśnie te poszukiwania zakończyłeś. Dzięki!
Tylko moment. Jak to muzyka ma być elektroniczna? Jak to ma pasować do lat 60-tych? Rozumiem, że w radiu będzie osobny soundtrack a podczas misji (ogólnie w grze) będzie jeszcze inny? Hm, niecodzienne rozwiązanie. Ryzykowne. Ale ciekawe.
W każdej mafii był soundtrack w radiu z epoki, czyli piosenki, ale też w tle podczas wykonywania misji muzyka byłą pisana specjalnie pod grę, wnioskuję, ze tutaj muzyka pisana pod dana misję będzie niekiedy elektroniczna. Przynajmniej tak wyczytałem bodajże w CD-action.
No tak, tak było. Tylko mi muzyka podczas misji kojarzy się raczej z samą muzyką, dźwiękami, a nie normalną piosenką, jak ta tu przed chwilą podana. Jeśli takie utwory będą nam towarzyszyć podczas grania to super, tylko tak jak mówię - trochę będzie inaczej z czymś takim. Ale niekoniecznie źle.
Nadal mamy jazdę głównym wozem Lincolna. Nie widać nadal ,by tak jak Mafii 2 opony uginały się pod naporem ciężaru. Oby to poprawili :) Mogli ,by też pokazać materiał z wersji PC.
Nowy... a właściwie inny trailer z kilkoma nowymi scenkami :)
https://www.youtube.com/watch?v=DJmM8d2JDVM
Ja jeszcze oczekuje podanie wymagań oficjalnych
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Duża porcja SS ;)
http://www.gram.pl/news/2016/06/15/e3-2 ... eeny.shtml
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=11301
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Czytałem. Powiem szczerze, że materiał, a właściwie tytuł mocno pod publikę. Wiecie, musi się klikać, jak ktoś to napisał w komentarzu. A sam tekst dobry, chociaż strasznie nie podobało mi się porównywanie mafii do GTA.
Strasznie mnie denerwuje to że każda gra która dzieje się w otwartym świece zaraz musi być klonem GTA lub do niej porównywana i pomyśleć ze gdyby Mafia 1 została wydana te kilka miesięcy przed premierą Gta to być może właśnie Mafia była by tą seria która zapoczątkowała rozgrywkę tego typu grafice 3D i mieliśmy by teraz olbrzymią serię gier pod marką Mafia


A tak prezentuje się stoisko Mafii na tegorocznym E3. Jest klimat, co?
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Oficjalnie będzie pływanie to super sprawa, nieoficjalnie, że także będą dostępne małe łodzie do poruszania się na wodzie.

Mam do was pytanie, czy pogłoski o kilku zakończeniach gdzie giną bohaterowie Vito, Cassandra, Burke i to kto, będzie zależało od nas, jest to prawda?
Tak, to prawda. W demie na E3 zaprezentowano jedną z tych możliwości, dotyczyła ona akurat Burke'a. Jak z którymś porucznikiem nie będziesz w dobrych stosunkach, to się on w końcu wkurzy, odejdzie i trzeba go będzie zabić. Nie wiem tylko, co w przypadku, gdy wszystkich się obdzieli dystryktami po równo. Najwyraźniej to będzie kolejne z zakończeń, w którym nikt nie ginie. Według mnie, przynajmniej na dzień dzisiejszy, to najnudniejsza z możliwości, bo owszem, będą żyć wszyscy, ale nie rozwiniemy wtedy historii z żadnym z poruczników. A warto przynajmniej z jednym, wydaje mi się. Choć najlepiej by było ze wszystkimi. Nikt nie ginie i poznajemy każdego lepiej. Ale czy tak się da to nie wiem, osobiście wątpię. Wiadomo mi tylko o różnych zakończeniach w którym giną poszczególni porucznicy. Ja jestem tylko ciekawa, czy może zginąć więcej niż jeden z nich?
Chyba nie tylko jako misje końcowe, ale także w samych misjach będzie nam dane podejmować decyzje, które będą miały wpływ na fabułę. Z tego co napisałeś, będzie coś w stylu reputacji u poruczników, jeśli będziemy robić coś po ich myśli będziemy mieli z nimi lepsze kontakty, to wydaje się najbardziej prawdopodobne.
Leo Galante powróci w mafii 3
http://segmentnext.com/2016/06/17/leo-g ... explained/
cron