Dziwne błędy w grze

Tak jest jak wsiądziemy do samochodu przed tym jak Ralph będzie uczył na go otwierać. Wówczas Tommy zwraca się do Ralpha i krzywo siedzi w samochodzie.
Salieri Cię dorwie
Pewnie znane ale napiszę. W Mafii obok baru Morello widziałem jak na środku skrzyżowania facet parkuje Poloneza :shock: (mam Polish Mod). Widocznie niektórzy nie patrzą jak parkują :roll:
Obrazek
To się dzieje w całym mieście - ja kojarzę przede wszystkim stojące na środku drogi Bolty Truck albo Bolty Firetruck. Taki feler, ale co poradzić?
Obrazek
mikrusiarz napisał(a):
Pewnie znane ale napiszę. W Mafii obok baru Morello widziałem jak na środku skrzyżowania facet parkuje Poloneza :shock: (mam Polish Mod). Widocznie niektórzy nie patrzą jak parkują :roll:


dlatego iż Polish mod nie został dokończony. Po za tym to polska mnie to nie dziwi że tak parkował :)) a w temacie to błędy w grze...bo po wgraniu jakiegokolwiek moda często się zdarzają błędy można było by je tu wymieniać w nieskończoność a to nie o to chodzi. Jedyne co mi się przypomina to tam gdzie jest misja że wysadzamy auto (do którego wsiada przypadkiem kobieta)z domu którego wychodzi . w Freeride można tam wejść za teksturę.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ścigałem Morello Jr do portu i jego samochód się zablokował. Wywaliłem Morello Jr z wozu , zostawiłem go w Down Town i wsiadłem na jego miejsce , samochód się odblokował i jechał ze mną dalej. O dziwo misja się nie wyłączyła. Potem gdy dojechaliśmy do Little Italy kierowca skręcił w tą wąską ulicę zaraz przy moście i pojechał do portu zamiast jechać wciąż prosto i dopiero potem skręcić( czyżby były kiedyś takie plany z dwiema drogami jak w Śmietance na kawie?) .
Salieri Cię dorwie
No to ja miałem tak, że jak goniłem Franka w misji Omerta to gdy pościg już był poza miastem to wtedy niespodziewanie ich auto wpadło w poślizg i zaklinowali się pomiędzy drzewami. Wtedy wysiadłem i zabiłem ochroniarzy Franka a także i jego samego i o dziwo wtedy misja nie zakończyła się. ;-)
Obrazek They never fight alone...
Jechałem dzisiaj Lassiterem V16 fordor i nagle zeszło powietrze z dwóch przednich kół. Mafia coraz bardziej mnie zadziwia. Nie wiem czy ktoś to zauważył , ale koła w Mafii są z blachy , słychać to po strzale i widać identyczną dziurę jak na karoserii. I jeszcze jedno. Czu u kogoś też tak jest , że w Schubercie six nie widać środka tylnego zderzaka , widać tylko jago kawałki na końcach. Kiedyś były u mnie normalne , aż się nagle takie zrobiły.
Salieri Cię dorwie
@up: Zderzaki u Schuberta Six normalnie, zawsze takie są. A z tym, że kiedyś miałeś inaczej, to chyba pomyliłeś Schuberta Six z Falconer'em.

Wiem, że było coś o tramwajach, ale powiem. Tramwaje w grze są z ... niezniszczalnego materiału. Można go rozwalać na wszystkie sposoby, a jedynymi uszkodzeniami będą wytłuczone szyby.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Tramwaje są po prostu jak ściany. Nie ważne jak szybko będziesz jechał , gdy w niego uderzysz nic tramwajowi się nie stanie. Jeszcze dzisiaj miałem taki błąd , jak potrącił Tommiego bolt to dla bolta wypadły szyby.
Salieri Cię dorwie
Hm, ja jeszcze zauważyłem w Mafii taki błąd, że gdy pojechałem tam gdzie prowadzą tory kolei nadziemnej to tam są takie "schodki" (na pewno wiecie o co mi chodzi ;-) ). I właśnie gdy tam byłem to zauważyłem że Tommy może przenikać przez ściany ;-)
Obrazek They never fight alone...
mnie raz pojawił się policjant w jeździe ekstremalnej
Nie cytujemy całego posta wyżej - M.

Kiedy to zauważyłeś ? Pamiętasz może, gdzie Ci się pojawił ?
XtravaganZa napisał(a):
Bo auto NPC i Twoje mają inny model (czyt. black00.4ds=NPC, black10.4ds=Twój wóz

Chyba na odwrót! black00.4ds to nasz wóz, a black10.4ds to wóz NPC.
Nie wiem czy było, ale gdy bawiłem się wraz z MafiaConem to w misjach, gdzie na początku zaczynamy w Barze przenikałem przez drzwi(programem MafiaCon, przypominam!) i wziąłem jakiś wózek (po prostu ukradłem), zacząłem jeździć po "ulicy". I gdy przypadkowo wybiłem się tym samochodem(...MafiaConem) wyyyysoko w powietrze to... ekran się ściemnił, ale to chyba nie był GAME OVER. Miałem to już kilka razy.
(Chodzi mi o misje takie jak np.: Omerta-Bar Salieriego, lub Rutynowe Zadanie-Bar Salieriego)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
czasami jak siedzę we free ride to (zdarzyło mi się to 2 razy) jak zwykle eksterminując jakże dziwnych mieszkańców Lost Heaven nagle ktoś staje się teksturą raz tak mi się zdarzyło w oak hill z gangsterem a potem w hoboken z taką babką ale mi się później odwiesiła dziwne nieprawdaż
cron