Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?

Czy zamówisz Mafię 2 przed premierą?
47% (42)
40% (36)
12% (11)
Liczba głosów: 89
O dzięki za informacje. A no takie na Gry online czytałem w komentarzach o Risen że zamówił ową gre na X360 i doszła po tygodniu od premiery chociaż był to pre order i na pewnej fanowskiej stronie o GTA (adres dam na PW jak ktoś jest zainteresowany) gadali że Cenega anuluje często paczki pre ordery. No nie wiem sam. Co do kodu mam wątpliwości bo jak trzeba mieć Xbox Live to odpada, ponieważ go nie mam. A możliwe ze jest taka opcja że tam (to znaczy że w menu jest takowa opcja choć wątpię :/) sie takowy kod wpisuje i odblokowuje sie Pack , który zakupiliśmy razem z grą.
Obrazek
Ja zamawiałem na cenege ,anulowałem zamówienie z tego powodu że podnieśli cenę o 10 zł,tak się nie robi, grę zamówiłem w czerwcu a oni sobie podnoszą cenę, zrezygnowałem i zamówiłem na gry-online, fakt że bez PACKÓW, ale one nie są mi do niczego potrzebne, a jeżeli chodzi o cenege to co bym nie zamawiał zawsze przychodziło na czas.Teraz zobaczę jak się sprawuje GRY-ONLINE jeszcze nic tam nie zamawiałem, zobaczymy jak to będzie 8-)
Ja nie zamawiam. Kupuję w Empiku :-D :-D
Nie no to jest chamstwo, płace prawie jak ca kolekcjonerke, 145zł. Chyba troche przesadzają, jeszcze jakby te 4 packi były to nie ma problemu ale jeden? Oj ciemne chmury wiszą nad zamówieniem, bardzo ciemne.
@Siupak,
O ile się nie mylę, to jeśli zamówienie złożyłeś jeżeli gra kosztowała 119 zł to tyle byś płacił nawet jeśli później ją podniesiono. W innym wypadku byłoby to zupełnie bez sensu i robienie ludzi w bambuko.


Co do mnie to postanowię jak przetestuję demo, ale wg moich obliczeń zaoszczędziłbym 10 zł (wiem, na ulicy siełki nie leżą ;-) ) Jeśli już to na gry-online bo cenega potrafi polecieć w kulki.
"Next time... There'll be no next time"
Ja zamawiałem już w maju i ile teraz zapłace? 129zł ni mnie ni więcej(narazie).
A ja sobie dzisiaj zamówiłem u Cenegi i płace tylko 105zł:)
A skąd macie te kody, jeśli można wiedzieć?
Mieliśmy. Zapisz się do newslettera Cenegi - często tam informują o zniżkach z kodem. No chyba, że już zostajesz przy swoim zamówieniu gdzie indziej.
Jak kupisz gre z serii Kolekcja Klasyki w pomaranczowym pudełku, to w środku masz kod rabatowy o wartości 30%. Można go używać ile się chce, przynajmniej mój tak działa.
A jednak zamawiam na allegro. W sklepie ultimy. Oferta ta sama, a nie chce mi sie konta zakładać. Cena również taka sama. :-D
Obrazek
Ja zamówię, jeśli będzie dobrze demo chodzić. ;-)
Cpt napisał(a):
@Siupak,
O ile się nie mylę, to jeśli zamówienie złożyłeś jeżeli gra kosztowała 119 zł to tyle byś płacił nawet jeśli później ją podniesiono. W innym wypadku byłoby to zupełnie bez sensu i robienie ludzi w bambuko.


Tak zamówienie złożyłem jak gra kosztowała 119 zł było to 16 Czerwca tego roku,jak otworzyłem swoją kartę zamówień na cenege to gra poszła w górę, nawet mnie o tym nie informując o 10 zł

a teraz wytłumaczę wam drugą nie uczcziwość ze strony cenegi, jak zaczęły się wakacje, wysyłali kody promocyjne, każda gra jak użyłeś tego kodu była 40% tańsza,więc myślę zrezygnuje z pierwszego zamówienia, wysłałem maila z anulowaniem mojego zamówienia i co nikt nie anulował, mieli mnie głęboko w dupie, więc musiałem zostać przy pierwszym zamówieniu, tak nawet po podwyżce w promocji zapłaciłbym około 100 zl, jak najbardziej nie wkurzyło by mnie to że ponieśli ceny,ale jeżeli mam do zapłacenia 138,89 zł i podnoszą mi na 148,89 to niech zapomną że coś jeszcze kiedykolwiek u nich zamówię.

Po pierwsze nikt nie kwapił się anulować mojego pierwszego zamówienia gdzie wysyłałem 2 dni z rzędu,
Po drugie podnoszą mi cenę po 1 miesiącu po zamówieniu,

Jaki morał z tej bajki drogie dzieci? :-P
Ja zamówiłem grę do "mojego" salonu Empik. Tylko, że napisane jest, że przewidywany czas dostarczenia zamówienia do 1 wrzesień xD. Więc jeśli w dniu premiery w tym Empiku koło mnie Mafia będzie to wtedy anuluję zamówienie preorder. A tak to mam przynajmniej gwarancję, że już 1 września na pewno będę mieć grę (zawsze gra przychodzi wcześniej niż jest napisane w zamówieniu, przynajmniej u mnie zawsze tak jest);].
1 września, to pewnie większośc z nas skończy już główny wątek;p