Dziwne błędy w grze

Podczas misji Śmietanka na kawie gdy ścigałem Morello(poza miastem) zepchnąłem go na słup a on przejechal(jak duch) przez słup i zaczął się turlać.
Obrazek
Morello zawsze jak nie wyrobi się w bramie na lotnisko to przejeżdża przez siatkę jakby nie istniała.
Salieri Cię dorwie
W misji Chwila Relaksu gdy Vincenzo dawał mi broń to wybuchł :mrgreen:
Obrazek
Ludzie ale jaja !

gram w misje świetny interes i podczas filmiku (kiedy jedziemy na ten parking) dla żartów wpisałem
"cumdal" efekt był taki ,że podczas filmiku było dwóch Tommych potem drugi zniknął.

P.S działa za każdym razem
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
W misji Uciekinier na początku nie było pierwszego pasażera!!
Obrazek
W "Barze Morello'ego", w misjach i każdym innym trybie, mamy możliwość przejścia przez bramę i płot z tyłu (tam, gdzie była furtka w misji "Impreza koktajlowa"), jak gdyby nie było tych rzeczy.
Nie wiem, czy to bardziej ciekawostka, czy błąd w grze, ale napisałem to tutaj :mrgreen:
W misji "Chwila Relaksu" gdy Vincenzo dawał broń to dał mi tylko Colt`a 1911 a bejzbola już nie!
Obrazek
W mosji z alkoholem na parkingu (Dobry interes, chyba) - Sam nie może odjechać autem, abo się gubi w mieście.
W misji "Rutynowe Zadanie" wyskoczyłem przez most zwodzony (nie przeskoczyłem) i zamiast wpaść do wody to unosiłem się w powietrzu
Obrazek
Obrazek
Angel of Death
słuchaj nigdzie nie widzę lewitującej lampy czy to jest ta od samochodu
to dopiero jaja :mrgreen:
'Wyścig' jade z V/max , dojeżdzam do końca okrążenia , najlepszy czas się szykuje a tu gra się wyłacza tylko gdy przejechałem przez mete okrązenia , więc żeby przejść misje musialem , być 1szy i nie mieć najlepszego czasu okrążenia , hahahaha :shock: :mrgreen:
Ja wiele razy widziałem jak samochody przejeżdżały przez Zachodni Most Marshall i w połowie mostu śmiesznie podskakiwały. Może niedługo zapodam screena ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
dzieje się tak zawsze po opuszczeniu mostu...tak mi się wydaje... nie ma tam stałej kolizji tylko jest ruchoma i możliwe że dlatego.. chyba ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
W misji Śmietanka na kawie Morello zamiast jechać na lotnisko to pojechał gdzieś dalej. zamiast skręcić to pojechał prosto. jechałem za nim ale wrąbałem w jakiś wózek i pisało że Morello uciekł.

W misji Omerta, kiedy miałem śledzić samochód. to kiedy ten samochód ruszył to ja nie wiedziałem gdzie on pojechał nie widziałem go. a do tego goniły mnie gliny. wiedziałem że za chwile wyświetli się że misja nie udana. ale nie. uciekałem przed glinami kilka minut i nie pisało. pojechałem samodzielnie na lotnisko, bez śledzenia samochodu i udało się misje przechodziłem normalnie.
To nie są błędy....
Możliwe zakończenia misji "Śmietanka na kawie":
a) tradycyjnie, na lotnisko i zestrzelić samolot
b) strzelić kilka razy w pojazd Morello i ciągnąć za nim aż do mostu gdzie spadnie
c) (opcjolalne) słyszałem że możliwe jest też, że Morello się zatrzyma i będzie można go klepnąć. Nie widziałem na własne oczy
Obrazek