E3 2016

Mysicie ze co zobaczymy na E3 2016
Na stronie 2K jest napisane (na ich Twitterze konkretnie), że twórcy Mafii pokażą "new footage and gameplay". To IGN będzie pokazywać ich live podobno. Ale zastanawiam się, kto będzie przedstawiał Mafię na E3. 2K? Rockstar? Hangar 13? Take-Two?

Poza tym, ci twórcy chcą na E3 zrobić... nie wiem jak to przetłumaczyć... "duże wejście", "pokazać coś WOW", jakoś tak. Ja czekam z niecierpliwością i już odliczam dni. Został tylko tydzień! Oby nie zawiedli!
Ja tez się nie mogę doczekać tez odlicza dni

Słyszałem ze na E3 ma się pojawić kolejny zwiastun.
Ja osobiście liczę na zaprezentowanie jakiegoś wątku fabularnego, coś jak za czasów mafii 2 "buzzsaw". Może kawałek intermezzo, bo jak wiadomo tak jak w mafii 1 i w mafii 2, tak i w 3 będzie retrospekcja :)
Pewnie zaprezentują demo
Lincoln - oby Twoje słowa były prorocze!
Największe na świecie targi dla graczy są tuż za rogiem i IGN łączy siły z partnerami z 2K i Hangar 13. Dzięki temu dostaniecie ekskluzywne spojrzenie na Mafię III podczas E3 2016.
Tylko u nas, jako pierwsi zobaczycie demo Mafii III z E3!

Źródło:http://pl.ign.com/mafia-3/4968/news/e3-2016-jak-obejrzec-premierowy-pokaz-mafii-iii
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Przekonamy się za 8 dni
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Hm, w sumie demo zobaczyć to jedno, ale jeszcze móc w nie ZAGRAĆ...! To dopiero byłoby fajne. Mogliby je udostępnić, choćby po to, by gracze wiedzieli jak gra będzie się sprawiać na ich komputerach jeszcze zanim kupią. Nie pamiętam jak to było przy okazji Mafii II. Wydano wtedy jakieś demo?
Do mafii 2 było demo . Do 1 tez

Myśle ze udostepnia po konferencji demo a moze troche pożniej
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Jeśli demo, lub jak to ostatnio lubią nazywać BETA zostanie udostępnione nie wcześniej, niż na początku września ;)
Moze i prawda

W przyadku mafii 2 tez zdaje sie tak bylo ze demo dali miesiac przed premiera
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Nigdy nic nie wiadomo
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Ja to tylko tutaj zostawię!
WoW, mafia gra roku!
https://www.youtube.com/watch?v=9tf7YYp7YV4


W tłumaczeniu PL. Na stronie głównej pewnie pojawi się za tydzień xD

A sam filmik no, no. Szykuje się najlepsza Mafia.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.